Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Smolasty oddaje hołd zmarłym raperom

„Szanujcie i wspierajcie swoich ulubionych artystów”.

Opublikowany

 

Smolasty powraca z najnowszym singlem „DUCHY”. Utwór jest hołdem dla zmarłych na przestrzeni ostatnich lat raperów (m.in Juice WRLD, Mac Miller czy Lil Peep) którzy przegrali walkę ze swoimi uzależnieniami i problemami psychicznymi. Kawałek ma na celu ukazać bardzo osobisty opis przeżyć artysty oraz doświadczeń, przez które przechodzi wiele „poranionych dusz”.

Tym numerem chciałbym oddać hołd dla zmarłych raperów, którzy przegrali walkę z samym sobą oraz zwrócić uwagę na coraz częstsze przypadki śmierci młodych wykonawców, którzy pozornie szczęśliwi na zewnątrz w środku przeżywają piekło z samym sobą. Szanujcie i wspierajcie swoich ulubionych artystów, ponieważ to właśnie Wy jako słuchacze dajecie im największą motywacje do wyjścia z największych dołów i kryzysów! – dodaje artysta.

Smolasty miał okazje zagrać support przed koncertem Juice WRLDa, był to ostatni występ rapera z Chicago w naszym kraju.

Najnowszy album Smolastego „Ghetto Playboy” będzie miał premierę w lutym 2021 roku.

 
6 komentarzy
6 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Odb
4 miesięcy temu

Cwelasty oddaje stolec z kolegami raperami

SicenS
4 miesięcy temu

Czy to grono na foto wygląda choć odrobinę jakby miało cokolwiek wspólnego z hip-hopem. Ja nie mówię, że prawilnie jest śmigać w baggy jeansach ale no kurwa, co to za wynalazki?

Jacob Jacob
4 miesięcy temu

Najpierw zostane Getto Playboyem a potem jak mnie wszyscy zhejtują że samozwańczo ogłosiłem sie osiedlowym maczo (dodam nawijając ten numer cieniutkim, piskliwym głosem) wydam numer z hołdem dla zmarłych żeby udowodnić że jestem jednak real nigga…. Nie pozdrawiam

Wyrwigóra
4 miesięcy temu

2PAC PRZGERAŁ SAM Z CHUJEM

fiutello
4 miesięcy temu

HALO ORGIA ALERT UWAGA OGŁOSZENIE czy nie zastanawiacie sie może nad tym co właśnie obecnie w Kijowie w jednym pokoju robią Quebonagej, szMata, Michał Wiśniewski, Kukon i Sokół??????? Może zainteresuje w końcu redakcje temat gejostwa w naszym narodowym rapie????????????

Cyganskakurewka
4 miesięcy temu

Ruski cwel się wygina znowu naćpany

Popularne