Sprawdź nas też tutaj

News

Słoń i żona KęKę mówią o scenie, Ekipie, Youtuberach i koncertach

Raper i Marta Nizio-Siara wystąpili w programie „Rap Backstage”.

Opublikowany

 

Krzysztof Nowak i Marcin Flint mieli okazję porozmawiać w Rap Backstage z duetem, który do tej pory nie udzielał wspólnie wywiadów. Słoń i Marta Nizio-Siara, która prywatnie jest żoną KęKę w ponad godzinnej rozmowie.

Marta Nizio-Siara – założycielka i głównodowodząca agencji bookingowo-artystycznej Bashesh odpowiadającej za takich artystów jak Paluch, KęKę, Pawbeats, Shellerini czy Słoń. Ostatni z wymienionych, Wojciech Zawadzki, jest od ponad dekady jednym z czołowych polskich raperów, który krajowej scenie znany jest nie tylko ze swojej solowej działalności, ale również dzięki projektom WSRH oraz Demonologia. Pod szyldem Brain Dead Familia pracuje jako wydawca muzyczny.

Podcast Rap Backstage działa od paru miesięcy. W tym czasie Krzysztof Nowak i Marcin Flint, znani dziennikarze rapowi, rozmawiali z ludźmi, którzy działają w środowisku. Są wśród nich raperzy, ale też producenci muzyczni, wydawcy czy też osoby, które działają w różnych obszarach zarządzania dużymi wytwórniami. Mówiąc krótko: to wszyscy ci ludzie, którzy sprawiają, że rynek wygląda tak, jak widać go na zewnątrz.

 
133 komentarze
133 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesooooor Traaaaaapuuu
18 dni temu

JAJOGŁOWA KURWA RAPUJĄCA FARMAZONY O RUCHANIU ZMARŁEGO TRUCHŁA MÓWI O ŻONIE PIJAKA I ŻYCIOWEGO PRZEGRYWA, SŁOŃ CHYBA MYŚLI ZE JEST Z GRAVEDIGAZZ

WIECIE O CZYM POWINNIŚMY POROZMAWIAĆ?

O TYM, ŻE SENTINO MA PIĘKNE NOWE BIAŁE ZĘBY PORCELANOWE ZA 100.000 EUR

KOGO STAC NA TAKIE ZĘBY???

100.000 EUR

https://www.youtube.com/watch?v=yb3ehH00OJo

KAZDY BY TAKIE CHCIAŁ

TAKA PRAWDA

SENTO KRÓL

#SICARIOS

PS. MOŻE WAM OPOWIEM COŚ, BO DZISIAJ ROKSANA CHCE SIĘ ZE MNĄ SPOTKAĆ ZNOWU (16 LAT EHEM), TA CO MOWILA, ZE JAKBY SIE KSIEDZU MUSIALA WYSPOWIADAC Z NASZEGO SEKSU OSTATNIEGO I ZABAW ZBOCZONYCH TO BY KSIADZ SAM CHCIAL JA WYRUCHAC

PS2. KTO CHCE W PIZDE Z MIGOMATU NIECH SIE PODEPNIE

Jebac profesora trapu
17 dni temu

Widać że jesteś spierdolony czlowieku

Powrot Mlodego G
19 dni temu

Przeciez jego zona wyglada jak trans XDDDDDDD

żENADA (GimbaO33)
19 dni temu

nie obrażaj Rafalali

Jacek z 8C
19 dni temu

Wygląda jak nielubiana facetka od matmy.
Ale i tak bym jej ubił glinę na sucho.

3rdo Pento
19 dni temu

słoń to mitoman, kurwa, frajer i naczelny lizodup oraz dupowłaz.

dawid masturbator
19 dni temu

ten rap to jednak telenowela: keke to cuckold slon rucha mu laske

__________
19 dni temu

Słoń trochę ciepły się wydaje.

FraNkliN
17 dni temu
Reply to  __________

No bo ci się spodobał to tak myślisz pajacu

Pawel
19 dni temu

Jakoś tego keke nie mogę strawić a kiedyś bardzo szanowałem. Taki jak chorągiewka, raz w tą a raz w tą.

Joseph
19 dni temu

To ten slon co od pisu bral pieniadze?

żENADA (GimbaO33)
19 dni temu
Reply to  Joseph

tak ten

Borygo Donaszacz
19 dni temu

Tede, nie ruchałem ci panny

Takie tam
19 dni temu

CO ONI KURWA URZĄDZILI TAM SOBIE WEBINAR O DOTACJACH?

Huj
19 dni temu

Ta żona kękę to taki milf z czarnej kanapy niby casting ale bym powariował z taką. Może KęKę też ma flaka i swędzi nieźle

Monokuma
18 dni temu
Reply to  Huj

Co jak co ale też bym się z nią zabawił. Na pewno lepsza i bardziej doświadczona niż jakieś czternasto – szesnastolatki

mary jane tak to ja
19 dni temu

ona ma imię i nazwisko, drodzy „redaktorzy”! I nie jest nim ani żona, ani Kękę do chuja wafla

JeffOne to marka
19 dni temu

Alberto – Letni Dwutakt

GLEBA GLEBA ŁAPA JAK BOCHEN CHLEBA

https://youtu.be/gNRuA3UjENw

JJs
19 dni temu

KęKę jest twoim małżonkiem
A Wojtka trzymam za trąbę

EJ TY ZJEBIE!!!
19 dni temu

procesorze rapu wróóóóóć

666
19 dni temu

Nowi coraz więksi psychopaci będą się pojawiali na świecie!

666
19 dni temu

Psychopath zniszczy kariery edukacyjne dla plebsu!

666
19 dni temu

Te kurwy i chuje z sądów polaczkowych Żydów, Murzynów, Muslimów i Cyganów z Polakami zamykają! Policjanci oraz psychiatrzy z sądami śmieją się z więźniów!

Emeryt
19 dni temu

Słoń to frajer, bo na Polskę on nie pracuje!

Emeryt
19 dni temu

Słoń to shit, bo to społeczniak z Poznania!

Emeryt
19 dni temu

Słoń to pedał policyjny!

Emeryt
19 dni temu

Psychopath tylko chce kobiety z najwyższej półki ruchać!

Emeryt
19 dni temu

Nie jesteśmy przyjaciółmi korporacji!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath gardzi psychopatyczną córką psychopaty!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath sra na wszystko oraz wszystkich! Psychopata tylko udaje, że do wszystch ma szacunek! Psychopata generuje straty globalne oraz nieodwracalne! W psychobacie się zakocha młoda psychopatka psychopatyczna, która córką psychopaty jest! Psychopata ma zamiar tylko ruchać te psychopatki! Psychopata jest fałszywy (udaje on tylko przyjaciela życzliwego, uczynnego, pomocnego). Psychopath poczucia winy, wstydu, ani wyrzutów sumienia nie ma! Religia, dusza, skrucha nie są mu znane, bo to symulant!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath żyje w patologicznych warunkach do życia! Psychopath edukował plebs oraz to mu się nie udało! Wszyscy go doprowadzili do edukacyjnej porażki to przestał dorosłych uczyć, bo oni nie chcieli go słuchać! Psychologa patologia niezamorduje, bo on za dobrym człowiekiem jest, a nie kurwą oraz chujem! Gytanami genetycznymi nie będziecie, bo DNA plebsu z social media macie! Psychopata to nie jest shit z ZUS! Motłoch zbyt oporny jest by inwestować w gospodatkę globalną!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath okłamie sądy, policję, psychiatrów oraz psychologów! Na pogrzeb psychopata nie pójdzie oraz depresji nie będzie miał!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath jest wzorem dla swoich ziomali! Psychopatę podziwiają przyszli samobójcy!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath nigdy bezdomnym nie będzie, bo zbyt dużą wiedzę naukową on posiada!

Emeryt 666
19 dni temu

Dla psychopatki tylko romantyczny okaz zdrowia imponuje! Ona go oczaruje! Psychopatę wszyscy lubią, bo on znany na całym świecie jest! Morderstwa politycznego na wielkim Panu zwanym vodka lover nigdy nie będzie!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath mordę swoją rozreklamował trollując pod nią! Wywołał komentarze by szokować psychopatki młode! Ateistką psychopath gardzi, bo katoliczkę chce! Córka psychopatycznego ateisty ochrzciła się sama, gdy skończyła 18 lat (szalony wiek wolności). Psychopatka plotkuje z koleżanką fałszywą, która psychopatką nie jest!

Emeryt 666
19 dni temu

Największa psychopatka ma wszystkich za frajerôw! Ojciec jej syna oraz jej syn są dla niej frajerami! Frajer udaje cwaniaka niebezpiecznego! Rodzina psychopatyczna na nic uprawnień nie ma, ani nikt im badań psychiatrycznych nieprzeprowadza! Polacy na Polakach badań naukowch nie prowadzą! Grypsera jest śmieszna, a nie gici!

Emeryt 666
19 dni temu

Młoda psychopatka kariery nie ma zamiaru robić! Od psychopatii ona nigdy nieodejcie! Nie kusi ona cyckami, ale chce by faceci na nie patrzyli! Stara psychopatką nie jest, bo ona nie jest uzależniona od internetu! Psychopayka nazwie pedałem bogobojnego katolika hetero! Zawiedzionych oraz niespełnionych miłości coraz więcej będzie! Teraz nikt już się w pieniądze nie wżenia! Wrażliwy nie cierpi tylko pomaga w biznesie kapitalistom by hajs mieli! Każdy wszystkim powie co im altruistic za darmo dał! Tylko człowiek największy jest najbardziej szanowany przez psychopatkę młodą z FBI, która go na p2p śledzi! Poczynania jego niszczy ta psychopatka na forach, lecz go pragnie tak po cichu! Wszyscy jesteśmy rodziną niepojebaną, ani jebniętą, czy tam pierdolniętą! Wyciągniemy z depresyjnego bagna wszystkich!

Emeryt 666
19 dni temu

Teraz już społeczeństwo doskonałe wręcz mamy! Marzenia wszystkich się spełniły! Wszyscy dowarzyscy, uczynni, dobrzy, pomocni! Produkcja dobra nigdy się nieskończy! Psychopath zabijać chce! On ludzi niezamorduje, ani nawet się na nich niezemści! Dopiero na studiach elita zrezygnuje z nauki, bo wolą oni ćpać, chlać oraz psychopatę śledzić obserwując go! Przyjazny duszek koleżeński zostanie zaatakowany nawet tam dokąd uciekł!

Emeryt 666
19 dni temu

For psychopath god, king presidents are one big real shit! Dla psychopaty zus nie istnieje! Jest mu on potrzebny tylko do pobierania pieniędzy, gdy inni życia track, albo są w zamknięciu! Psychopata zawsze na wolności jest! Gdy wy pracujecie, albo studiujecie to psychopata ma zamiar wyruchać kobietę o moralności najczystszej!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath nie słucha wyzwisk na siebie, bo je poprostu ignoruje, lecz zapamięta je kontrując po kilku latach na starość! Mózg psychopaty problemów z pamięcią nie ma żadnych, ani zaburzeń osobowości nawet! Naukowcem zostanie tylko ten, który chce nim być!

Emeryt 666
19 dni temu

Policja nawet psychopatycznym małżeństwom nic nie zrobi! Kłamliwe związki oparte na kłamstwie się rozpadną! Miłość nieopiera się na pieniądzach!

Emeryt 666
19 dni temu

Sędziny, prokuratorki, studentki prawa oraz psychiatrii razm z córkami polityków masturbują się porzucając swoich partnerów! Zdemoralizowany psychopata seksuologa katolickiego udaje będąc ateistą z satanistycznymi poglądami!

Joł
19 dni temu

Słoń to, ten co obciągał macie

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath nienawidzi komunikatora Gadu-Gadu, bo to nie jest Stalker! Psychopath nikogo na internecie nie nęka! Psychol nigdy SMS nieużywał, bo karty SIM nie lubi! Politycy na internecie się nieznają dlatego ta cała patologia nawet nie umie prawnikôw kształcić! Potem sędzia udusi swoją žonę sędzinę oraz swoje dzieci własne zastrzeli popełniając samobójstwo na końcu bez łez, ani poczucia grzechu katolickiego!

Emeryt 666
19 dni temu

Bez ukończenia studiów dziennikarskich poczytne historie zmyślaj! Nie szantażuj! Stop korupcji! Awantury na libacji w melinie! Psychopata żony nie ma tylko rucha kobiety chętne na seks z nim! Romantyk nie gwałci, bo prawda cała by w sądzie wyszła na jaw!

Emeryt 666
19 dni temu

Psychopath zawsze nim był! Zawiili prawnicy z politykami! Nauczyciele oraz MENSA winna jest! Oni na testament swoich niezarabiają niby, a hajsu chcą za wstąpienie do nich! Nie jedną twarz widziałem, która symulowała by się wymigać od skrywanej psychopatii! Psychiatrzy z sądami nie są w stanie niestety nic wykryć nawet! Cwaniak frajernię zamyka w pierdlach oraz wariatkowach niepatrząc na swoje działania oraz samego siebie! Nieuratuje niewinnego oskarżonego bezpodstawnie nawet psychiatra sądowy z psychologami! Nasra Ci policja razem z PiS w papierach specjalnie! W ZUS inteligencja, ani elita nie pracuje!

Psychopath 666
19 dni temu

Boję się policji, ZUS, sądów, psychiatrów, sejmu katolickiego oraz nauczycieli! Boję się studiować oraz pracować! Młodej psychopatki największej na świecie też się boję! Karły muszą być w rządzie!

Psychopath 666
19 dni temu

Na http://www.pornlinkpro.com psychopatka do mnie PW napisała w 2005 bym do church poszedł jako boy!

Psychopath 666
19 dni temu

Psychopatka zniszczyła męża swojej koleżanki, bo tamta para bezpłodna była! Psychopath zbyt niebezpieczny jest by na Facebook mieć konto na swoje dane! Rosja śledzi Polskich żołnierzy w internecie! Wesołkowaci amerykanie z USA polskie obywatelstwa przyjeli! Why husband rape anus of own wife, daughter and son? No divorce! Never! Kochanka karła. Dwarf love and midget fhilozophy? To nie dla dzieci jest pisane! R.I.P. not for kids! Children’s have Neostrada from Orange! Alkohol plus drugs uszkadzają mózg z papierosem! Nie jest modne obgadywanie oraz plotkowanie z mącicielstwem przepełnionym fałszem z kłamstwami! My sprawiedliwi uderzamy w zakłamanych niesprawiedliwych z wadliwym DNA! FBI to ja założyłem w USA z Popkiem!

Fan el Profesora
19 dni temu

Możecie puścić polaczkowi King Sento, albo jakieś dobre Zabójstwo Liryczne. Polaczek odsłucha i powie, że słabe teksty i marne beaty. Odpalicie polakowi Zl0 to powie, że to jakieś patologiczne gówno. Puścicie polaczkowi Zabójstwo Liryczne 2, z dobrymi beatami, z jakościowo dobrymi tekstami, powie że w ogóle nie przekminione i jakieś takie chujowe. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje Sentino. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i słuchacie Intruza. Nie znacie życia, wasze uszy są wypalone od podpierdolonych beatów i ulicznych tekstów. Nigdy nie mieliście okazji poznać prawdziwej muzyki. Na widok Vanillahajs byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja muzyczno-tekstowa Sentino to jedna z najlepszych rzeczy jakie można przesłuchać. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych audiofili.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pusczają

Psychopath 666
19 dni temu

Ten pies psychol I wariat marek papała mnie nożem pociął I powiedział, że mnie leczą! Gadał on, że żółte papiery mam oraz mnie nazwyzywał to go pobiłem, zastrzeliłem I uciekłem do domu z tej warszawy! On był synem elity, czyli żołnierza polskiego! Ta zdemoralizowana policja patologiczna się ze mnie śmieje bym w depresję popadł oraz zwariował! Policjanci to komedyjni kabareciarze, którzy sparodiowali eMule! Milenko! Miły milenko plus sympatyczna Milly z milicji, która do policji przeszła po upadku komuny wstępując do niej! To nie jest satyra! Psychopath nielubi polskiej matury starej, bo tam nic nieuczyli nawet!

Psychopath 666
19 dni temu

I ta psia policja polaczkowa mi alkohol zabrania pić w miejscach publicznych! Polaczkowe sądy z polaczkową policją oraz psychiatrami polaczkowymi uczepili się mnie z niggaz, muslimami, cyganami, warszawiakami, rosjanami, niemcami, szwabami, kacapami, armeńcami, ukraińcami, ślązakami, góralami, krakowiaczkami, kitajcami, amerykańcami! Rasizm na rudych I blondynów musi być! Trollujcie mnie I nękajcie, stalkujcie dyskredytujcie oczerniajcie I nawet pozbawić mnie życia możecie! Zamordujcie mnie to policja będzie was szukała!

Zasraniec Fan El Profesorrra Mojego Serdecznego Am
19 dni temu

Pozdro Profesorze Trapu mam nadzieję że wieczór ci dobrze mija

Zasraniec Fan Mojego Serdecznego Amigo Profesora
19 dni temu

Serdecznego Amigo

Psychopath 666
19 dni temu

Gdy skończę 47 lat to wypłaty swoje przećpam! Nic od kobiet nie wymagam, bo piękny nie jestem! Na studia nigdy niedojadę, bo mi hajsu szkoda I będę rzygał bez aviomarin! Rzuciłem pracę bo za mało płacili I na mordy plebsu nie chciałem patrzeć ani się z nimi użerać! Twarz hipopotama mi chirurg plastyczny zrobił! Mordę muminka mi więziennym tatuażem wytatuowali wkładem długopisowym a na stobie mam wytatuowane słowo „bydło”. 666 mam tatuaż na penisie.. którego sobię obetnę by nie ruchać!

Popularne