Sprawdź nas też tutaj

News

Sitek ocenia współpracę z Sokołem

Raperzy przerobili nawzajem swoje największe hity.

Opublikowany

 

Sitek

W ramach „Projektu Tymczasem” otrzymaliśmy cztery utwory od takich raperów jak Pezet, Żabson, Sitek i Sokół. największą popularnością cieszy się jak na razie przeróbka Sitka w wykonaniu Sokoła, czyli kawałek „Chcemy być wyżej”. Jak wrocławski raper odbiera nową wersję swojego hitu sprzed lat?

Dla mnie rewelacja – mówi Sitek w odcinku „Projektu Tymczasem”, który ukazał się na łamach Onetu. – Wojtek zrobił to tak, jak powinno się to zrobić, czyli przełożył cały swój styl i klimat na letni hit. Wojtek nie robi na co dzień takich kawałków, tak samo jak ja nie robię kawałków mrocznych i ciężkich. Bo takim dosyć ciężkim jest właśnie kawałek „Mogę wszystko” – wyjaśnił raper.

W rewanżu Sitek wziął na warsztat kultowy numer „Mogę wszystko „Sokoła. Zdradził on, że kiedy wszyscy uczestnicy projektu byli w trakcie robienia swoich numerów, on wyjechał na wakacje.  – W momencie, kiedy wróciłem zostały mi jakieś 2-3 dni, żeby to napisać i nagrać. Najgorsze co było, to właśnie ta presja. Trzeba było ją odsunąć, zrobić to w swoim stylu, najlepiej jak umiem, w swoim klimacie, bo o to chodziło w tej akcji.  Gadałem z Sokołem na temat tego kawałka, był zajarany, powiedział że jest fanem, także mogę spać spokojnie – wyjaśnił.

6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością to czas niezbędny w życiu młodego człowieka. Na scenie czwórce raperów – Sokołowi, Pezetowi, Żabsonowi i Sitkowi – towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Nad koncepcją całego projektu czuwa Steez, producent muzyczny, wydawca i animator kultury hip-hop, znany choćby z takich projektów jak PRO8L3M, Niewidzialna Nerka czy Rap History Warsaw. Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB.

 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesorNauk

Niech lepiej wraca lizać suty grubasowi donatanowi

Cukierek

Co wam ludzie żal wam dupe ściska że wy musicie zapierdalać a oni mają sponsora jakim jest EB jest takie stare przysłowie jak sobie pościelisz tak się wyspisz…I jak macie problem z tym że oni mają tak to sam do siebie miejcie pretesie i musisz zapierdalać ludzie od narzekania nic się nie zmieni…

masta ice

zmieniam życie z parchami nad głową stoją z biczem

Odb

ty jebany parchu zarażony kiłą od cydżej wypierdalaj

MAŁY_KURWIK(_!_)

KURWA SITEK CZY TAM SIREK WEŹ SIĘ KURWA DO NORMALNEJ ROBOTY TY KURWA LENIU ŚMIERDZĄCY ŻYJĄCY ZE SPONSORINGU I TYLE . JESTEŚ LEN ŚMIERDZĄCY LEN ! IDŹ KURWA DO NORMALNEJ ROBOTY ZA 1700 ZŁ I NIE NAZYWAJ SIĘ RAPEREM TY KURWA SZCZAWIU

ER czytaj EŁ

ZA KURŁA 1200 ZŁ UMOWA ZLECENIE I OD 6 DO 19 PLUS SOBOTA OD 6 DO 15 KURŁA DZIEŃ W DZIEŃ!!!! NIECH POCZUJE CO TO JEST ROBOTA A NIE KURŁA SPONSOR GO UTRZYMUJE BO MU SIĘ DO ROBOTY NIE CHCE IŚĆ I KURŁA PŁYTY NAGRAĆ NIE UMIE W 12 MIESIĘCY TO JAKI Z NIEGO RAPER JEST KURŁA CHYBA RAPER TYMCZASOWY CHUJOWY …..

Mlyn

Jestes pizda i zal sciska mozg leszczu. On ma taka robote a Ty tyraj jak nie umiesz ruszyc bania. Jebac cioty

wiadomo

TO TEN CO DOSTAŁ W RYJ OD SZADA?

MIRAS X

Tak dla ciekawości propozycja https://youtu.be/Tw-3sLQZfis INŻYNIERIA projekt 140

Gunwno

Gościu przez 5 lat płyty nie potrafił wydać i teraz coś pierdoli za smuty, gardze.

kikiki
Priti Riczi Walet

Popularne