Sprawdź nas też tutaj

teledysk

„Sk*rwysyn z natury 2” od Buczera

Wrócił stary, dobry Buczer.

Opublikowany

 

Buczer wleciał z klipem „Sk*rwysyn z natury 2”, kontynuacją kultowego numeru z płyty Brożas & Buczer numerem promującym jego szósty studyjny album „Biały Kruk”. Za video odpowiedzialna jest grupa filmowa SoulGang Productions, a za muzykę grupa producencka CrackHouse.

Biały Kruk to szósty solowy album reprezentanta toruńskiej sceny. Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając w Hamburgu. – Ten album to powrót starego Buczer’a. – mówi sam artysta.

Na płycie udzielili się między-innymi goście tacy jak: Malik Montana, Brahu, Sobota, MAAF, Milonair, Hellfield czy Zelo. Album fizyczny dostępny jest na stronie www.soulgang.pl, a wydany nakładem wytwórni muzycznej Soul Records.

 
24 komentarze

24
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ŻUROM AKA KONDOM AFEROWICZ ATENCJUSZ

ja pierdole stary chłop buja się jak rezus i nie może zrozumieć, że choćby gówno zjadł na teledysku nie będzie już hype’u na niego, rap to muzyka zbuntowanych chłopców, chyba, że jesteś wybitnym raperem to możesz egzystować jako zgred, ale Ty nim nie jesteś Buczer, weźsięza uczciwą robotę, łopata czy coś bo szkoda marnować kasę na te wysrywy które nazywasz płytami, naprawdę dorosłemu mężczyźnie tak ciężko sięz tym pogodzi, że z rapu nie będzie żył kurwa ?

Odb

„Skurwysyn z wanny 2” od Biczera

Ciotix odbix

Czekałem na twój komentarz ruro

hawude

przegrał diss ze szpakiem, a poprzeczka była zawieszona naprawdę nisko, więc czego możesz intelektualnie wymagać od tego gościa?

wack

ale diss ze szpakiem miał bezczel a nie buczer XD typie więc się nie mądruj bo chuja masz w uszach i nie wiesz nawet kto z kim się cisnął i mylisz ksywy hahaha jaki typ

Profesoor Trapu

DAWNO MNIE NIE BYŁO ALE WIDZĘ ŻE MNIE NIC NIE OMINĘŁO

TO JEST KURWA DISCO-POLO A NIE RAP

CIEPŁOTA TY SKURWYSYNU UMIESZ ODRÓŻNIAĆ GATUNKI MUZYCZNE?

DNO TOTALNE, JEBANY DRESIARZ Z NADWAGĄ BUJA SIĘ JAK REZUS I PIERDOLI O TYM, ZE SIEDZIAŁ – WOW SUPER, A TERAZ SPIERDALAJ NA FESTIVAL DISCO POLO CHOCIAZ I TAM GRAJA LEPIEJ NIZ TEN TWOJ WYSRYW Z DUPY

EVA K2

„ta płyta to powrót starego buczera” ? to gdzie w takim razie jest jego stary?

EVE X

juz nie jestem K2, zdradził mnie

dejvZ

Stary Buczera jest tam, gdzie mu się śnił rodzinny dom.
Łaga czigi czigi czigi czygi czigi czigi czigi tam.

AzbeST

Stary wyszedł po zapałki i wrócił po 20 latach. Dlatego teraz grubas znalazł swojego utraconego bohatera, a zaczął jechać po samotnie go wychowującej matce biologicznej (skurwysyn z natury…). W Hamburgu pewnie był przebierać się za puszystą panią i wypinał dupsko na St.Pauli!

Bartłomiej Ciepłota

Szukan miejsca do publikacji moich recenzji, w którym będę mógł przeczytać rzetelną opinię (ponieważ na jednym z najpopularniejszych portali tego typu, gdzie wystawiane były moje materiały, komentarze zaczynały się od pornografii, a kończyły się na wzajemnym wyzywaniu).

Bartek Ciepłychłopak

Ja tam lubiłem Twoje recenzje. Zjebali że cie wyjebali

Bartłomiej Ciepłota

O matko faktycznie!

Robert ze Słupska

Najgorzej jak sie komuś uzbdura, że jest raperem i żyje tym swoim wyimaginowanym życiem podpatrzonym w zachodnich teledyskach. Trochę śmieszne, ale w sumie to mi szkoda takich zaburzonych osób 🙁

Mieczysław

A dlaczego tak nienawidzi swojej matki?

PAPUA

to jest właśnie obraz rapu przed którym przestrzegali wszyscy 20 lat temu

Kto w miarę szybko zrozumie, że gówno może to zajmie się wytwórniami, studiami nagraniowymi, zainwestuje hajs w jakieś linie ubrań, sklep konopny, założy działalność, a rap zejdzie na drugi plan, bo zwyczajnie musi. A kto o tym nie myślał i zajmował się tylko sielanką… No to macie tutaj obraz polskiego rapera od początku do końca. A jak nie rap to co? To się pisze książki, to się idzie w politykę, to się gówno robi i zapowiada wielki powrót w agonii każdej nocy z z goudą i sativą.

Jędker? Liroy? Sobota? No gdzie wy jesteście?

iq150

Gdyby raperzy myśleli, nie musieliby błaznować na starość. Było zawczasu inwestować w nieruchomości, a nie w kurwy, dragi i samochody.

Fufacz

„Suk*nsyn z matury 2” od Pozera
Wrócił młody, zły Buczer.

Sto procent RAL

Idiota z wybori

opuncja

ale się spasł ulicznik

pacino aldente

muczer .. skazany za chujowy rap ..

Twój stary

PREMIERA
GTVB

https://www.youtube.com/watch?v=KSJDQ182Q1c

nie∞skończony mixtape #3
JeffOne

Szacunek

Szacunek za PTP 🙂

homo karakan

Z KURWY SYN? NO BRAWO BUCWEL POZDROW MAME

Popularne