Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Słoń & Dope D.O.D. w singlu „Make’em Bleed”

Raperzy promują wspólny projekt.

Opublikowany

 

Na kanale Brain Dead Familii właśnie pojawił się wideoklip do drugiego singla z wspólnej EP-ki Słonia i Dope D.O.D. „Sick6Six” to osiem utworów stworzonych w kolaboracji Słonia z holenderskim składem Dope D.O.D. Zgodnie z zapowiedziami, pojawi się tutaj kilku gości z zagranicy oraz jeden z Polski. Wśród producentów znajdziemy ścisłą czołówkę polskiej sceny hip-hopowej oraz nadwornego producenta Dope D.O.D. – Chubeats’a.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
TrueMessage

Słoń ty zamiast nagrać Chore Melodie 2 i 3 to ty nagrywasz jakieś Gówna 🙂

Najlepszy album Słonia to były Chore Melodie to był prawdziwy HorrorCor a potem zaczeło sie tworzenie dla gimbusów niestety

True Message 🙂

WnukTedego

On się w drugiej zwrotce nazwał bakteriami kału.

Odb

Słonina & Dick D.O.D. w singlu „Make’em Anal”

Charles Longdick

Ciekawa anegdota odnośnie xywy słoń:
W szkole do której uczęszczał nasz bohater omawiana była lektura „w pustyni i w puszczy” – za którą to lekturą młody Wojtuś nie przepadał.
Podczas odpytywania zrelacjonował on książkę słowami mniej więcej : „Nel zwaliła trąbę słoniu” no i zostało Słoniu-Słoń etc.

kurwa dupa huj

ciekawe w kurwę, z zaciekawienia aż zapomnialem się wysrać

Amon Tobin

Dope dod to totalne wacki. Slyszałes jeden ich kawałek to słyszałes wszystkie. Teksty na poziomie ameb, rymy na poziomie ang z trzeciej klasy podstswówki rest best chest. Ale wybili sie jak modne byly dubstepy i tak zostalo. A slon z tekstami twojego ojca zgwalci pterodaktyl z aids to juz eyzszy poziom zenady. Jebac

EJ TY KOLO !!!!!

NIE ONI SIĘ WYBYLI TYLKO SNOWGOONS ICH WYBILI BO Z NIMI KOLABOROWALI.OGÓLNIE TEŻ UWAŻAJ ŻE GRAJĄ STRASZNĄ PADAKE A SŁOŃ TO PEWNIE KUPIŁ ZWROTKI OD NICH I DOGRAŁ.

Rxoaod2312
Spejson na wolno

Sztos

Popularne