Sprawdź nas też tutaj

teledysk

Sobota i jego podopieczni zremixowali Jaya Rocka

Posłuchajcie „Flow Productions”.

Opublikowany

 

Na kanale Sobota Flow pojawił się 2. stycznia klip do utworu „Flow Productions”, w którym usłyszeć można Sivvucha oraz BWLN, a remixem zajął się Jay Rock.

Flow Productions to tytuł utworu, a także nazwa wytwórni stworzonej przez Sobotę. Jej celem jest wydawanie jego płyt, a także raper bierze pod swoje skrzydła młodych i utalentowanych artystów, którzy mogą osiągnąć dzięki niemu sukces. Co więcej, wiemy już, że Flow szykuje się do premiery krążka Materiał Łatwopalny Sivvucha!

W najnowszym video można zobaczyć całą ekipę Flow Productions, jak wspólnie spędzają czas na polu golfowym świetnie się przy tym bawiąc. Nie pozostaje nic innego jak sprawdzić co podopieczni Soboty mają do zaoferowania słuchaczom.

 
8 komentarzy
8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
ProfesoorNauk
1 rok temu

Ja pierdole jaki żałosny siurek. Już za „remiks” kawałka WWO chuj mu w srake ale jego twórczość to same przeróbki cudzych piosenek. Oryginalny w chuj. Jak moja dupa po sraniu.

Odb
1 rok temu
Reply to  ProfesoorNauk

Sobota i jego podopieczni wydymali Jaya Rocka

Eloelo
1 rok temu

Ten stary gar tylko remixy robi, bo sam jest tak chujowy, ze nic nie wymysli elo

Pianazwanny
1 rok temu

Nic mnie tak dzis nie wkurwilo jak to.
Jak tak mozna dobry kawalek rozjebac. Sobota ty sie do rapu nie nadajesz. Bez winiego jestes nikim. Ci podopieczni to tez beka ten pierwszy wyglada jakby mial downa a drugi przezzczepy szczudlaka

Kuki
1 rok temu

Fajne

Pablo Eskodałn
1 rok temu

To niezły dzban pisał ten artykuł.

devx
1 rok temu

Jebana moda na podopiecznych, chore gowno

Popularne