Sprawdź nas też tutaj

Opublikowany

 

W ramach akcji „Powroty” T-Mobile Electronic Beats otrzymaliśmy już wspólny utwór od Kayah i KęKę oraz Nosowskiej i Zamilskiej. Tym razem w akcje włączyły się siostry Przybysz odświeżając swój klasyczny numer sprzed kilkunastu lat.

Utwór „Sutra” ujrzał światło dzienne w 2004 roku. Ukazał się na drugim materiale sióstr „EP”. Rok wcześniej nakładem Wielkie Joł ukazał się pierwszy album Sistars „Siła sióstr”, nagrany w składzie z grającym na klawiszach Markiem Piotrowskim oraz wokalistą i basistą Bartkiem Królikiem. Płyta została nagrodzona Fryderykiem w kategorii „Hip Hop”.Odświeżona wersja „Sutry”

Teraz fani zespołu Sistars dzięki projektowi T-Mobile Electronic Beats „Powroty”, dostają kolejny wyjątkowy prezent w postaci rework’u przeboju „Sutra”. Za nową wersję utworu odpowiedzialny jest jeden z najciekawszych polskich elektronicznych duetów ostatnich lat. Bass Astral x Igo początkowo tworzyli muzykę rockową, jednak zdecydowali się przełamywać własne muzyczne przyzwyczajenia i tworzyć elektronikę, która zachwyciła nie tylko polskich, ale również zagranicznych słuchaczy, wypełniając sale koncertowe po brzegi.

Premierze nowej wersji „Sutry” towarzyszy wyjątkowy obraz. Animacja autorstwa Matijosa Gebreselassie i Katarzyny Dziaduś. Klip jest wizualizacją przenikliwej muzyki, która opanowuje całe miasto. – Jest to dla nas wyjątkowy projekt, ponieważ od dłuższego czasu mamy w uszach Bass Astral x Igo. W połączeniu z legendarną „Sutrą” poprzeczka powędrowała bardzo wysoko. Ze swojej strony postanowiliśmy postawić na równie wyraziste i zapadające w pamięć kadry licząc, że będą stanowić ciekawe uzupełnienie muzyki.

Matijos jest absolwentem Łódzkiej Filmówki pracującym obecnie w branży gamingowej, Kasia jest ilustratorem i pracuje obecnie dla Netguru z krakowskiego biura.11 komentarzy
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Trystydycymyt
4 lat temu

Pro aborcyjnym kurwiszonom mówię stanowcze nie!!!

PRZEPISNANIEBIESKAWODEWKIBLU
4 lat temu

WEGANSKA KURWO,MORDERCZYNI DZIECI Z ZA MALYM MIESZKANIEM,WIEM ZE TO CZYTASZ SCIERO… NIKT O ZDROWYCH ZMYSLACH NIE KUPI TEGO GOWNA !

Dorian
4 lat temu

przyłaczam się do tych bluzgów.
chuj ci w dupsko jebana ściero mam nadzieję że kiedyś te dzieci które zamordowałaś z zimną krwią będą do ciebie przychodzić co noc w koszmarach w twoim wielkim domu. zwyrodniała kreaturo niczym się nie różnisz od ssmanów i banderowców. pluję ci w tą szpetną mordę!

rasista
4 lat temu

skrobana dama

da3a3
4 lat temu

jacy obroncy zycia na tym portalu
a co wieczor wala konia w skarpetke.
miliardy zabitych istnień
jebac was tfu

Jan Rozyn
4 lat temu
Reply to  da3a3

Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Są ludzie którzy mają życie, dupę itd.
Nie jak ty. Komputer, skarpeta i plakat przybyszowej.
I nie wal tyle bo ci włosy między paluchami urosną.

juby ziom
4 lat temu
Reply to  da3a3

da3a3 pedale niedouczony embrion a gameta to dwie różne rzeczy tępa pizdo

Benghazzzi
4 lat temu

Chujowe, nie ma tego klimatu

nowy glamrap jest do bani
4 lat temu

Ja pierdole, jaka szmira. Mastering hmm… Jaki mastering. Gówno i kupa. To nawet nie jest cieniem pierwowzoru.

sadadasd
4 lat temu

Po tym wszystkim ta Natalia Przybysz kojarzy mi sie z niedobitym plemnikiem, tez tak macie?

Mikołaj
4 lat temu

Świetna wersja, jesteście cudowne, a te wszystkie negatywne komentarze nie na temat są poniżej godności, ludzie opamiętajcie się, to jest świetna muza . ❤️❤️❤️❤️❤️

Popularne