Sprawdź nas też tutaj

News

Snoop Dogg kończy 50 lat i ogłasza nowy projekt

Rapera wspierają Ice Cube, E-40 i Too Short.

Opublikowany

 

snoop dogg

Snoop Dogg kończy dziś, 20 października 2021, okrągłe 50 lat. Z tej okazji artysta ogłosił nowy projekt „THE ALGORITHM”.

Pierwszy singiel „Big Subwoofer”, na którym słyszymy supergrupę Mount Westmore w składzie Snoop, Ice Cube, E-40 i Too Short, jest już dostępny w serwisach cyfrowych.

Snoop Dogg – światowa gwiazda, przedsiębiorstwa, ikona kultury i kreatywny konsultant Def Jam Recordings – ogłosił swój pierwszy projekt zrealizowany dla kultowej wytwórni: „Snoop Dogg Presents THE ALGORITHM”. Pierwszą odsłoną „THE ALGORITHM” jest wydany w dniu 50. urodzin artysty utwór „Big Subwoofer” autorstwa Mount Westmore. To nowa supergrupa, skład której tworzą legendy rapu z zachodniego wybrzeża – Snoop, Ice Cube, E-40 i Too Short.

Snoop Dogg „THE ALGORITHM”

„THE ALGORITHM” to projekt, w który zaangażowali się różni artyści z przeszłości oraz przyszłości Def Jamu. Misją Snoopa jest zmiana kulturowego algorytmu, jaki zapanował we współczesnym podejściu do słuchania muzyki. Celem Dogga jest przywrócenie feelingu w muzyce. Jak mówi artysta:

– „THE ALGORITHM” to tak różnorodny zbiór talentów i gatunków, że spowoduje szaleństwo algorytmów. Obecnie algorytm nakazuje nam, byśmy słuchali konkretnego rodzaju rapu, konkretnego brzmienia, ale nikt nie mówi nikomu, jak ważny jest feeling. Mój algorytm da Wam właśnie feeling, a nie brzmienie.

Snoop Dogg dołączył do Def Jamu

Snoop Dogg dołączył do szeregów Def Jam Recordings, oddziału Universal Music Group (UMG), w czerwcu i objął rolę, która pozwoli mu na strategiczną pracę z włodarzami wytwórni oraz bogatym rosterem artystów. Dołączając do Def Jamu, Snoop określił label „Świętym Graalem hip-hopu”. Jako kreatywny konsultant, Dogg zamierza „pomagać artystom, dawać im miłość, wolność i porady, nauczyć ich paru sztuczek, których sam nauczyłem się, będąc w grze – tak, by ich portfolio stało się zróżnicowane, a oni sami zostali wielkimi gwiazdami”.

Więcej informacji o „THE ALGORITHM” wkrótce.

Snoop Dogg od ponad dwóch dekad rządzi w muzyce i definiuje historię muzyki. Na koncie ma 19 albumów studyjnych, które sprzedały się w nakładzie przekraczającym 40 mln na całym świecie, niezliczone #1 w zestawieniach Billboard czy 20 nominacji do Grammy. Snoop Dogg z powodzeniem funkcjonuje także w świecie telewizji oraz filmu. Współpracuje z takimi gigantami jak Netflix czy VH1.

 
21 komentarzy
21 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
PejaTVN(@pejatvn)
2 miesięcy temu

Nie wiem kto go jeszcze słucha ale napewno nie młodzież.

wadre
2 miesięcy temu
Reply to  PejaTVN

taaa, młodzież woli jakiegoś zjeba typu sobel albo ta kolorowa małpa czarna ze stanów, której nazwy nawet nie pamiętam… niestety dzisiaj rap robią tylko staruchy, bo ci młodzi to jakieś tranzystory muzyczne. Take czasy, pis wygrywa, rządzi covid a muzyka młodych to zwykłe gówno zrytych bani

AzbeST
2 miesięcy temu

4 komentarze usunięte – wyśiwtla 24 – w podumowaniu 28. Kogo wy śmiecie chcecie oszukać?

Jesus Christ 666
2 miesięcy temu

Murzyni aka niggaz śmieszni & wesołkowaci są!

Karol Zabkiewicz chujem tępym oraz rozczarowaniem
2 miesięcy temu

JESTEM W SZOKU ZE GLAMRAP MILCZY NA TEMAT MAŁOLATA K2. STARA KURWE POGONIL NOWA ROKSA JUZ ŚMIGA W TELEDYSKACH, AFERY BURDELOWE NOWA MUZYKA NOWE TELEDYSKI WYKAZYWANIE ILE ZARABIA , COS JAK UPOSLEDZONA JESZCZE BARDZIEJ WERSJA SENTINSYNA

Zapraszam
2 miesięcy temu
Maryl Rodowodowicz
2 miesięcy temu

Pewnie wchodzą tu znawcy psów, więc znają odpowiedź na pytanie:

jak nazywa się skrzyżowanie owczarka z dobermanem, jamnika z pudlem, albo Polki z Chilijiczykiem?

JeffOne to marka
2 miesięcy temu

Żabson – Młody Boss (prod. Magiera)
https://youtu.be/PneCRxYs1Jw

Gremlin
2 miesięcy temu

Przecież to konfident

YO..
2 miesięcy temu

13:42 29

Opublikowany 2 godziny temu 20 października 2021Przez Redakcja

52 minuty temu

Krzysztof Śmieszek (ten dopychacz od Robcia)
2 miesięcy temu

Snoop Dogg kończy 50 lat i ogłasza swój coming-uotRapera wspierają Ice Cube, E-40 i Too Short.

Dołączając do Def Jamu, Snoop określił label „Świętym Graalem lgbt”. Jako kreatywny gwałciciel, Dogg zamierza „ruchać artystów, dawać im kutacha, nasienie i kiłę, nauczyć ich paru analnych sztuczek, których sam nauczyłem się, będąc w gej grze – tak, by ich portfolio stało się zróżnicowane, a oni sami zostali wielkimi rozjebusami”.

Podpaska Rafalali
2 miesięcy temu

Kazdy kto ma powyzej 35 lat i robi albo slucha rapu to jebany kretyn
To tak jak ogladac walki psow ktore nie maja zebów

Popularne