Sprawdź nas też tutaj

Fotorelacja

Skorup i TRC Produkcja „Jestem tu” – fotorelacja

Opublikowany

 

Skorup w wyprodukowanym przez TRC PRODUKCJĘ utworze – „Jestem tu” opisuje otaczającą go rzeczywistość górnego śląska. Bogaty w opisy sytuacji i postaci utwór postanowiliśmy zobrazować w sposób dokumentalny.

Artysta występuje w nim jako uliczny muzyk – kataryniarz – bo kto inny jak nie on, spędzając tyle godzin w publicznych miejscach, prowadzi tak dokładną obserwację ludzi i ich zachowań. Poza tym pracując nad koncepcją teledysku uznaliśmy, że do twórczości Skorupa najbardziej pasuje ten magiczny i nieco zapomniany już instrument.

Utwór „Jestem tu” z gościnnym udziałem Dj Uzika i Sławka Semeniuka na basie promuje producencki album TRC PRODUKCJA – „Looptrakcja”, który wkrótce będzie miał swoją premierę. Na płycie wystąpili: Czeski, ZaRaz(2001), Majkel, Hajduk, Kac & Kord (2K),  Ematei Duch, Skorup, Katarzyna Siwa Gdańska, Labi, Luk, Kieczap,  SiR, Gryph, Wolf, Stanlay & KDS.  Producentem albumu jest Karol Cygi Żygadło a całość została zrealizowana, zmiksowana i zmasterowana przez niego samego w Brak Qltury Studio w Strzelcach Opolskich w okresie ostatnich 3 lat. Całość oskreczował Dj Uzik, gitary położył Adam PochrońPrzemysław Burduk, a basy Sławek Semen Semeniuk.

 

Okładkę płyty zaprojektował Wojciech Koteluk kmcArt a autorem fotorelacji jest Sebastian Góra.

 

Premiera albumu oraz teledysku niebawem.

 

{gallery}skorup_5_09_12{/gallery}

 
1 komentarz

1
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Gimby

Pjerwszy gimby

Popularne