Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Skorup i Młody ujawniają kolejnego gościa na płycie

Do sieci trafił singiel „Hymny lecę”.

Opublikowany

 

Kilka dni temu na kanale MaxFloRecTV pojawił się odsłuch numeru „Mamry” Skorupa i Młodego. Teraz trafił tam kolejny zwiastun ich nadchodzącego krążka. Singiel zatytułowany „Hymny lecę” został nagrany z gościnnym udziałem YoTa.

YoT to 4. ujawniony gość, którego usłyszymy na „Naturalnym satelicie”. Oprócz niego z grona zaproszonych na płytę zawodników dotychczas zaprezentowano: Matisa, Vixena oraz Rahima, którzy udzielili się w numerze „Dobra wchodzę”. Skorup i Młody zapowiedzieli, że na krążku znajdzie się spora liczba gości. To zatem na pewno nie koniec tej listy i przed premierą albumu możemy liczyć na dalsze niespodzianki.

Wideoklip do „Hymny lecę” zrealizowała ekipa Make Emotion Produkcja Filmowa. Za miks i mastering numeru odpowiada Bartosz Kasowski z 3/4 UDGS Lab, a skrecze do „Hymny lecę” dorzucił DJ BRK.

 
11 komentarzy

11
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Jurij Ovsienko

Ja nawet nigdy nie słucham tych „utworów”, o których mowa w artykule. Przychodzę czytać hejty o tej muzyce idiotów. Jeszcze jakby wrócił Hoodie Allen, Cydży, gify i jpgi…

Mkebe

Nie jest pedałem, nie jęczy do mikrofonu, nie jest patusem, nie pierdoli o tym jaki to jest zajebisty,nie pokazuje dziwek w teledysku i fur z wypożyczalni, nie buja się z bandą pedałów ani patusów, nie zarabia na gówniarzach wplatając do muzyki disco. Czy to aby jeszcze jest hibhob????

Odb

Skoru P i Młody G ujawniają swoje orientacje tuż przed wyborami.

DajMiDupy

Jak do niej zagadać żeby nie spierdolić na wejściu..Nie mogę spać ani jeść tylko o niej myślę. Jest taka piękna że wy stulejarze nie zasługujecie żeby na nią patrzeć.

Profesoor Trapu

NAJLEPIEJ ZACZNIJ OD TEGO, ŻE MASZ MYDŁO, ZAGRZYBIAŁEGO CHUJA, KTÓREGO MOŻE WYSZOROWAĆ PUMEXEM I PORZĄDNĄ WANNĘ CERTYFIKOWANĄ PRZEZ FIRMĘ BELMONDEX

KOLEGA

Zacznij od tego że bardzo lubię ssać męskie fiuty a czasem żęńskie

Jan Paweł II

Wykop to serwis tworzony przez użytkowników. Każda informacja jest dodawana, oceniana i komentowana przez naszą społeczność. Dziel się, odkrywaj i wykopuj informacje ważne dla Ciebie! Ty decydujesz o tym, co ma się znaleźć na stronie głównej!

BIAŁUCHA

Skąd oni są? Skąd się to bierze?
Czterdzieści Czterej studyjni rycerze
Co jest doktorku? Jestem Magik pedałem
Marihuanę palę wszystkim robię pałę
Killaz Group hardcore z podziemia
Mamy tu dzisiaj scenę do rozpierdolenia
I co gnoje myślicie że się kurwa boję?
Killaz Group wam pokaże
Spojrzę w wasze twarze
Mówimy teraz o co nam chodzi
Bo ciot nie znosimy
Pozerów nie lubimy
A hardcore’u w tym w ogóle nie słyszymy
Nawet jeśli jesteście na topie
To i tak kurwa prawdę wam powiem
Gural, Kaczor, Orzech i ja
Pokażemy wam hardkorowy świat

EJ TY KOLO!

CO TO ZA PEDALSKIE WYSRYWY KURWA CO?

Goldstein

Ej, a czemu Asfalt wydaje Tedego?

Vizo

Popularne