Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Sitek z gościnnym udziałem JNR i YP w numerze „Albo Albo”

Raper promuje płytę „Nowy Vibe”.

Opublikowany

 

Do premiery drugiej solowej płyty Sitka pt. „Nowy Vibe” został lekko lekko ponad miesiąc. Artysta nie zwalnia tempa i serwuje swoim fanom kolejny singiel! „Albo albo” to kolejny po „Syzyfie”, „Filarze” oraz „Snajperze” utwór, który pokazuje jak wszechstronny jest rap Sitka i jaki progres zaliczył od czasów albumu „Wielkie Sny”. W wyprodukowanym przez SoSpeciala singlu gościnnie swoje zwrotki zostawili JNR oraz YP.

Limitwana edycja płyty „Nowy Vibe” wzbogacona m.in. o dodatkowe utwory dostępna jest w dalszym ciągu do kupienia w opcji pre-order na stronie nowyvibe.pl

Sklepowa premiera krążka zaplanowana jest na 18.09.2020.

 
47 komentarzy
47 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
twój stary
5 miesięcy temu

Temu w kominiarce ktoś nasrał na ryj że na zasłonięty ?

Robert Lewandowski
5 miesięcy temu
Reply to  twój stary

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

GolinŁowcaGŁÓW
5 miesięcy temu
Reply to  twój stary

Ziomeczek wyjaśnia po co mu kominiarka:
https://youtu.be/JhJ8BxBr-Xg
i co teraz cię zatkało? Miał poważny powód nie jak Kafar Dix37 czy inny KaeN, tutaj jest prawdziwa i konkretna akcja!

mały w majtach majk
5 miesięcy temu

Usuń ten chłam koleś !

Odb
5 miesięcy temu
Reply to  twój stary

PSitek z gościnnym analem ONR i YP w numerze „Anal Anal”

ProfesorNaukk
5 miesięcy temu

A wiecie co? Sram na to co sobie pomyślicie. Tak wiem, wiem miałem odchodzić i zrobiłem z gęby dupe ale też nie ma się co oszukiwać. Beze mnie jebie tu kupą. Czas trochę rozruszać ten pierdolnik. Jak czas będzie pozwalał to będę wchodził częściej. Klasycznie jebać wkurwionego huja i pozdrówki dla wszystkich co na to czekali a reszta może mi obciągnąć chuja! Elo!

ProfesorNaukk
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

P.S.
Pierwszy kurwy! Jak za starych dobrych lat.

Skorpion
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

Witaj profesorze na starych śmieciach chce zostać twoim forumowym kolegą co ty na to

Pablo Escodałn
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

nikt na ciebie nie czekał spierdolino życiowa

Robert Lewandowski
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem

Stalone
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

Odb ssij Odb(yt)

Odb
5 miesięcy temu
Reply to  Stalone

Stalone ssij stolceone

Bartłomiej Ciepłota
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

A ja cię już widziałem gdzieś. Piękny jesteś wiesz piękny jesteś

Robert Lewandowski
5 miesięcy temu

A, to już wiem

Goldstein
5 miesięcy temu
Reply to  ProfesorNaukk

Z fartem!

Michałek Dmowski
5 miesięcy temu

Mama trochę się pogubiła ale życzę jej jak najlepiej

Julia
5 miesięcy temu

Marlena trochę utyła ale życzę jej jak najlepiej

Julia
5 miesięcy temu
Reply to  Julia

Julka czasami się podszywa ale życzę jej jak najlepiej

Rebecca 218 RR
5 miesięcy temu

Albo magiera zaczął rapować albo jego nieślubne dziecko spłodzone na kwasie ….. pcha się w tureckim sweterku na szkiełko …… sitek hajs to ci wyślę tatuś który zostawił twoja mamusie skończ rapować lamusie ……. wyglądasz komicznie w tej czerwonej bluzie

rebecca szlauf
5 miesięcy temu
Reply to  Rebecca 218 RR

chuj ci na pizde kondomie, za takie komentarze z checia rozkurwie ci morde kurwo z lubina

Jan Paweł II
5 miesięcy temu

Cześć tu Jan Paweł II, są tu jakieś małe dzieci

Robert Lewandowski
5 miesięcy temu
Reply to  Jan Paweł II

Szczerze to jeszcze się nad tym nie zastanawiałem
(dobre pytanie)

Mariano Italiano
5 miesięcy temu

ALBO skończ wyć ALBO wypierdalaj.

Zechlany murarz zjebał elewacje
5 miesięcy temu

A co to kurwa za bal ciot przebierańców ? Kaszlaka w mordzie brakuje i tombaku na łapie

_aqq_
5 miesięcy temu

głąby nie wiedzo :)))

artykuł sprzed miesiąca:
W obliczu pogłębiającego się kryzysu gospodarczego i przy niewielkich szansach, że kraje zachodnie czy bogate kraje arabskie udzielą mu pomocy bez przeprowadzenia istotnych reform, rząd Libanu liczy na warte ponad 12 mld dolarów inwestycje z Chin.
Przyjęcie pomocy ze strony Pekinu może odbyć się kosztem relacji libańsko-amerykańskich, ostrzegają Stany Zjednoczone, więc w Libanie skupia się teraz jak w soczewce eskalacja napięć między Chinami a Zachodem – zauważa AP.
https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/liban-w-obliczu-kryzysu-gospodarczego-kraj-zwraca-sie-w-strone-chin,406964.html

Chiny były najbardziej zainteresowane portem w Bejrucie (strategia Morskiego Jedwabnego Szlaku – więcej https://glamrap.pl/pro8l3m-wspiera-ogromna-kwota-dzieci-i-mlodziez/)

_aqq_
5 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

W libańskiej stolicy, Bejrucie, doszło do wielkiej eksplozji. Agencja AFP podaje z kolei, że doszło do dwóch wybuchów. Nie żyje co najmniej 100 osób, a ponad 4 tys. jest rannych. Wiele osób utknęło w gruzach zawalonych budynków, a szpitale są przepełnione.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/bejrut-wybuch-w-stolicy-libanu/gm3ng5w,79cfc278

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami premier Libanu w wystąpieniu do narodu ogłosił dymisję całego rządu. Tłumaczył, że decyzja ta ma związek z wszechobecną korupcją, „która przyczyniła się do wybuchu w Bejrucie”. Zginęło w nim ponad 200 osób, ponad 6 tys. zostało rannych.
https://wiadomosci.wp.pl/wybuch-w-bejrucie-premier-hassan-diab-oglosil-dymisje-rzadu-6541600778569345a

Efekt jest taki, że Liban jednak przeprowadzi jakieś reformy, a MFW udzieli mu pożyczki.

_aqq_
5 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Lebanon is leaning toward accepting a French offer to reconstruct the demolished Port of Beirut after interest poured in from Qatar, Turkey, China and others, official sources with knowledge of the matter said Wednesday.
The official sources in Lebanon say that the French are poised to take on the reconstruction efforts. “We expect this to be discussed during Hale’s visit on Friday,” a Lebanese Presidency source said.
Qatar and Turkey, fierce rivals of Arab and Gulf states, and China’s deteriorating relationship with Washington are pushing Lebanon toward adopting a French proposal, potentially in cooperation with the United Arab Emirates.
https://english.alarabiya.net/en/2020/08/12/EXCLUSIVE-Lebanon-leaning-toward-accepting-French-offer-to-rebuild-Port-of-Beirut

Czyli jednak port w Bejrucie nie będzie chiński. :)))

1234
5 miesięcy temu

Szpaku jaki spizgany stoi

NIIGGER KILLER
5 miesięcy temu

ile wam sitek kurwa placi

Liror
5 miesięcy temu

Mega łaczyska

Peja Ojciec Geja
5 miesięcy temu

Psst, to ja – Venom (głos z wnętrza Twojej guowy).

Długo się nie odzywałem, bo jestem ostatnio pochłonięty praktyką Zen i nie mam czasu na pierdolety. Praktykować Zen nauczył mnie jeden z moich poprzednich hostów – Zenek. Zenek był operatorem młota pneumatycznego i praktyką Zen odreagowywał codzienne stresy. W dzień rozkurwiał asfalt, a wieczorem oddawał się praktyce Zen. Na marginesie; nazwa Zen pochodzi od jego imienia, bo on tę praktykę wymyślił. Teraz Zenek wyjechał do lepszego świata, bo od zawsze miał jedno wielkie marzenie, które udało mu się spełnić. Zawsze po robocie opowiadał mi o świecie, w którym dystyngowane panie w sukniach wieczorowych prezentują swoje cztero-karatowe broszki dla przyjezdnych z zagranicy. Zawsze obiecywał, że pojedziemy tam razem, ale ja mam lepsze rzeczy do roboty tu. Ommm…

_aqq_
5 miesięcy temu

Dla przypomnienia:
seria wybuchów w Iranie – https://glamrap.pl/arab-grubsze-narkotyki-w-polaczeniu-z-marihuana-bardzo-zle-skutkowaly-w-moim-zyciu/

Nawet ślepy by zauważył, że taka seria niefortunnych zdarzeń nie jest dziełem przypadku. A jeśli tak, to zaczęły się mnożyć teorie na temat tego, kto za te wybuchy odpowiada. Najbardziej chyba popularną wersją była ta, która przypisywała eksplozje Izraelowi.

According to one report, citing an unnamed former Israeli official and a European Union intelligence official, Israel is behind some of the attacks, with the European source „fearing” that the goal of the Israeli government to provoke a confrontation with Iran.[36] According to these sources, it is widely believed that U.S. President Trump will lose the election in November and that a Biden administration would not support Israeli military operations as the Trump White House has.
https://en.wikipedia.org/wiki/2020_Iran_explosions#Alleged_Israeli_aims

_aqq_
5 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Oczywiście, Izrael nie miał i nie ma takich możliwości, żeby dokonać na terenie Iranu tak licznych eksplozji, ale jego przedstawiciele (nieoficjalnie wprawdzie) chwalili się cudzymi osiągnięciami jak własnymi.
Wybuch w Bejrucie kompletnie zmienił ich narrację, bo nagle okazało się, że mogą być posądzeni o dywersję na terenie Libanu i szykuje im się zbrojna zemsta Hezbollahu.
Plany aneksji Zachodniego Brzegu Jordanu, uparcie forsowane już tylko przez Netanyahu, mogłyby stać się zapalnikiem do nowej wojny libańskiej.

_aqq_
5 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Rozpoczęły się więc gorączkowe poszukiwania jakiegoś powodu, dla którego aneksja się nie odbędzie. I bingo, znalazły się. :)))

Amerykański prezydent poinformował w czwartek o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych między Izraelem a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. „Ten historyczny przełom przyniesie pokój na Bliskim Wschodzie” – podkreślono w oświadczeniu.
Na mocy porozumienia Izrael ma zawiesić swoje plany aneksji dużej części okupowanego Zachodniego Brzegu. Zgodnie z planem pokojowym wszyscy muzułmanie będą mogli odwiedzać meczet Al-Aksa i modlić się w nim, a inne święte miejsca w Jerozolimie pozostaną otwarte dla wyznawców wszystkich wyznań.
Delegacje Izraela i ZEA mają spotkać się w nadchodzących tygodniach, aby podpisać umowy bilateralne w zakresie inwestycji, turystyki, ruchu lotniczego oraz powołania ambasad. Z oświadczenia wynika też, że Emiraty Arabskie zamierzają otworzyć swoją placówkę dyplomatyczną w Jerozolimie.
https://wiadomosci.wp.pl/historyczny-przelom-donald-trump-izrael-i-zea-nawiazuja-stosunki-dyplomatyczne-6542680032286849a

_aqq_
5 miesięcy temu

W poprzednim tygodniu esportowe środowisko obiegła informacja o kontrowersyjnym partnerstwie dwóch organizatorów. League of Legends European Championship oraz BLAST zaczęli współpracować z NEOM, futurystycznym miastem budowanym w Arabii Saudyjskiej. Z założenia partnerstwo z podmiotem powiązanym z tym krajem opiewa w grube miliony dolarów, skąd w takim razie cała kontrowersja? Gwoli krótkiego przypomnienia – prawa mniejszości, w tym mniejszości seksualnych nie istnieją w Arabii Saudyjskiej, a takie osoby są wręcz ścigane niczym kryminaliści.
Wiązanie się w takim razie z miastem, którego władze i kraj otwarcie potępia wymienione rzeczy, jest mocną hipokryzją. Nie trzeba było czekać na ogromny bunt i falę goryczy ze strony środowiska esportowego. Wyrazy sprzeciwu były na tyle głośne i dosadne, że już kolejnego dnia europejska liga wycofała się z partnerstwa z efektem natychmiastowym.
Wczorajszego wieczoru rozpoczęła się krucjata mająca na celu zmusić BLASTA do wycofania się ze współpracy z NEOM. Przewodzą w niej osoby, które pojawiały się już na wydarzeniach organizatora w rolach hosta czy komentatora. Mowa tutaj między innymi o Frankie Ward, Hugo Byronie, Vince Hillu, Harrym „JustHarrym” Russellu czy Dustinie „dusT” Mourecie. Każda z tych osobistości dała na Twitterze jasno do zrozumienia, że dopóki kontrakt z NEOM nie pozostanie zerwany, nie podejmą oni żadnej współpracy z BLASTEM.
https://cybersport.pl/264470/neom-blast-komentatorzy-eksperci-mowia-dosc-arabia-saudyjska/

_aqq_
5 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Oczywiście w całej akcji nie chodzi o łamanie praw człowieka, bo działacze esportowi nie mają żadnego problemu z imprezami w Chinach i nie zdarza im się wspomnieć o Ujgurach albo Tybecie. :)))
Właścicielem Riot Games (twórcy League of Legends) jest chiński Tencent, dlatego reakcja była natychmiastowa. W przypadku cs:go działacze zaczęli działać dopiero pod wpływem presji chińskich organizatorów imprez esportowych.

Sztuka wojenna zna pojęcie rozpoznania walką. Dla niewtajemniczonych – to taki wojskowy odpowiednik cywilnej prowokacji. :)))

_aqq_
5 miesięcy temu
Reply to  _aqq_

Epic pokazał środkowy palec Apple’owi: w Fortnite można płacić taniej, omijając pośrednika. Szybka reakcja: Fortnite wyleciał z App Store’u
https://spidersweb.pl/2020/08/epic-games-fortnite-vs-app-store-apple.html

Tencent jest właścicielem 40% Epic Games.

devx
5 miesięcy temu

I znowu 15 refrenow czy on kurwa slucha czasem co nagrywa ? Wroclaw przeprasza za tego bananowca w chujo odpornej kamizelce.

pacino aldente
5 miesięcy temu

psitek i nowy kolorowy parujacy stolec dla mlodziezy szkolnej

Rafal robi lalala
5 miesięcy temu

Albo anal albo anal

Popularne