Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Sobota i jego podopieczni zremixowali Jaya Rocka

Posłuchajcie „Flow Productions”.

Opublikowany

 

Na kanale Sobota Flow pojawił się 2. stycznia klip do utworu „Flow Productions”, w którym usłyszeć można Sivvucha oraz BWLN, a remixem zajął się Jay Rock.

Flow Productions to tytuł utworu, a także nazwa wytwórni stworzonej przez Sobotę. Jej celem jest wydawanie jego płyt, a także raper bierze pod swoje skrzydła młodych i utalentowanych artystów, którzy mogą osiągnąć dzięki niemu sukces. Co więcej, wiemy już, że Flow szykuje się do premiery krążka Materiał Łatwopalny Sivvucha!

W najnowszym video można zobaczyć całą ekipę Flow Productions, jak wspólnie spędzają czas na polu golfowym świetnie się przy tym bawiąc. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić co podopieczni Soboty mają do zaoferowania słuchaczom.

 
9 komentarzy

9
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
ProfesoorNauk

Ja pierdole jaki żałosny siurek. Już za „remiks” kawałka WWO chuj mu w srake ale jego twórczość to same przeróbki cudzych piosenek. Oryginalny w chuj. Jak moja dupa po sraniu.

Odb

Sobota i jego podopieczni wydymali Jaya Rocka

Eloelo

Ten stary gar tylko remixy robi, bo sam jest tak chujowy, ze nic nie wymysli elo

Pianazwanny

Nic mnie tak dzis nie wkurwilo jak to.
Jak tak mozna dobry kawalek rozjebac. Sobota ty sie do rapu nie nadajesz. Bez winiego jestes nikim. Ci podopieczni to tez beka ten pierwszy wyglada jakby mial downa a drugi przezzczepy szczudlaka

Kuki

Fajne

EJ TY BOLO

TY KURWO KONFIDE3NCIE ZAJEBANY SAMO KURWA CO?SAMO UKARANIE?OBSZERNE ZEZNANIA CO ROBILI I Z KIM PLUS JAK TO ROBILI TY CHUJU DO SZCZANIA NAZYWASZ SAMO UKARANIEM ROZJEBAŁ SIĘ JAK SZPAK W PIZDE SZPAGAT JAK SAM CHUJ ZA TAKIE COŚ JESTEŚ CWELONY W KRYMINALE OD SZTYCHA NARA JEBAĆ WAS WSZYSTKICH TEGO MALOLATA POPUSIA I SOBUSIA 3 PRZECWELONYCH FRAJERÓW

EJ TY KOLO !!!!!

CO RENIA CIPKA SWĘDZI?

Pablo Eskodałn

To niezły dzban pisał ten artykuł.

devx

Jebana moda na podopiecznych, chore gowno

Popularne