Sprawdź nas też tutaj

News

Snoop Dogg wystąpi w musicalu o własnym życiu

Premiera odbędzie się w tym roku.

Opublikowany

 

Snoop Dogg King gold
Snoop Dogg

Po dokumentalnym serialu „Coach Snoop”, w którym raper wcielił się w trenera futbolu przyszedł czas na kolejną rolę. Tym razem Snoop Dogga zobaczymy w musicalu o jego własnym życiu.

„Redemption of a Dogg” to autobiograficzny musical o Snoop Doggu. Skupi się on na prywatnym życiu i rozwoju artystycznym rapera. Ma on odpowiedzieć także na pytania jak trudno jest wybrać między sławą i fortuną a wiarą i rodziną. Premiera produkcji odbędzie się 5 października w Houston w Teksasie. Na scenie rapera będzie wspierać piosenkarka R’n’B, Tamara Braxton.

Poniżej zapowiedź musicalu.

Snoop Dogg pobił rekord Guinessa

Snoop Dogg coraz częściej angażuje się w różne ciekawe akcje. Nie inaczej było też tym razem. Raper wziął udział w biciu rekordu Guinessa na… największego drinka na świecie. Co ciekawe w próbie tej pomagał mu Warren G. Rekordowy drink z ginu i soku był naprawdę ogromny. Szklanka, którą możecie zobaczyć na poniższym nagraniu ma pojemność 550 litrów. Raper zużył do pobicia rekordu aż 180 butelek ginu.

 
3 komentarze

3
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
cydży

kogo obchodzi zycie tego wątłego wysuszonego ćpuna

apostol glamrapu

witam was serdecznie, apostoł glamrapu z tej strony. tym razem nie bede was wzywał do zaprzestania komentowania w złowrogi sposob. jak wszystkim wiadomo snoop jest jednym z wielkiej trojcy rapu wiec domyslam sie ze zaden z was nie bluznilby w ten sposob pod tym postem. dlatego chcialem tylko wysłac wam wszystkim moje blogoslawienstwo w postaci luznego beatboxu:
psstrzykykykpsssaa-a-a–aa hiiiihighaaarppapapa
kocham was drodzy glamrapowicze

TajlorTwórca

SZOK! Znany raper wystąpi w teledysku do własnego utworu [ZOBACZ ARTYKUŁ]

glamrap w formie

Popularne