Sprawdź nas też tutaj

News

Smolasty gościem Wiktora z WWA w singlu „Chemia”

Nagranie promuje płytę „Miłość, Nienawiść, Balet”.

Opublikowany

 

Wiktor z WWA publikuje kolejny singiel z płyty „Miłość, Nienawiść, Balet” – Chemia, produkcji Fast Life Sharky’ego, na którym gościnnie udzielił się Smolasty. Panowie zgrywają się idealnie w przekazywaniu emocji towarzyszących pierwszej spełnionej miłości, a produkcja Dawida budzi wiosenną energię, jednocześnie przywołując wspomnienia magicznie spędzonej zimy.

Płyta Wiktora z WWA zawiera numery traktujące o dorastaniu, podróżach, szukaniu własnego ja i przeżyciach, które zmieniły jego postrzeganie pieniądza oraz rzeczy materialnych. Singiel znalazł się na albumie pośród 18 podróży w skrajności emocji, których chcemy doświadczać w młodzieńczym świecie. Ze względu na imponujący wokal potrafi wciągnąć jednak nie tylko samymi opowieściami. Goście idealnie wspierają tajemniczą postać gospodarza czując luz tak, jak na własnych, solowych wykonaniach. Są nimi m.in. Frosti Rege, VBS czy Pablo Novacci.

Krążek ukaże się na rynku przy pomocy dystrybucji MyMusic 27 września tego roku. Nadchodzące oraz opublikowane już single można znaleźć na kanale „Wiktor z WWA”

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Odb

Chemiczne substancje smoliste nad WWA

Odb

Wiktor z WWA usmolony gównem – „Chujnia”

stary rozpalacz

Ale Ty masz gar zrysowany, masakra.

Popularne