Sprawdź nas też tutaj

News

Skepta ambasadorem marki Puma

„Chcemy stworzyć nowy sposób myślenia o modzie i stylu”.

Opublikowany

 

skepta puma

Puma ogłasza ambasadorską współpracę z raperem i producentem muzycznym, Skeptą. W ramach działań z marką, artysta zaangażuje się w projektowanie oraz weźmie udział w globalnych kampaniach marketingowych. Partnerstwo zostało nawiązane przez Big Smoke Corporation, firmę należącą do Skepty, która powstała w celu wspierania utalentowanych osób w rozwoju ich kariery.

– To pierwsza partnerska współpraca z marką, która pojawiła się w mojej nowej firmie Big Smoke Corporation i jestem z niej bardzo dumny. Razem z Puma możemy zgrać naszą kreatywność i stworzyć nowy sposób myślenia o modzie i stylu – mówi Skepta. – To zaszczyt współpracować z rozpoznawalną na całym świecie marką, która posiada mocną historię, przemawia do współczesnej młodzieży, a także rozumie czym jest partnerstwo. Z niecierpliwością czekamy na wspólny rozwój i tworzenie nowych możliwości dla następnych pokoleń.Skepta posiada silną więź ze społecznością, do której dociera. Wraz z marką Puma będzie pracować nad wprowadzeniem nowej wizji do mody męskiej, dzieląc się głęboką wiedzą o kulturze, muzyce, sztuce i stylu. Będzie aktywnym głosem i postacią w progresywnym świecie Puma, od projektowania po kampanie i wszystko pomiędzy.

– Skepta jest uosobieniem postępu, czego dowodem jest wpływ, jaki wywarł na muzykę, modę i kulturę w ciągu ostatnich dwóch dekad. Cieszymy się, że możemy rozpocząć z nim podróż, w której będzie odgrywać wieloaspektową rolę, dzieląc się swoją wizją i wiedzą oraz pomagając zrewolucjonizować naszą przestrzeń. Jesteśmy szczęśliwi mogąc powitać go w rodzinie Puma, a także podekscytowani widząc, co możemy wspólnie osiągnąć.” – powiedział Bjoern Gulden, dyrektor generalny Puma.

W nadchodzących miesiącach Skepta będzie częścią nowych projektów z marką Puma, które zrewolucjonizują branżę modową.13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
SUCK MY BALLS DUDE
2 miesięcy temu

PUMA TO PRZYPAL… SYNONIM MALOMIEJSKIEGO BURACTWA

KRÓL gramrapu
2 miesięcy temu

Nie zauważyłeś, że kobiety tam gdzie im pasuje wplatają „równouprawnienie” a w innych miejscach, gdzie bardziej zyskają, „tradycyjne poglądy”?
Przykład? Parytety w pracy, ale tylko na wysokich, dobrze płatnych stanowiskach, żadna kobieta nie walczy o parytety przy udrażnianiu szamba, czy jako brukarz. A nie czekaj. Brukarka

Grandmastertwojstarr.y
1 miesiąc temu

Chyba w polszy, hu.ya wiesz o rapie w takim razie , model suede i fat lace’y – cały nowy jork w tym zakurfial jak twój star.y z kartka w kolejce stal.

Aaas
1 miesiąc temu

Twój tata to przypał ma w nosie od tynku z kamienicy jak wciąga lepsza puma niż chodzić w rurkach pcv przylegających jak ty do tyłka ciepłych.

Herman Wilhelm Göring
2 miesięcy temu

Polaczki do Skepty zero podjazdu

Fds
2 miesięcy temu

W kuluarach mówi się że skepta ciepły jak elton john

Sardynek
2 miesięcy temu
Reply to  Fds

Styll beta then Polaks

ATHLETE
2 miesięcy temu

BBK PREKURSORZY GRIME ZOSTALI SUPPORTOWANI PRZEZ NYPLA NA OSTATNIM FESTIWALU
PROSZE O TYM NIGDY NIE ZAPOMNIEC

NIENAWIŚĆ DO INCELI TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY
2 miesięcy temu

INCELE POWINNI MIEĆ WYPALANĄ NA CZOLE GORĄCYM ŻELAZEM LITERĘ I BY WSZYSCY WIEDZIELI ŻE OD TYCH FRUSTRATÓW, NIENAWISTNIKÓW I NIEUDACZNIKÓW NALEŻY TRZYMAĆ SIĘ JAK NAJBARDZIEJ Z DALA

SUCHA WODA
2 miesięcy temu

ODEZWALO SIE WCIELENIE DOBRA CO CHCE WYPALAC KOMUS NA CZOLE GORACYM ZELAZEM LITERY… TY NIEZLE MASZ TAM NAS RANE W GLOWIE…

Kibel osiedla
2 miesięcy temu

Skepta? Chyba z-kibla

beka z menosferów i inceli konioczepów samotników
2 miesięcy temu

nazywanie artysta belkoczacego czarnucha ganiajacego w dresach. nowe spojrzenie na mode poprzez lansowanie sportowych betow do noszenia na co dzien, co jest szczytem zlego gustu. produkowanego w dodatku w obozach pracy za glodowe stawki w III swiecie.

Ya know who
2 miesięcy temu

Polki odpuliłem w 2008 na rzecz Brazylijek, Kolumbijek i Wenezuelek.
Living room Pub w Centrum Dublina. Tam masz na pęczki latynosek
kochających Polaków. Polki to najgoszy sort. Rumunki z których tak
śmiejemy mają więcej klasy. Pozdrawiam z D24 Tallaght.

Popularne