Sprawdź nas też tutaj

News

Snoop Dogg jako DJ Snoopadelic zagra w wirtualnej rzeczywistości

Nietypowy koncert odbędzie się w tym miesiącu.

Opublikowany

 

Występ na żywo DJ Snoopadelic będzie można obejrzeć już 20 lutego w TIDAL w wysokiej jakości dźwięku oraz w 3D w aplikacji Venues dostępnej w Oculus Quest.

Będzie to kolejny z serii koncertów na żywo największych gwiazd światowej sceny muzycznej, który pozwoli fanom muzyki zanurzyć się w świecie wirtualnej rzeczywistości bez wychodzenia z domu. Pierwszą artystką, która wzięła udział w projekcie była Charli XCX, a jej koncert wzbudził duże zainteresowanie wśród fanów.

Każde show można oglądać w jakości 2D i wysokiej jakości dźwięku w TIDAL oraz w dostępnej na Oculus Quest aplikacji Venues w wirtualnej rzeczywistości. Więcej informacji jak korzystać z Oculus można znaleźć na stronie ocul.us/tidal-venues. Fani mają dostęp do tych wyjątkowych koncertów na stronie tidal.com/oculus. Oculus jest platformą wirtualnej rzeczywistości Facebooka. Pozwala skracać dystans pomiędzy artystą a odbiorcą, dzięki czemu każdy fan czuje się jakby stał na koncercie pod samą sceną.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Dobra, wypierdalaj już bo tych Twoich bezbekowych komentarzy przy każdym poscie to nie da się czytać, idź cmoknij tate w dydola, liźnij jajko i pomóż mamie ziemniaki obrać między jednym a kolejnym wpierdolem od ojca Ty niedorozwinięty szczynopijco z nory pod oborą ciotki wójta. Powinni wam usunąć te glamrapy, fejsbuki, piktoki i inne gówna, uciąć po jednym palcu tak dla przykładu i wysłać do łagrów na rok, zapierdalać za garść zboża i nabrać ogłady wy produkty zjebanej popkultury dla niedojebanych koniobijców z odciskami na łapach od walenia konia zamiast uczciwej pracy. Sram wam do ryja z drugiego piętra jebani nieudacznicy.

Odb
7 miesięcy temu

Snoop Dogg jako DJ Snoopadelic zagra w analnej rzeczywistości

Prawda
7 miesięcy temu
Reply to  Odb

Z twoją zjebaną starą.

Odb
7 miesięcy temu
Reply to  Prawda

Obciagnij ej ty kolowi kurwo.

Belzebub
7 miesięcy temu

Jak da zajarac to ja tam wbijam

HAHAHAAAA
7 miesięcy temu

NA PIZDZIE NIECH SOBIE ZAGRA

Stary Włodka
7 miesięcy temu

MÓJ WUJA !

Teddy Burckshot
7 miesięcy temu

Wiecie, że ta małpa nienawidzi białych, co podkreśliła już wielokrotnie?

brudne syry jongmena
7 miesięcy temu
Pablo Escodałn
7 miesięcy temu

joł joł

Mam zakola jak TPS
7 miesięcy temu

Niech ten lamus się chowa.
DMX go zniszczył.

Profesor_Nauk
7 miesięcy temu

Jeżdżenie do tej pięknej kurwy z Lublina, raz że mi się znudziło (chociaż te cyce mógłbym ssać całymi dniami), dwa że za drogo mnie wynosiło. 350 za godzinkę nie majątek, ale 600 km w jedną stronę potrafiło dać w pizde po portfelu. Ekonomiczne 320i musi swoje wypić nawet na trasie. Poza tym na zimówkach moja piękna e46 odjebałaby jeszcze więcej. Dlatego jakiś czas temu ogarnąłem takie trzy małolatki z sąsiedniego osiedla. Za posypke mefedronu robią cuda na chuju. Przynajmniej dwie z nich. Jedna była robiona już dwa razy, druga raz a trzecią pierdolne w tym tygodniu. Może nawet na kwadrat ją wezmę i cały tydzień będę grzmocił bo jest najlepsza z nich wszystkich. Nie wiem czy one wiedzą nawzajem o tym że są jebane przeze mnie. Podejrzewam że nie. Za każdym razem inną odwożę jako ostatnią i jeszcze przed dojazdem jest lacha robiona. Zajebista sprawa jechać i mieć siorbaną kiche. Dlatego wiecie jak nazywam te wypady z nimi? Jazda z kurwami hahah

Ostry kurczak
7 miesięcy temu
Reply to  Profesor_Nauk

Z toba to pojada ale wkurwiony tatus z kolegami i dupe ci rozjebia. hahah wiesz jak to nazwia rachu ciachu chuj do dupy i do piachu.

Popularne