Sprawdź nas też tutaj

News

Snoop Dogg ma swój algorytm – Pierwsza płyta w Def Jam

„Teraz algorytmy mówią nam, w jaki sposób rapować, jak brzmieć, ale nie mówią nam, co powinniśmy czuć”.

Opublikowany

 

Snoop Dogg, ikona popkultury i popularny raper, a także konsultant kreatywny przy Def Jam Recordings przedstawia pierwszy album nagrany dla kultowej wytwórni.

Płyta nosi tytuł „The Algorithm”, a dokładnie „Snoop Dogg Presents THE ALGORITHM”.

Hiphopowy gwiazdor ogłosił nowy projekt przy okazji swoich 50. urodzin, prezentując utwór „Big Subwoofer” supergrupy Mount Westmore, którą tworzą legendy hip hopu z Zachodniego Wybrzeża: Snoop, Ice Cube, E-40 i Too Short.„Big Subwoofer” było pierwszą zapowiedzią płyty „The Algorithm”, gdzie spotkają się współczesne i dawne gwiazdy Def Jam. Snoop obrał sobie bowiem za cel, by zmienić współczesny algorytm tego, czego obecnie słuchamy, przywracając muzyce emocje.

– Na tej płycie jest tylu utalentowanych artystów. Tak wiele muzycznych stylów, które totalnie rozwalają algorytm – wyjaśnia Snoop. – Teraz algorytmy mówią nam, w jaki sposób rapować, jak brzmieć, ale nie mówią nam, co powinniśmy czuć. Mój algorytm zapewnia uczucie, emocje, a nie brzmienie.Kiedy Snoop Dogg w czerwcu ogłosił, że dołącza do Def Jam Recordings, od razu przejął nową funkcję, stając się łącznikiem między kierownictwem labelu a artystami. Jego głównym zadaniem jest pomoc artystom, dzielenie się swą wiedzą i prowadzenie ich przez meandry muzycznego biznesu, by mogli zdywersyfikować swoje portfolio, a ostatecznie stać się supergwiazdami.

Snoop Dogg od ponad dwóch dekad dominuje i nieustannie podnosi poprzeczkę na muzycznej scenie. Raper wydał 19 studyjnych albumów, sprzedał ponad 40 milionów płyt i wielokrotnie docierał na szczyt Billboardu. Może także pochwalić się 20 nominacjami Grammy oraz projektami dla telewizji i kina. Obecnie ma partnerskie umowy z wieloma studiami i stacjami, jak chociażby z Netfliksem i VH1.

10 komentarzy
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
10 miesięcy temu

Słucham Snoop Dogga od dzieciństwa i nie żałuję.
Wolę czarnucha słuchać niż Sentino z Policjantami.

Snup dupek
10 miesięcy temu

Mega łaczysko

Janek ci w bananek
9 miesięcy temu
Reply to  Snup dupek

Tak jak Twoja srara…

KSIĄŻE MELKO
10 miesięcy temu

Kiedy coś o rapie?

iks de
10 miesięcy temu

Wiecie że snoop dogg wystąpił w pornosie ? https://youtu.be/OWP_UyxFPSc

bekap
10 miesięcy temu
Reply to  iks de

Snoop Dogg by w czymś takim nigdy nie wystąpił

Jan Trzepiekoński.
10 miesięcy temu
Reply to  iks de

Na pieska.

Popularne