Sprawdź nas też tutaj

News

Sobel z wyczekiwanym debiutem „Pułapka na motyle”

Gościnnie pojawiają się Young Igi, Oki oraz Gedz.

Opublikowany

 

sobel

Najbardziej wyczekiwany debiut tego roku – pełnowymiarowy album „Pułapka na motyle” Sobla jest już dostępny w sprzedaży i w serwisach cyfrowych.

Po sukcesie EP-ki „Kontrast” artysta chętnie współpracował z różnymi krajowymi producentami.

Tytuł to „metafora, w której pułapką jest umysł, a myślami motyle, mogące reprezentować również stany emocjonalne, które zostały w mojej głowie na stałe po przeżyciu konkretnych rzeczy, bez znaczenia jak długi czas minął od zdarzenia – komentuje Sobel.Debiut ten to przedstawienie nie tylko pasji Szymona do muzyki, lecz także lekkości zabawy formą. Nikt nie narzuca ram, w które autor „Imprezy” ma się wpasować, więc tym ciekawsza zapowiada się eksploracja materiału. Pomimo braku informacji na ten temat w trakcie promocji krążka, na materiale nie zabrakło gości. Young Igi, Oki oraz Gedz ubarwili materiał swoimi zwrotkami.

Sobel to aktualnie najszybciej rosnący artysta w Polsce. Muzyk, który na koncie ma dopiero jedną, wydaną 16 kwietnia płytę, już uplasował się w ścisłej piątce najpopularniejszych artystów w Spotify w Polsce. Miesięcznie słucha go ponad milion słuchaczy, a z dnia na dzień to grono się powiększa. Najnowszy singiel „Fiołkowe pole dotarł do pierwszego miejsca karty na czasie YouTube. Muzyka Sobla trafia zarówno do słuchaczy undergroundowych, jak i manistreamowych.

 
13 komentarzy
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ciepły Bartuś
1 rok temu

To jakiś cygan?

Mlody
1 rok temu

Skąd się biorą ci komentujący na glamrapie, co wy chcecie oceniać jak chuja się znacie XD

Stary Włodka
1 rok temu

Sobel z wyczekiwanym debiutem „W wannie Rafalali”

SREBRNY AZBEST
1 rok temu

Przecież to nawet nie jest raper, tylko kolejny jakiś stękający piosenkarz z wytatuowaną gębą, którego słuchają nastoletnie dziewczynki i tęczowi chłopcy!!!!!

Inka
1 rok temu
Reply to  SREBRNY AZBEST

Nieprawda! Jestem mama i żona, mam 2 synów i uwielbiam twórczość Sobla. Ma wszystko talent, głos, inteligencję. Pisze mega teksty.

AzbeST
1 rok temu

Nie wiem kto to, ale to prawdziwy poeta! Prawie tak dobry jak Mariusz Jop! Przepiękna i świeża metafora! Kiedyś myślałem, że szczęśliwe chwile to motyle. Byłem w błędzie…

ArtystaSobel
1 rok temu

A co wy w jury ?

Pogromca kurew
1 rok temu

Przecież to jest jakiś pop, jak PIasek czy Dawid Kwiatkowski.

Słodka Prawda aka Grand Master Zakolak
1 rok temu

Do rangi sztuki syf wynosić to jest wlaśnie antykuktura w najlepszym wydaniu.

Facio od krabów
1 rok temu

Kolejna ciota na pseudo rynku rapowym

PKP
1 rok temu

Kto to kurwa jest? Brudnopisy do śmieci.

Odb
1 rok temu

Skobel z wyczekiwanym analem„Pułapka na tranzole”

QUEBONAFIDENT
1 rok temu

SOPEL ROBI MUZYKĘ O CHLANIU EWIDENTNIE DLA MŁODYCH NAJEBUSOW A CHCE LUDZIOM WCISNĄĆ ŻE TO MA JAKIEŚ DRUGIE DNO LOLOLOLOLO HAHAHAHAHAHA

Popularne