Sprawdź nas też tutaj

News

Słoń: „Dzięki temu typowi robię dzisiaj to, co robię”

Raper odwiedził ostatnio Stany Zjednoczone.

Opublikowany

 

fot. instagram/braindeadslon

Słoń miał okazję być ostatnio na festiwalu Gathering of the Juggalos, który odbywa się w Stanach. To coroczna impreza organizowana przez wytwórnię Psychopathic Records, która trwa pięć dni i obejmuje koncerty, seminaria z artystami, karaoke, gry i konkursy. Poznański raper podzielił się ze słuchaczami krótką refleksją na temat zespołu Insane Clown Posse pochodzącego z Detroit, który ukształtował jego muzyczny styl.

Dzięki temu typowi i jego koledze z zespołu dzisiaj robię to, co robię i mam taki styl a nie inny. Shaggy 2 Dope z Insane Clown Posse. Nie potrafię wyrazić słowami szacunku i miłości do tego, co stworzyli i jaką nadal są dla mnie inspiracją. Jestem Juggalo od 12/13 roku życia, od kiedy zobaczyłem na TVP2 klip „Chicken huntin” i kupiłem kasetę „Riddle Box”. ICP było pierwszym „horror rapem”, który usłyszałem, a cała reszta przyszła znacznie później. Moim pierwszym tatuażem był Riddle Box (który wykonał @daveeblows), a wyjazd na Gathering Of The Juggalos był moim marzeniem od czasu, kiedy zaczęły się Gatheringi. Dzięki temu, co mówili w swoich utworach oraz wywiadach wiedziałem, że zawsze chcę być niezależnym artystą, a założenie własnej niezależnej wytwórni, sklepu oraz marek odzieżowych wynikało z obserwacji Psychopathic Records. Miałem okazję poznać Shaggy’ego i porozmawiać z nim, a także wręczyć mu swoją płytę i nie ukrywam, że ręce mi drżały jakbym stał na krawędzi dachu wieżowca. – napisał Słoń na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dzięki temu typowi i jego koledze z zespołu dzisiaj robię to co robię i mam taki styl a nie inny: SHAGGY 2 DOPE z INSANE CLOWN POSSE @therealicp 🤡👑 Nie potrafię wyrazić słowami szacunku i miłości do tego co stworzyli i jaką nadal są dla mnie inspiracją 🙏 Jestem Juggalo od 12/13 roku życia, od kiedy zobaczyłem na TVP2 klip „CHICKEN HUNTIN” i kupiłem kasetę „RIDDLE BOX”. ICP było pierwszym „horror rapem” który usłyszałem a cała reszta przyszła znacznie później. Moim pierwszym tatuażem był RIDDLE BOX (który wykonał @daveeblows ✌️) a wyjazd na GATHERING OF THE JUGGALOS był moim marzeniem od czasu kiedy zaczęły się Gatheringi. Dzięki temu co mówili w swoich utworach oraz wywiadach wiedziałem że ZAWSZE chcę być NIEZALEŻNYM ARTYSTĄ a założenie własnej NIEZALEŻNEJ wytwórni, sklepu oraz marek odzieżowych wynikało z obserwacji PSYCHOPATHIC RECORDS. Miałem okazje poznać Shaggy’ego i porozmawiać z nim a także wręczyć mu swoją płytę i nie ukrywam że ręce mi drżały jakbym stał na krawędzi dachu wieżowca… Bez moralizatorskich bzdur, w najprostszy sposób jaki potrafię powiedzieć – życzę wam wszystkim z całego serca spełnienia marzeń 🔥✊💪 WHOOP WHOOP‼️ Nie nagrywałem ich finalnego koncertu kończącego Gathering (ze względu na możliwość zalania telefonu – poza tym wdrapałem się na scenę podczas Faygo Armageddon 🍾🤯) ale nagrałem materiał z ich akustycznego występu, który był mega bekowy. Z tego miejsca chciałbym podziękować i pozdrowić mojego człowieka @muresck – dzięki za wszystko 🙏🎃 #juggalo #insaneclownposse #icp #shaggy2dope #joeyustler #gatheringofthejuggalos #soopagathering #gotj20 #gotj2019 #słoń

Post udostępniony przez braindeadslon (@braindeadslon)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ja > ty

Post udostępniony przez braindeadslon (@braindeadslon)

 
16 komentarzy

16
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Dikembe Mutombo

Przecież te klauny z ICP były pośmiewiskiem od zawsze. To te zjeby zniszczyły scenę horrorcore.

Odb

Słoń: „Dzisiaj temu typowi zrobię dobrze. Dzięki”

EJ TY KOLO

TEN TYP JEST PIERDOLNIĘTY W GŁOWĘ.

MateuszBorek

Zawsze myślałem że Ten Typ Mes jest zasłużony w rapgrze ale nie aż tak.

Albert ZweiStein

Tech N9ne miał rację

Albert ZweiStein

Cóż. Jaki kraj tacy illuminati

Sentino

Co ty kurwa pierdolisz? Kto to w ogóle jest słoń?

bonko

Przecież to twój stary

facio od krabów

Ale ulana kuhwa z niego

Maitreya otrzy
Taz

https://www.youtube.com/watch?v=DOPhiYcNGS8

Wini opowiada bekową historię o ziarnku kukurydzy

MaciekZWuTangClanu

Patrząc tak na to główne zdjęcie Słonia zaczynam się zastanawiać czyje on reprezentuje interesy…

upierdolil mnie wonsz

Illuminati, tak samo ostatnio news o Margaret, że podejmie się apostazji, a na zdjęciu na insta też fota z zasłoniętym okiem, dziwny przypadek prawda? Dużo osób z polskiego podwórka należy do tego syfu, hg, vnm, huczuhucz, tede, doda, sarsa itp itd..

Sarius

TAK WILKU HG ILLUMINATI REPREZENT BEZ ZEBOW KILKU WIELKI SLUGA Z MOKOTOWA

YOUNG $B

Popularne