GLAMRAP POLECA: Hip Hop Festival w Poznaniu. Kup bilety już teraz!

Sprawdź nas też tutaj

News

Smoke Dawg nie żyje. Został zastrzelony

Kondolencje złożył m.in. Drake.

Opublikowany

 

Smoke Dawg

W ostatnich tygodniach coraz częściej informujemy o zabójstwach raperów. 18 czerwca w Deerfield Beach zastrzelony został XXXtentacion. Chwilę później otrzymaliśmy informację o strzelaninie w Pittsburghu, w której zginął Jimmy Wopo, a kilka dni temu ciało 21-letniego brytyjskiego rapera Kenny’ego Mukendi znaleziono w Brazylii.

Teraz w wyniku strzelaniny odszedł od nas Smoke Dawg z Kanady. Jak podał dziennik The Independent, ogień do rapera otworzyli nieznani sprawcy w czarnym SUVie. Poważnie ranni zostali dwaj mężczyźni i jedna kobieta. Smoke Dawg zmarł po przewiezieniu do szpitala.Rapera pożegnał m.in. Drake. – Wszystkie te dary, błogosławione dusze i wewnętrzne światła ostatnio niszczycielsko gasną. Chciałbym, aby pokój wyczyścił nasze miasto. Tak wiele talentu i tak wiele historii nigdy się nie wydarzy. Spoczywaj Smoke – napisał na Instagramie.

Pogrzeb 21-latka odbędzie się dzisiaj, 2 lipca, o godzinie 20:30 w Toronto w Metropolitan Church Park przy Queen Street East i Church Street.Smoke Dawg to raper z jamajskimi korzeniami. Był członkiem składu Halal Gang. Popularność zyskał w 2015 roku za sprawą remixu  utworu „Trap House” French Montany.

 


4 komentarze
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
djdecks
4 lat temu

Sentino, odwolaj szakala

Kutol
4 lat temu

Śmieciarka zabrała?

Trystydycymyt
4 lat temu

Ale się szczelają te murzyny

Brygida
4 lat temu

uuj mu do dupy czarnuchowi, bleee

Popularne