News
ŚLIWA – „PEŁEN ETAT” PIERWSZY SINGIEL

RPS Enterteyment ma przyjemność opublikować pierwszy singiel z debiutanckiego albumu Śliwy – „Pełen Etat” Za muzykę i aranż odpowiedzialny jest znany wszystkim producent RX, miks to robota LA/White House. Singiel w formie pliku mp3 i filmu na YT to pierwszy krok do kariery na „pełen etat”. Również dziś tj. 17.09. br. Patryk rozpoczyna zdjęcia do tego kawałka.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w klipie podczas drugiego dnia zdjęć. Niedziela godz. 20.00 pod wejściem do Budda Baru przy ul. Sierocej 10. Właśnie w tym miejscu nagramy ujęcia z fanami i paparazzi.
Sam klip doczeka się premiery w październiku na rpsentv oraz liczących się portalach. Równocześnie powstanie wersja fizyczna singla, która oprócz utworu radiowego, oryginału, instrumentalna i Acapella zawierać będzie remix jednego z poznańskich producentów.
„Pełen Etat” to czysty uliczny hardcore, to moc poezji, to rap na najwyższym poziomie.

-
News5 dni temu
Josef Bratan wyproszony z wesela
-
News4 dni temu
Ex Josefa Bratana: „Został obrzucony kamieniami. Nie bijcie go”
-
News1 dzień temu
Sentino zabrał głos na temat koszulek „Fuck Sicarios”
-
News5 dni temu
Kobieta, z którą Josef Bratan ma dziecko mówi, że raper nie płaci alimentów
-
News5 dni temu
R. Kelly skazany na 30 lat więzienia
-
News4 dni temu
Josef Bratan odpowiada na zarzuty niepłacenia alimentów
-
News3 dni temu
Red trafił do szpitala. „Prawdopodobnie udar mózgu”
-
News5 dni temu
Peja & The Game czy Peja & Lil Pump – z kim raper nawiąże współpracę?
I pewnie do dziś miałbym pustą kejde gdybym nie polizał dupki RPS ENTERTEJMENT
noskill rapujący na bezdechu jak jego mentor i wydawca riczi pener ^^
ja chcę, żeby debiutował drugi Łona, a nie kolejny Peja
Xeroboj to jest taki ktoś, gdy zobaczy fajny styl
To chce mieć to coś
Nie można tego nazwać inaczej niż zazdrość
Taki lamus ma skłonności do kopiowania
Z góry ostrzegam drania
Dziwie się jak można nie mieć własnego zdania
Współczuję głupcom nie ma tu nic do śmiania
Marna kopia, marnej pei.
„to czysty uliczny hardcore, to moc poezji, to rap na najwyzszym poziomie” – AHAHAHA! Dawno sie tak nie usmialem!
„TO NIE TANDETA, KTORA USLYSZYSZ W RADIU” – RADIO WERSJA
BUAHAHAHA! NIE DOSC, ZE KSEROBOJ, TO JESZCZ IDIOTA!
„czysty uliczny hardcore, to moc poezji, to rap na najwyższym poziomie” ZMIEŃCIE DILERA albo UMYJCIE USZY!!
Fajnie płynie. Może rzeczywiście słychać troszeczkę inspirację ze strony Ryśka. Na pewno nie jest w żadnym stopniu kopią.
Przypomina mi również w minimalnym stopniu Hansa, ale być może to lekkie podobieństwo w głosie i niekiedy akcentowaniu.
Wszystko dobrze i wszystko fajnie menciu
Ale po chuj pokazujesz mi fakersa na zdjęciu
Kopia kopii kopia – poza tym nie slucham 3ciej ligi
podbijam
Sopllus ma w 100% racje.
a jeszcze jedno, napewno jest więcej podobieństw do hansa niż do Peji
rysio solo wydaje?
Kurwa… raperzy ktorzy zaczeli jeszcze w XXw. wzorowali sie na czarnych, a dzis mlodzi polscy raperzy na kim mjaja sie wzorowac jak nie na rodakach? Za pare lat SLiwa bedzie mial swoj styl.. A i Rychu tak nawijal w 2k2, a nie w 2k11.
Wzorowac a kserowac, to dwie rozne sprawy tepaku. Jest wielu nowych zawodnikow ale zadnemu nie przypisuje sie az tak chamskiego kserowania. Istnieje tylko dlatego, ze peia powiedziala ogrom, ze mala lubic sliwke.
To jakieś stare kawałki Peji?
„to nie tandeta którą usłyszysz w radiu”
a kto by chciał słuchać go w radiu…
Większość z was ma zapewne mało wspólnego z kulturą Hip-Hop. Brakuje wam 5-ego elementu (pzdr. dla kumatych). Jak byście się znali na rapie, znali tą kulturę, potrafili wymienić więcej zagranicznych MC niż tylko Eminema, to te komentarze by były inne. To jest bardzo dziecinne jak ktoś kurwa pierdoli że kseroboy ze Śliwy. Tylko lamusy pierdolą że jest chujowy. Mało jest raperów w jego wieku którzy tak dobrze nawijają, robią dobry rap.
Wchodzą tutaj jakieś dzieciaki, które nie znają się na Hip-Hop-ie.
Gdybyście w dziecińtwie słuchali rapu a nie jakieś arki noego czy jakieś pierdolone „siejeje” to byście go propsowali.
Chuj ! Mam beke z was! ELOOO
„wchodza tutaj jakies dzieciaki…” to co tu robisz kupo gowna? Placzesz jak stara kurwa, ktora nie dostala kasy. Nie podoba sie? To spierdalaj leszczu, znawco za 'dyche’:)
ELOOOOO!:)
hehe. Nie znasz mnie nie wiesz ile mam lat. Na rapie się znam bo się wychowywałem w dobrym towarzystwie które słuchało rapu. Posiadam wiedzę na ten temat. Z twojej powyższej wypowiedzi można stwierdzić iż jesteś typkiem, który ma kompleksy, słucha paru raperów a na innych mówi że są chujowi i nie potrafi uszanować pracy innych MC. A i jeszcze twoja wypowiedź jest na miarę inteligencji frajera bez ambicji. Elooobo nei chce mi się pisać 😉
Ja nie znam ciebie ale ty znasz wiekszosc? Wiesz, ze to dzieci? Widzisz co piszesz, czy moze kutas taty przyslania ci widok?
Z twojej wypowiedzi wnioskuje, ze masz z 10 lat, w dupie byles i gowno widziales, zgrywasz kumatego a tata noca wchodzi do twojego wyra.
Brawo jasnowidzu, jestes niesamowity, zapewne juz wiesz, ze dzisiaj twoj stary przyjdzie z kolegami, wiec przygotuj dupsko.
PS. Ja bede sie zajmowal twoja mama, wiec nie wolaj:)
Tak wiec…spierdalaj placzaca cioto:)
ELOOOO
jesteś frajerem. To jest bardzo dziecinne tak jechać po rodzinie.
Idź spać ! hehe Lamusek.
Wiedzialem pizdeczko, ze jednak chce ci sie pisac…muahaha:D
Ja nie jade po twojej rodzinie, to tylko fakty, stary pruje twoje dupsko a ja rucham twoja stara, zwykly uklad, bez chamstwa, bez kasy, wszyscy zadowoleni:) A teraz idz opierdolic staremu gale…dziwko:)
aa czyli masz kompleksy z laskami .
Mam beke z kumplami z ciebie. Gościu na koniec Twoje zdrowie
lamusku . hehe Pozer z ciebie, „wyjebane mam na każdego hejtera”
Szanuj się! ELOO
Z kumplami…hmm…zdradzasz swojego starego?:D muahaha
Kompleksy? Chyba, ze uwazasz swoja matke za obrzydliwa, wtedy mozesz mi ty kurwo zarzucic kompleksy:)
Dobra, juz sie wyszczekalas cioto?:)
hahah frajer.
Dorośnij lamusku 😉 A jeszcze jedno . jak możesz cioto to napisz z kąd jesteś ok.
z kąd…muahahahah, co za kretyn:D i nie wiem czemu piszesz do mnie jak do swojego starego, przeciez wiadomo, ze on i ty jestescie ciotami:D
wymiękł. Przez net to kozak hahah .
A szczekalas, ze nie chce ci sie pisac…muahaha widac jak cie to boli dziweczko:D Bedziesz po slowku odpisywac, bo wiesz, ze to prawda.
Nie chce cie martwic ale twoja stara wymiekla…jak miala polknac cumshota, nie podolala…muahaha
oj za dużo redtuba widzę. Psujesz sobie psychikę gościu 😉
W koncu wrzucam tam filmy z twoja stara…dziwko:)
Śliwa= Peja rapujący bragga- to nie przejdzie
ej ludzie zobaczcie że na glamrap.pl są same „negatywne” opinie, a na youtube propsują. Oczywiście z całym szacunkiem !
Bo na yt, negatywy sa wypierdalane a konta blokowane. Krytyka boli te kurwy.
Właśnie!1 na yt peja usuwa wszystkie negatywne koemntarze ze swojego kanału, nawet te które są z argumentami.
Taka polityka Rysia, z która daleko nie zajedzie
Wypierdalaj
Jeżeli wam się nie podoba to nie słuchajcie a nie hejtujecie !!
BEKA Z CZEREŚNI
Pener popłynie z hajsem jak z zaskrońcem i gędziorem.RPS ENTERTEJMENT zawładnie OLIS!!!!!
„…wszystkich kserobojów besztam, ruszam z miejsca, jadę…”
BEKA
prawie sami hejterzy patrze , kurwa co ja tu robie?
slw props :))
Wypierdalaj nołnejmie.
Jebane cwele pierdolone hejty nie umiecie kurwa zobaczyć dobrego rapu ten koleś wypierdala kory, ale tu są sami hejterzy kurwa zazdrościcie bo koleś w takim wieku coś znaczy pierdolone lamusy, kurwa dzieci internetu, znam się na tym i wiem jak dużo trzeba włożyć w dykcje flow technika to tak od razu nie powstaje, jesteście jebnięci sami nic nie umią a innych krytykują… huj z takimi znawcami hip hopu