Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Słoń w międzynarodowym cypherze

„Jestem mega podjarany”.

Opublikowany

 

„Europathic” to międzynarodowy cypher horrorcore’owy, który znajdziecie na YouTube. Gościnnie udzielił się w nim Słoń z Brain Dead Familii.

Singiel znajdzie się na najnowszym albumie Sodoma Gomora (Reznik x Desade ZNK). Krążek „Resuerekce” można już teraz zamówić w sklepie www.ZNK.cz. Oprócz Słonia, w tracku „Europathic” udział wzięli: Řezník, G-ko, Skits Vicious, Desade, Byzo, Astral One oraz Jay Reaper.

Udział w numerze Słoń komentuje na Instagramie następującymi słowami: – Jestem mega podjarany, że mogłem wziąć udział w tym projekcie WHOOP WHOOP JUGGALOS WORLDWIDE.35 komentarzy
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Yp®
6 dni temu

Beka z przychlasta co wyciągnął łapy po kasę od PIS

Profesor_Nauk
6 dni temu
Reply to  Yp®

Słoń? To ten łysy oblech o twarzy ćpuna i oczach żaby, który rapował o ruuchaniu trupa? Tfu na oblecha!
P.S.
Jeszcze do Żuroma jest podobny haha.

Roy
6 dni temu
Reply to  Yp®

Czyba hu.jror core

bekka
5 dni temu
Reply to  Yp®

antysystemowiec

ulicznik

hardkor

^_^

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
6 dni temu

Antysystemowiec piszący papiery o zapomogę do PiS. Zwykła poznańska szmata! Jechać z frajerem. Jedno mówi, drugie myśli, a trzecie robi. Za mało ci kasy, że sięgasz po pieniądze podatników, ruro?

Krzysiek
6 dni temu

To nie jest zapomoga od PiS, tylko od państwa polskiego. A tak ogólnie to są nasze pieniądze, które państwo nam kradnie pod postacią podatków. Też bym odzyskał ile się da, gdybym mógł. Poza tym każdy z nas żyje w tym systemie, czy nam się to podoba czy nie. Jak okazja go kiwać na hajs, to szkoda nie skorzystać. Nie musiał za to chwalić PiSu ani go popierać, więc jak dla mnie luz. Sam byś wziął na jego miejscu i nie gadaj, że nie. To były grube tysiące, takiej kasy się nie odpuszcza.

fff
6 dni temu
Reply to  Krzysiek

Nie odpuszcza, jak się nie ma godności i się jest chciwym, łaku.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
6 dni temu
Reply to  Krzysiek

Gdy w staję rano i patrzę w lustro to chcę to robić każdego dnia z godnością i nie robię nic wbrew sobie. Nie myślę jednego, by mówić drugie, a robić trzecie.

Zgrywał antystemowca? Zgrywał. Cisnął po Populistach i Socjalistach? Tak, a potem poszedł do nich po kasę. To się nazywa hipokryzja i jak to mówi stare porzekadło „okazja czyni rapera”.

Sytuacja adekwatna do tego jak jakiś ulycznik z Ulycy Sezamkowej zgrywa sztywnego, że jazda z kapusiami, a potem sam się giba na komendzie.

To nieprzyzwoite i żałosne postępowanie. I jeszcze taki słonik ci powie, że wszystko spoko. Beka.

Pieniądze można zarabiać na wiele innych sposobów, ale jeśli raz straciłeś wiarygodność to za nic już jest nie kupisz i nie odzyskasz.

Większość się sprzeda za kilka szekli, ale część osób chce żyć normalnie, po ludzku i z godnością i tak się zachowywać, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora, bo nie każdy jest sprzedajnym śmieciem.

Malec
5 dni temu

Jak wszystko jest dobrze to jest dobrze. Można zgrywać antysystemowca. Ale jak się zaczyna sypać, jak w czasie pandemii, kiedy to koleś właśnie otworzył lokal w branży, która jak się potem okazało dostała najbardziej po dupsku, to przychodzi pora kiedy trzeba dokonać wyboru. Albo dalej jestem antysystemowcem i zrobię wszystko żeby tylko nie stracić wizerunku przed lamusami z działu komentarzy na glamrapie, albo zachowuję się jak dorosły i robię co mogę żeby pomóc ludziom, z którymi pracuję i ich rodzinom w tych trudnych czasach. No i frajer źle wybrał. Naród nigdy mu tego nie wybaczy. Dla mnie jest skończony.

RURA "RUROMINA" RUROMSKA
5 dni temu
Reply to  Malec

Weź, w-y-p-i-e-r-d-a-l-a-j, bo żal czytać takie gówno 🙂

Otwierasz biznes i wykładasz własne pieniądze? Zawsze jest ryzyko ich wtopienia. Ale wiadomo jacy są raperzy. Chcieliby mieć po 10 biznesów, by nic do nich nie dokładać i jeszcze na tym zarabiać 🙂

Dorosły powinien się zachowywać jak dorosły. Gardził klasą polityczną? To powinien pensyjki swoim pracownikom odpalać ze swojej kasy. Tak zachowuje się człowiek z zasadami, ale jak widać są tu kukły, które jeszcze będą bronić tego śmiecia. Coś niesamowitego. Gdyby do Polski weszła Rosja to pewnie po rusku, by nagrywał…koniunkturalista.

Popatrz ile w tym roku firm się zamknęło. Kto jest temu winny? Oczywiście Populiści i Socjaliści. Czy ci ludzie otrzymali jakieś wsparcie czy pomoc w przebranżowieniu się? A gdzie tam, radź sobie sam 🙂

Bogatym dają kasę mimo, że są samowystarczalni i daliby sobie radę, a ludzie, którzy mieli zakłady pracy i zatrudniali x osób od wielu, wielu lat mogą w-y-p-i-e-r-d-a-l-a-ć. Beka.

Malec
5 dni temu

Ssij dupę

Mezo król rapu
6 dni temu

MEGA ŚMIEĆ Z NIEGO

JAK BYM CHODZIŁ Z NIM DO KLASY TO BYM GO BIŁ LAMUSA

Obywatel Choroszczy
6 dni temu

On musiał być bity w szkole może i na plebani doświadczył czegoś złego sądząc po jego sadystycznych tekstach?

Podatek VAT
6 dni temu

Na bank mu kanapki zabierali na długiej przerwie jakieś lamusy z młodszych klas w podstawówce.

plaga
6 dni temu

A ty nie rozumiesz co to fikcja literacka XDDD

Obywatel Choroszczy
6 dni temu
Reply to  plaga

Ta jego „fikcja literacka” tak o z niczego się nie wzięła on musi mieć potężne problemy emocjonalne, a ktoś kogo jarają wersy tu cytat: „Zdjąłem ci skórę z twarzy żeby się nią podetrzeć” lub kolejny cytat: „Otwórz ryj, kombinerkami wyrywam ozor” to musi mieć niezły delikatnie mówiąc sajgon we łbie lub serio ktoś go skrzywdził a na bank mu lamusy z młodszej klasy informatycznej kanapki zabierali?

Pojednawca P0lek i P0laków
6 dni temu

Do wora z tym dotacjuszem!

dramat
6 dni temu

w większości niesłuchalne

Pierwszy prawilniak Polski1
6 dni temu

Pytanie do l0musow z krakowa i Chorzowa jak to jest być wyj0banym w d0pe bez mydła? Malowaliscie te herby po murach, ganialiscie z maczetami, wsadzaliscie sobie race w d0pe żeby przemycić na stadion. I po co? Żeby wasi szefowie niejaki Misiek i Balus sprzedali was grzecznie na policji, wyspiewali wszystko podali nazwiska nawet najmłodszych malolatow. Teraz sobie chodzą na luzaku po mieście i wydają zarobiona przez was mamone a wy głowy w dół. Siedzicie zamknięci po kryminalach albo 0bsrani na emigracji. Jednak najlepsi są ci co dalej bawią się w kibolke ci chyba lubią być dynami albo mają pamięć złotej rybki.

Beka z dziw
6 dni temu

W krakowie pOlki puszczają sie z zagranicznikami za darmo

Szczaw
6 dni temu

Czekam właśnie na pociąg. Byłem teraz trzy dni na szkoleniu w Warszawie. I naszła mnie taka refleksja. Polska to jest kraj zawładnięty przez rap. A ludzie typowi słuchacze czyli debile. Na tym szkoleniu nie dla byle robaków, ja tam byłem oddelegowany z firmy podobnie jak część osób, a część to właściciele swoich firm co sami sobie to opłacili. I właśnie w tym rzecz. Ci właściciele się szczycili tytułami naukowymi a w trakcie szkolenia wychodzili z nich największe matoły. Zero logicznego myślenia. Prywatnie zadufane w sobie buce i totalne bezguścia. Baby typowe żony wójta z serialu Ranczo a jeden chłop sweter, jeansy i czerwone trampki. A no i jeszcze zakola i grzywka zaczesana do góry jak Elvis. Wcześniej byłem w Złotych Tarasach, teraz na dworcu patrzę na młodzież i stwierdzam jedno. DDD – debil, debila, debilem pogania. Ten kraj nie ma przyszłości.

Obywatel tego grajdołka
6 dni temu

Jeden z wersów słonia, który nazywa fikcją literacką cytuje:
„Wyciągnę ci oczy z czaszki, żeby umyć je w occie
Chodźcie bliżej dzieci, przybył Einstein chamstwa
Jak będziesz zdychać z głodu, to ci nasram na twarz
Dziś wam dam lekcję tańca elektro, sprawa prosta
Chwyć jakiś widelec i go śmiało wsadzaj w kontakt
Mały śmieciu”
I taki łak dostaje zapomogi z portfeli ciężko pracujących Polaków? On coś mówi o hejcie a jego wypociny to sadyzm w najczystszym wykonaniu, ktoś kto słucha tego i płaci 40 polskich złotych za płytę musi być mocno spierdoIony, mi szkoda by było takie coś ściągnąć z torrentów. Świat się kończy spierdoIenie sięga wyżyn, tylko niebo jest limitem?

wow
5 dni temu

No i tutaj gosciu trafiasz w punkt. Sadyzm. Marquis de Sade byłby zachwycony. I wiesz co? Takie coś też ma odbiorcę, o czym świadczy jego względna popularność. Osobiście doceniam warstwę liryczną ze względu na bardzo bogate słownictwo praktycznie niespotykane wśród pozostałych styli rapu. Chodzi mi o rymowanie anatomii i bądź co bądź medycyny. Czasami jest też coś po angielsku – co bardzo doceniam, bo ten język jest bogaty w określenia nieistnijące w polszcyźnie. Można Słonia nie lubić ale jest błyskotliwy i w sojej niszy nie ma do niego podjazu na polskim rynku… wiec kosi 40 pln za album z pocalowaniem reki od malego grona wiernych sluchaczy. Nie mieszka z matka. I nie pisze glupt na glamie tylko robi wala na 100k z zapomogi bo moze. Z fartem

Beka z raperów i ich psycho fanów
6 dni temu

Słoń to mega łaczysko, niby taki wariat ma na wszystko wbite ale zapytany kto jest łakiem w rap grze odpowiada nie wiem(siebie przecież nie wskaże), zapytany kto kłamie w tekstach standardowo odpowiada „nie wiem stary, nie wiem kto kłamie”. Typ bez jaj zero własnego zdania, wali populizmami jak partia rządząca do której na kolanach z Poznania do Warszawy poszedł po 40 koła zapomogi z kieszeni polskiego podatnika, jego „rap” to najgorsze dno dna, nie wiem kto się nim może jarać może gimbusy, ale gimnazja przecież zlikwidowali .

Łonowy Barber
6 dni temu

W sumie to rocznie pewnie płaci więcej podatków niż wszyscy tutaj razem wzięci w 10 lat. Więc ta śmieszna kwota po którą się zwrócił bo potencjalnie mu się należy to i tak odzyskanie jakiegoś ułamka tego co beceluje.

Polski zakol
6 dni temu

Jara się że jakieś łaczyska go zaprosili i ci najlepsze na tle tych łaków nasz rodak wypadnie najgorzej

Profesor_Nauk
6 dni temu
Reply to  Polski zakol

On nawet na rodzimym podwórku jest daleko w tyle. Jak można słuchać o ruuchaniu trupa? Jego fani to chyba jakieś emo-zjeeby.

Black brother nigga 666
6 dni temu

Na socjalu się żyje!

fff
6 dni temu

Chyba najlepszy raper w PL ever, ale za sępienie od PIS kasy hój mu w dziub.

Ksiąc
6 dni temu

Słoń w międzynarodowym gangbangu„Jestem mega podjarany”.

Black brother nigga 666
5 dni temu

Przy Słoniu się naśmiałem!

Black brother nigga 666
5 dni temu

Też jestem ćpunem oraz alkoholikiem!

wow
5 dni temu

dope dod sie rozpadlo czy co sie dzieje? Dopey odpadl lata temu ale SV i JR? wszystko tam bangla czy tylko redaktorek wymienia Dope Dod jako osobnych artystow?

plaga
6 dni temu

Ale się wszyscy zesrali XDDD

Diax
6 dni temu
Reply to  plaga

Słoń to ty?

Popularne