Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Sitek i Buszu po latach znów razem

Raperzy prezentują „Szempejn Papyn”.

Opublikowany

 

fot. @prywatnie_wowro

„Szempejn Papyn” to wspólny singiel Sitka i Majkela Buszu. Po latach raperzy znów połączyli siły, by promować nadchodzący album Sitka.


10 lat temu dostaliśmy mocny powiew świeżości na polskiej scenie rapowej za sprawą duetu Sitek i Buszu i ich kawałka ‘Kto jak nie my’. Mocno rozwijająca się marka Lucky Dice, którą kierował Buszu zaczęła przepychać się na krajowym podwórku a singiel Sitka ‘Pomóż mi wstać’ osiągnął jak na tamte czasy ogromne wyświetlenia oraz popularność. Niedługo potem LD zakończyło działalność się w niejasnych okolicznościach. Sitek poszedł swoją drogą rozwijając solową karierę, jego debiutancki album ‘Wielkie Sny’ pokrył się platyną a singiel ‘Chcemy być wyżej’ na ten moment ma status diamentowej płyty. Buszu na długi czas zniknął z radarów i nieoczekiwanie powrócił jako członek ekipy Chillwagon.

Dziś obu raperów możemy usłyszeć po raz kolejny na jednym tracku. Nowy singiel Sitek x Majkel Buszu pt. ‘Szempejn Papyn’ wraz z teledyskiem dostępny jest na kanale Youtube rapera.
Jest to kolejne wydawnictwo z nowego albumu Sitka, który premierę będzie miał w tym roku.
Produkcją muzyczną zajęli się Pieruun i Bruno a za teledysk odpowiada ekipa MZQ media. 
17 komentarzy
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Polskipump
12 dni temu

O przeceż to polski pimp

YO..
11 dni temu
Reply to  Polskipump

7 komentarzy

antyp0laczek warfare
10 dni temu
Reply to  Polskipump

Raperzy prezentuja branie do papy/
Po latach znow razem…. Lubie te historie milosne z happy endem.
LOVE IS LOVE

Biały Człowiek Europy
12 dni temu

Ja jebe … w co te końskie pęta są ubrani ?

YEBADŹ
10 dni temu

we flak z kaszanki

gej pasywny buszu
12 dni temu

Nigdy my, z moim przyjacielem Sitkiem nigdy nie macamy się nic. Nic! Ani seksu nie używamy nic.

Kasztan
11 dni temu

A miałem nadzieję że juz o tym białym czarnuchu nie usłyszę

yzz
11 dni temu

Beka z bialych murzynów 😀

SZCZERA PRAWDA
11 dni temu

Gratuluję pojednania. Cieszę się, że znowu są parą

erdo w rowerze błażeja
11 dni temu

a co to kur.wa mamy 2010? wracać do piwnicy gdzie wasze miejsce relikty minionej epoki.

Buhahaha
11 dni temu

O, widzę, że Busza powiększyła usta, zrobiła podbródek i kości policzkowe, do tego piersi i waginoplastyka. Fajna dziewczyna, dba o siebie.

Halal masarny
11 dni temu

Chłopcy znowu się parzą?

YO..
11 dni temu

To 06:32 29

zy prezentują „Szempejn Papyn”.

Opublikowany 17 godzin temu 20 stycznia 2023Przez Redakcja

Mh FM
10 dni temu

Kto x z Kim?

Nawijka z kibla
10 dni temu

SZEMPEJN PAPYN BRZMI MI JAKOS ZNAJOMO CZYZBY EDZIO TIKTOKOWIEC SPIEWA JEST ICH GHOST WRITTEREM?

Profesotrrrr Trapuuuu
12 dni temu

współczesny feminizm to jeden z największych raków jakie spotkała ludzkość. Kobiety zyskały masę przywilejów, możliwości i udogodnień jednocześnie nie przyjmując na siebie ŻADNYCH obowiązków. Kobieta może robić wszystko, ale jednocześnie nie musi nic. Mimo postępowości i gównouprawienia kobiety nadal otrzymują starodawne przywileje, są beneficjentkami socjalu, a jak coś się zesra to nie ponoszą za to odpowiedzialności no bo przecież to KOBIETY, a jak cokolwiek ci się nie podoba w tym systemie to z miejsca jesteś mizoginem, oprawcą kobiet i terrorystą.

Hahaha incel
12 dni temu

A w realu, kobiety ciężko zapierniczają na siebie i rodziny. Realizują się w pracy i poza nią – w przeciwieństwie do polskich mężczyzn. Dane statystyczne są niepodważalne – to w większości mężczyźni biorą socjale. Kobiety biorą socjal praktycznie z jednego powodu – że zaszły w ciążę z mężczyzną, który okazał się nieodpowiedzialny i nie ma umiejętności utrzymywania rodziny i dzieci. Same na siebie praktycznie w ogóle – doskonale bez bagażu mężczyzn sobie dają radę. Wystarczy pójść do PUPu lub GUPu – smród męskiego potu, przetrawionego alkoholu, tanich petów i niepranych ubrań. Dane co do wykształcenia i zadowolenia z życia u obu płci pokazują wręcz pogrom mężczyzn. Kobiety żyją na coraz wyższym poziomie, i coraz więcej wymagają od facetów. A faceci po prostu dawno już odpadli z peletonu. Czego dobitnym dwodem jest incelizm – do swej przegranej i wykluczenia na każdym możliwym polu dorobili ideologię, pozwalającą im poczuć się przez chwilę lepszymi.

Popularne