Sprawdź nas też tutaj

News

Słoń wskazał raperów, którzy zrobią na scenie trochę szumu

Kto już namieszał, a kto jeszcze namiesza?

Opublikowany

 

Jeżeli zastanawiacie się kogo poczynania baczniej obserwować w tym roku, żeby się nie zawieść z pomocą przychodzi Słoń, który wskazuje raperów, którzy ostatnio zrobili trochę szumu wokół siebie i tych, którzy dopiero go zrobią.


Słoń zorganizował na Instagramie sesję Q&A, podczas której jeden z fanów chciał się dowiedzieć, którzy raperzy w tym roku namieszali, a którzy jeszcze namieszają.

– Ostatnio namieszali Mata, Sobel, OIO i Guzior. Jest tego pewnie w ch*j więcej, ale oni mi przyszli do głowy bez zastanowienia. – komentuje Słoń. – Namieszają jeszcze Opał z Gibbsem, Hinol i Avi. – dodaje.Opał i Gibbs oraz Hinol są w trakcie promocji swoich płyt, a Avi wydał ostatnio wspólny album z Louisem Villainem „Akademia sztuk pięknych”.

 
16 komentarzy
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Lester Molester z Leicester
1 rok temu

Ja bym chętnie zamieszał kutangą w jakimś dobrym dupsku licealnej piękności

Kondon z lazaretu
1 rok temu

Slon jest chyba najwiekszym hipokryta w polskim rapie, ale ma solidna konkurencje

mariuszi
1 rok temu

dobra, a tera niech wypierdala płakać, że za mało hajcu dostał

Lukas
1 rok temu

Hehe, oczywiscie sram teraz jakby co

Hjk
1 rok temu

Wszędzie ten mondrala i jego populistyczne opinie

Ziominho
1 rok temu

Przeciez Avi zrobil szum jakies 3 lata temu juz

Krystian Kwieciński
1 rok temu

Dzień dobry Redakcjo!
Jestem absolwentem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocłaskim. Muzyką jako pasją zajmuję się od około 15 lat. W czasach licealnych pisałem recenzje dla kilku niezależnych portali muzycznych, prowadziłem słuchowiska, mam na koncie współpracę przy kilku popularnych podcastach. Moja dziewczyna Klaudia zajmuje się fotografią, specjalizuje się w uwiecznianiu imprez masowych, w większości związanych ze sceną muzyczną. Jeszcze w czasach przed pandemią pojawialiśmy się na koncertach wykonawców wszelkich nurtów muzycznych nawet kilka razy w tygodniu. Wielu z nich jest z nami w ciągłej współpracy i pozostaje w stałym kontakcie. W obliczu ciągłego wzrostu zainteresowania hip-hopem w Polsce chcielibyśmy nawiązać z Wami współpracę, oferując ze swojej strony możliwość publikacji naszych wywiadów z polskimi raperami i muzykami zajmującymi muzyką pokrewną. Już wkrótce dojdą do tego relacje z festiwali i koncertów, wraz z materiałami graficznymi, które mogą trafić do Was na wyłączność. Czy bylibyście zainteresowani tak współpracą? Początkowo sfera finansowa może pozostać czysto symboliczna!

Mariusz Jop
1 rok temu

Młody… Nie wytrzymasz tygodnia. Zaczniesz w poniedziałek, to do piątku się wyhuśtasz!

AzbeST
1 rok temu

Łżesz! Jeśli muzyka to pasja, to trzymałbyś się z dala od hip-hopu!

Rażony prądem słoń!techno,techno,techno,techno
1 rok temu

Yo słoń,ślicznie żeś pląsał na techo-Łakparade

wTF
1 rok temu

ogolnie to jakies kurwa dzyndzle sa, czym oni maja namieszac ? swoim brakiem flow, czy glos jak przed mutacja. jakies pizdy co ostatnie dwa lata smigaja w kagancach maja cos namieszac. wlaczylem dzis jakis kawalek tego maty, przeciez to jest tak chujowe jak horror story Slonia, jakas beka nie rap.

paluh
1 rok temu

JA JESTEM BOGIEM SSIJCIE MI CHUJA + WYRUCHAŁ BYM KOGOŚ!!!

żubr8
1 rok temu
Reply to  paluh

kto pytal

paluh
1 rok temu
Reply to  żubr8

Twoja matka zjebie ssij

Popularne