Sprawdź nas też tutaj

News

Sobota na Karcie Na Czasie

W numerze rapera pojawiają się Bogu, Sivvucha i BWLN.

Opublikowany

 

Wczoraj, 19. grudnia na kanale rapera Sobota, pojawił się nowy klip, nagrany wraz z innymi raperami Bogu, Sivvuvha oraz BWLN, pt. Nim świat spłonie, który już dziś jest na Karcie Na Czasie na 40 miejscu. Jego przekaz związany jest z akcją, która ma zwracać uwagę na to jak często strażacy ratują ludzkie życie, a także jak ich praca jest ważna oraz potrzebna.

Utwór powstał przy wsparciu KP PSP w Choszcznie. Sobota wraz z ekipą Flow Productions, OSP oraz dzięki realizacji echo-media stworzyli utwór, który ma na celu zachęcenie młodych ludzi do wstąpienia w szeregi Ochotniczej Straży Pożarnej. Podczas nagrywania teledysku, artyści zmierzyli się z pozorowanymi zdarzeniami. Nagrywane sceny zostały wyreżyserowane na potrzeby klipu oraz pochodziły z archiwum.

5 komentarzy
5 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
ProofesorNauk
2 lat temu

Chujowe nuty, chujowe remixy znanych kawałków. Totalne beztalencie i sprzedawczyk własnej żony. Ot kariera w pigułce. Aaa jeszcze makowiec z naczelnikiem i angaż w chujowych filmach dla biedy umysłowej.

Naczelnik Mordziaty
2 lat temu
Reply to  ProofesorNauk

Zadnego makowca nie bylo u mnie , od razu zjechal na frajernie z Kazem balagane I innymi leszczami na strzala, pozdro PROFI

Odb
2 lat temu

Czas na karcie na sobote

Hudini
2 lat temu
Reply to  Odb

Sobota na kutasie

pacino aldente
2 lat temu

sobota gdzie to twoje FLOW hahahaha

Popularne