Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Sk*rwysyn z natury 2” od Buczera

Wrócił stary, dobry Buczer.

Opublikowany

 

Buczer wleciał z klipem „Sk*rwysyn z natury 2”, kontynuacją kultowego numeru z płyty Brożas & Buczer numerem promującym jego szósty studyjny album „Biały Kruk”. Za video odpowiedzialna jest grupa filmowa SoulGang Productions, a za muzykę grupa producencka CrackHouse.

Biały Kruk to szósty solowy album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając w Hamburgu. – Ten album to powrót starego Buczer’a. – mówi sam artysta.

Na płycie udzielili się między-innymi goście tacy jak: Malik Montana, Brahu, Sobota, MAAF, Milonair, Hellfield czy Zelo. Album fizyczny dostępny jest na stronie www.soulgang.pl, a wydany nakładem wytwórni muzycznej Soul Records.

20 komentarzy
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ŻUROM AKA KONDOM AFEROWICZ ATENCJUSZ
2 lat temu

ja pierdole stary chłop buja się jak rezus i nie może zrozumieć, że choćby gówno zjadł na teledysku nie będzie już hype’u na niego, rap to muzyka zbuntowanych chłopców, chyba, że jesteś wybitnym raperem to możesz egzystować jako zgred, ale Ty nim nie jesteś Buczer, weźsięza uczciwą robotę, łopata czy coś bo szkoda marnować kasę na te wysrywy które nazywasz płytami, naprawdę dorosłemu mężczyźnie tak ciężko sięz tym pogodzi, że z rapu nie będzie żył kurwa ?

Odb
2 lat temu

„Skurwysyn z wanny 2” od Biczera

Ciotix odbix
2 lat temu
Reply to  Odb

Czekałem na twój komentarz ruro

hawude
2 lat temu

przegrał diss ze szpakiem, a poprzeczka była zawieszona naprawdę nisko, więc czego możesz intelektualnie wymagać od tego gościa?

wack
2 lat temu
Reply to  hawude

ale diss ze szpakiem miał bezczel a nie buczer XD typie więc się nie mądruj bo chuja masz w uszach i nie wiesz nawet kto z kim się cisnął i mylisz ksywy hahaha jaki typ

EVA K2
2 lat temu

„ta płyta to powrót starego buczera” ? to gdzie w takim razie jest jego stary?

EVE X
2 lat temu
Reply to  EVA K2

juz nie jestem K2, zdradził mnie

dejvZ
2 lat temu
Reply to  EVA K2

Stary Buczera jest tam, gdzie mu się śnił rodzinny dom.
Łaga czigi czigi czigi czygi czigi czigi czigi tam.

AzbeST
2 lat temu
Reply to  EVA K2

Stary wyszedł po zapałki i wrócił po 20 latach. Dlatego teraz grubas znalazł swojego utraconego bohatera, a zaczął jechać po samotnie go wychowującej matce biologicznej (skurwysyn z natury…). W Hamburgu pewnie był przebierać się za puszystą panią i wypinał dupsko na St.Pauli!

Robert ze Słupska
2 lat temu

Najgorzej jak sie komuś uzbdura, że jest raperem i żyje tym swoim wyimaginowanym życiem podpatrzonym w zachodnich teledyskach. Trochę śmieszne, ale w sumie to mi szkoda takich zaburzonych osób 🙁

Mieczysław
2 lat temu

A dlaczego tak nienawidzi swojej matki?

PAPUA
2 lat temu

to jest właśnie obraz rapu przed którym przestrzegali wszyscy 20 lat temu

Kto w miarę szybko zrozumie, że gówno może to zajmie się wytwórniami, studiami nagraniowymi, zainwestuje hajs w jakieś linie ubrań, sklep konopny, założy działalność, a rap zejdzie na drugi plan, bo zwyczajnie musi. A kto o tym nie myślał i zajmował się tylko sielanką… No to macie tutaj obraz polskiego rapera od początku do końca. A jak nie rap to co? To się pisze książki, to się idzie w politykę, to się gówno robi i zapowiada wielki powrót w agonii każdej nocy z z goudą i sativą.

Jędker? Liroy? Sobota? No gdzie wy jesteście?

iq150
2 lat temu

Gdyby raperzy myśleli, nie musieliby błaznować na starość. Było zawczasu inwestować w nieruchomości, a nie w kurwy, dragi i samochody.

Fufacz
2 lat temu

„Suk*nsyn z matury 2” od Pozera
Wrócił młody, zły Buczer.

Sto procent RAL
2 lat temu

Idiota z wybori

opuncja
2 lat temu

ale się spasł ulicznik

pacino aldente
2 lat temu

muczer .. skazany za chujowy rap ..

homo karakan
2 lat temu

Z KURWY SYN? NO BRAWO BUCWEL POZDROW MAME

Szacunek
2 lat temu

Szacunek za PTP 🙂

Popularne