Sprawdź nas też tutaj

News

Sitek: „Chada ostatecznie wybrał refren B.R.O.”

Sitek i B.R.O. wspominają jeden z numerów Chady.

Opublikowany

 

„Dranie tak mają” to jeden z najpopularniejszych kawałków Tomasza Chady. Znalazł się on na albumie „Jeden z Was”, a gościnnie pojawili się Hukos, Sitek i B.R.O.. Jak się dowiadujemy po latach, początkowo w refrenie zamiast B.R.O. miał się pojawić Sitek, który nawet nagrał swoją partię.

Gdzieś ktoś, pod starym postem Chady napisał, że ty też napisałeś refren do „Dranie tak mają”. It’s true?” – zapytał jeden z fanów Sitka.

Tak, to prawda, nawet go dograłem, ale Chada ostatecznie wybrał refren Kuby. – odpowiedział wrocławski raper.

Do dyskusji włączył się także sam B.R.O.:

Tak było, potwierdzam. Aczkolwiek, ja nigdy nie słyszałem tego refrenu napisanego i nagranego przez Sitka. Może warto to odkopać?” – zapytał raper.

Byc może wytwórnia Step Records zdecyduje się wydać kiedyś numer Chady w nowej wersji z refrenem Sitka. Fani na pewno byliby zadowoleni.

 
11 komentarzy
11 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
kredensik
6 miesięcy temu

Z perspektywy czasu teraz mozna stwierdzic, ze CHADA byl gangsta-raperem. I nie bojmy sie o tym mowic. Poscigi, ucieczki, wyroki, recydywista, alkociagi, zamilowanie do uzywek. On zyl tym i nawijal o tym. Lecz niestety te kurwy wraz z karakanem na czele go ujebaly. Tomaszu… wiem ze cierpisz jak patrzysz na przewozke tych kasztanow. Tez nie mozemy nic z tym zrobic. Czas aby ZBUKU uaktywnil swoja gangsterska strone. Szepnij mu na ucho ze juz czas wyciagnac tego glocka. 78 raperow czeka na odstrzal. Pierwszy ten patus z moragawiecznie wyjebany tabletami.

Nooooo
6 miesięcy temu
Reply to  kredensik

Haha Chada odpal ZBUKA plz

Killarmy 7
6 miesięcy temu
Reply to  kredensik

Gangsterem??? Wiesz pierdoło kto to gangster? Chada był zajebistym MC. Tylko kontrabanta ze zbukiem i bezczelem to chuj nie krążek HH. Jeden z was i syn Bogdana też szału nie ma. Ale poza tym dyskografia Chady

Darek
6 miesięcy temu
Reply to  Killarmy 7

Jakim karakanem?

Odb
6 miesięcy temu

Psitek: „Chałwa ostatecznie wybrana przez S.R.O.”

Cycmistrz Żonkil
6 miesięcy temu

Kurwa „canabis ma tylko działanie terapetyczne” XD…. ta… tylko lecznicze, narkotycznego już nie… ludzie na całym świecie stosują marihuanę rekreacyjnie, żeby umilić sobie życie ignorancie i niektórzy przesadzają i zaczynają mieć problemy, bo każdy lek ma działania uboczne, dlatego jak śmiesz pisać, że marihuana nie jest szkodliwa i jeszcze każesz o tym czytać… Rumianek też ma tylko działanie terapeutyczne i nie jest szkodliwy, a weź wpierdol w jeden dzień kilogram rumianku, to zobaczymy czy ci nie zaszkodzi… a mógłbyś wpierdolić kilogram rumianku, jeżeli tylko rumianek miałby narkotyczne działanie, tak jak THC… Substancje psychoaktywne (narkotyki), również mogą być terapeutyczne, jak sama nazwa wskazuje dla psychiki, bo są PSYCHOaktywne… istnieje coś takiego jak psychoterapia i stosowane są często podczas niej leki PSYCHOaktywne, czyli substancje odurzające… można tym leczyć psychikę ale można też psychikę nimi upierdolić, albo ją rozpierdolić… Ty jesteś idiotą i ja się nie dziwie, że to jest nielegalne. Wpisz sobie chociażby w google „tetrahydrocannabinol psychoactive activity and negative effects, research” poszukaj i poczytaj sobie trochę półinteligencie jeżeli chcesz naukowych badań… poszukaj na necie, nie mówię już o książkach medycznych, bo mniemam, że nigdy nie miałeś takiej w dłoniach… podejrzewam, że i tak z tego nic nie zrozumiesz, bo ty nawet nie wiesz co oznacza „działanie narkotyczne”… i jeszcze do mnie pijesz, że bełkoczę i nie mam matury

Cycmistrz Żonkil
6 miesięcy temu

nawet jakbym nie miał matury, to prawda jest taka, że to nie ja ale ty bełkoczesz, bo chyba za mocno się zjarałeś bratku. 🙂 THC jest substancją psychoaktywną, narkotykiem, jest psychotropem, jest używką co ma bezpośredni wpływ na umysł, bo taki jest słownik ale co z tego… kawa jest taka sama i też można się od niej uzależnić. Po prostu ludzie są głupi i nie rozumieją czym są narkotyki i do czego służą, przypisują narkotykom wielkie zło, a prawda jest taka, że to człowiek jest zły, a nie narkotyki. Narkotyki tylko pokazują jaka jest prawda, że to złe i głupie stworzenie potrafi się podporządkować chociażby takiej substancji psychoaktywnej, jak THC. Wy kurwa nie wiecie o co walczycie, bo jesteście ignorantami i półinteligentami co będą skandować słowa typu „legalizujmy marihuanę, to lek, a nie narkotyk”! To narkotyk i chuj z tym… narkotyki to leki… wy się po prostu boicie narkotyków ale że znacie jeden i widzicie, że nie jest on taki straszny, jak go malują, to próbujecie go wyciągnąć z szufladki „narkotyk”… ale nigdy nie uda się wam to zrobić, bo THC zawsze będzie narkotykiem, który może prowadzić do uzależnienia lub spowodować działania uboczne. 🙂 Boicie się przyznać, że chcecie się narkotyzować, a co w tym złego? To właśnie ta propaganda, że narkotyzowanie się jest złe, a całe społeczeństwo praktycznie to robi: etanolem, kawą, nikotyną… amfetaminą, tylko wymieszaną z jakimś gównem… robią was w chuja, kręcąc propagandę, że to jest straszne.

Cycmistrz Żonkil
6 miesięcy temu

To, że marihuana jest narkotykiem nie jest propagandą ale prawdą i nic tego nie zmieni, bo powtórzę ostatni raz, narkotyk to substancja działająca na system układu nerwowego, a THC jest właśnie taką substancją.

Klej do płytek spermolit
6 miesięcy temu

Umyj dupe łaku

Rado rdw analorgia
6 miesięcy temu

No właśnie uspokaja czyli nie działa na układ nerwowy bo nie powoduje nerwów.

NIESŁUCHAMŁAKÓW
6 miesięcy temu

Marihuana jest tylko narkotykiem miękkim, „uzależniającym psychicznie”, czyli w zasadzie nie narkotykiem, bo w takim razie wszystko, nawet chipsy i czekolada, są narkotykami, bo jak ktoś chce to się uzależni psychicznie od nich. W zasadzie pojęcie „narkotyku” powinno być używane jedynie wobec narkotyków twardych, bo te siadają już stricte na organiźmie.

Popularne