Sprawdź nas też tutaj

News

Sitek wziął udział w VEVO Rounds

Kilka tygodni temu raper wydał nową płytę.

Opublikowany

 

fot. Katarzyna Marcinkiewicz

Niespełna miesiąc po premierze drugiej solowej płyty „Nowy Vibe”, wrocławski raper nie zwalnia tempa i łączy siły z @vevopolska formacie VEVO Rounds Live Performance.

Sitek w swoim występie live wziął na warsztat świetnie przyjętego, wyprodukowanego przez Got Barssa „Syzyfa” oraz klubowy banger „Idę jak” (prod. Johnny Beats). Oba wykonania dostępne są już na oficjalnym kanale Sitka na YouTube. Obserwujcie kanały SM Sitka, bo to jeszcze nie koniec rzeczy sygnowanych projektem „Now Vibe”.

8nfMiILntws

 
15 komentarzy

15
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Bedoesik

CZEGO VEVO OCZEKIWAŁO SKORO TEN NUMER NAGRANY W JEBANYM STUDIU JEST CHUJOWY, A CO DOPIERO NAWINIĘTY LIVE

EJ TY KOLO !!!

EJ CHUJE DO SZCZANIA, CZEKAM W CHUJ NA KOLEJNĄ PORCJĘ PRAWDZIWEGO RAPU OD SITEK. WSZYSTKIE PŁYTY STOJĄ W ORGINALE NA PÓŁECZCE!

PejaTVN

Naprawdę ktoś jeszcze słucha tego Ssijtka ?

YEBAĆ p0lki
Facio od krabów

Mega łaczysko

Kapitan Bomba

Cipek jest ciepły, to jest 100% prawda. Wiadomo przecież że facet ganiający za ciuszkami jak Jacykow, jest pedziem.

YEBAĆ p0lki

Jak tam Anon? Dalej czekasz na swoją szarą myszkę?
Dawid i Florian właśnie ją boltzują na kanapkę. 21-latka stwierdziła, że jedno jest życie i trzeba się wyszumieć. YOLO!
Natomiast po 30-tce gdy pojawią się pierwsze zmarszczki a Oskarki nie będą chciały wyświadczać już przysług, pojawisz się Ty. Pan Romantyczny Rycerz na białym koniu, skłonny uratować „damę” w opałach.
Oczywiście TYLKO jeśli będziesz miał stabilną, dobrze płatną pracę. Zasoby materialne to jedyne przez pryzmat czego kobieta może na Ciebie patrzeć. Dawniej nie istniałeś. Teraz też nie istniejesz jako obiekt seksualny. Możesz być jedynie opcją z rozsądku.
Tobie natomiast, księżniczka przedstawi się jako nowa osoba bez przeszłości. Na 3 randce powie Ci, że jednak jest dumną mamą 3-letniego Maksymiliana. Gdy zaczniesz grymasić dlaczego Ci nie powiedziała wcześniej, to odpowie Ci:
Myślałam, że mam do czynienia z poważnym facetem… Jeśli nie dojrzałeś do tego to droga wolna!
Dobrze będziesz wiedział, że nie masz innych opcji. Więc albo przygarniesz zużytą samotną matkę, albo będziesz sam już zawsze. Będzie się z Tobą kochać 2 razy w miesiącu przy zgaszonym świetle by nie widzieć Twoich oczu ofiary. Jednocześnie w tym samym czasie będzie wyobrażać sobie afterek u Nataniela kiedy to Florian i Dawid brali ją na dwa baty.
Taki los Twój! Taki los milionów polskich mężczyzn!

KOLEGA

Skąd Ty bierzesz te imiona? Ok Dawidów poznałem w chuj ale Nataniel, Florian? Nie dość, że boi się kobiet to kręcą go egzotyczne męskie imiona. Pewnie te wszystkie historie to lekko przeinaczone z Twojej perspektywy?

YEBAĆ p0lki

@KOLEGA
To mówisz, że Anita pozwoliła się pocałować dopiero na trzeciej randce bo ona potrzebuję czasu, i wcale nie jest taka łatwa?

Trystan, Auriel i Dorian z klasy sportowej mają Ci do opowiedzenia ciekawą historię. Podczas wycieczki szkolnej nad morze, grali razem z nią w butelkę. KAŻDY z oskarków siłował się z nią na języki. Bardzo jej się to podobało. Gdy wszyscy rozeszli się do pokojów, Dorianowa strzelba została odbezpieczona w przełyku Anity. Jakoś nie miała oporów przed zakosztowaniem gorącego puddingu. Dorian udekorował jej włosy swoim wartościowym nasieniem.
Ostatniego dnia wycieczki poszła na całość i zgodziła się na gangbang z Trystanem i Aurielem. Oba chady boleśnie świdrowały jej dziurki swoimi buzdyganami. Darła się wniebogłosy z rozkoszy. Nie licz, że Ci o tym powie bo „przeszłość się nie liczy TeeHee intzelu”.
Nie myśl również przegrywie, że Ty też będziesz mia tak fajnie! Dla beta-bankomatu jest wersja 1 raz na miesiąc pod kołdrą.

KOLEGA

Znam jednego Doriana ale to Rumun był

Użytkownik Glamrap

A może on jest ta pOlką?

Odb

Psitek wziął udział w ANAL Rounds

Quelle

Wiadomo dla wielu pseudoartystow corona virus to smierc dla ich pseudo kariery zero koncertow zero forsy teraz beda reklamować margaryne Delma albo płatki sniadaniowe Mlekołaki.

w witrynach odbicia

Sitek aka. Amfetaminiarz

Rasta

Patrzcie jak Wierzbik dojebał tracka: https://youtu.be/K3NjkoSiKiM

Popularne