Sprawdź nas też tutaj

News

Sobota o roli w filmie Kobiety Mafii 2: „Gram bandytę”

Najnowsze działo Patryka Vegi wejdzie do kin w najbliższy piątek.

Opublikowany

 

Sobota w roli Kosy w filmie "Kobiety Mafii 2"

19 lutego 2019 roku w warszawskim Multikinie odbyła się premiera najnowszego filmu Patryka Vegi „Kobiety mafii 2”. Na wydarzenie przybyło sporo gwiazd show-biznesu i nie tylko. Pojawił się także Sobota, który w filmie gra gangstera posłusznego Agnieszce Dygant „Niani”. W rozmowie z flesz.news opowiedział o swojej nowej roli.

„Torturowałem , strzelałem i porywałem ludzi”

Współpraca Soboty z Patrykiem Vegą rozpoczęła się od filmu „Kobiety Mafii”. Raper pojawia się też w drugiej odsłonie produkcji, ponownie wcielając się w rolę Kosy. – Gram bandytę, który miał przynieść pieniądze do więzienie i jednak się wycofał. Teraz jest prawą ręka Agnieszki Dygant, „Niani”. Jest lekkim ułomkiem prowadzonym przez Nianię, ale generalnie jest lojalnym i dobrym pracownikiem – mówi raper. – Torturowałem , strzelałem, porywałem ludzi. Rzeczy, których w życiu raczej bym nie wykonywał, ale myślę, ze świetnie wpisało się to w akcję filmu. mam nadzieję, że ta rola będzie zapamiętana, a postać będzie polubiona – dodaje.

Przypomnijmy, że w filmie, którego premiera odbędzie się 22 lutego pojawią się także Bonson i Fusznik.

 
24 komentarze
24 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Czarna - Była Soboty
2 lat temu

Kurwa, konfitura gra gangstera hahaha. Ale u vegi to standard, że konfidenci grają u niego. Jebać te filmy i ciebie lamusie.

Imitator Naśladowcy Odb
2 lat temu

Bandyta Sobota o roli w filmie Mafia 2: „Gram kobiety”

Odb
2 lat temu

Sobota w roli kobiety. Bandycki film o mafii „2 gramy”

Young Stuleja
2 lat temu

Sobota to ten co zadzwonił na policję bo matka jego dziecka mu to zajebala liścia na ryj?

Co na to Dixony?
Czy depilują się w tym samym salonie co Sobota?
Tyle pytań a tak mało odpowiedzi

ProfesorNauk
2 lat temu
Reply to  Young Stuleja

Oglądając Ślepnąc od świateł zauważyłem że Saful ma krzaki przy genitaliach (co znaczy tyle że dawno nie ruchał) ale dupa gładka. Więc być może wylaserował se dupe. Ale dużo zależy od genetyki. Jak pracowałem na kopalni to widziałem pod natryskami że nie wszyscy mają włosy na dupie. Więc nie wiem.

Twój Starry Potter
2 lat temu

W prawdziwym życiu też grałeś, ty pizdo że Szczecina. Idź se wydepiluj grotę laserową bo banda pedziów z glamrapu już na ciebie poluje ty kurwo.

Mosiek Kaczyński
2 lat temu

Wiadomo że w normalnym życiu byś takich rzeczy nie robił. W normalnym życiu DONOSISZ na czarnoskórą żonę. Poza tym chodzisz do telewizji śniadaniowej opowiadać o rasizmie. „Rola będzie zapamiętana a postać lubiana” przez głupków nabijających hajsy paprykowi wegecie

Pan A
2 lat temu

Jak on wygląda, w ogóle ludzie! Dorosły chłop i ten kurwa łańcuch. Kicz level Sławomir

Ryszard Graniecki
2 lat temu

Liczę na scene z depilacji miejsc intymnych. Beka z niedzieli.

Naczelnik
2 lat temu

Tylko w filmie możesz grać sztywnego typa, bo w rzeczywistości telefony do mundurowych i makowiec z naczelnikiem. Raperzyny stworzyły sobie na potrzeby promocji tyle tożsamości, że już sami nie wiedzą kim są. Beka od Alaski po Kamczatkę.

lil kondon
2 lat temu

to ten kapuściany łeb, co przez X lat krzyczał jp, jp milion procent, a potem dzwonił na komendę i żalił się na żonę? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Fifarafa
2 lat temu

A pizdę sobie już wydepilowałeś krasnalu?

Dzwonił. Każdy wie.
2 lat temu

„mam nadzieję, że ta rola będzie zapamiętana, a postać będzie polubiona”

Nadzieja matką głupich, niedziela. Ludzie nie lubią przebierańców, więc jak niby mieliby polubić postać, która jest totalnym fejkiem i pewnie mignie trzy razy na ekranie mówiąc coś głupiego? Ludzie nie lubią, gdy sra się na członków własnej rodziny. A tfu. Jedno mówisz, drugie myślisz, trzecie robisz.

Trystydycymyt
2 lat temu

Już był ćwierć hajp po roli w jedynce. Gdzie usłyszał(przez 3minuty „gry”) że „…z takim brzydkim to jeszcze się nie ruchałam.”
No w chuj awans społeczny.

Focha
2 lat temu

Mi sie ta rola mega podobała

Kasztan
2 lat temu

Jak co sobotę zapraszam na makowca. Wczoraj depilacja laserowa, dzisiaj pozowanie na gangusa, a co będzie jutro? Otworzenie budy z kebabami czy reklamowanie kondonów albo podpasek? I jeszcze to LGBT wydziarane na czole…Parodia. Brechtam z balasa.

cydży
2 lat temu

Opierdalam pałę kukonowi

Profesor Nałuk
2 lat temu
Reply to  cydży

A ja po nim poprawiam

ProfesorPodszyw
2 lat temu

A ja po tobie

Wasz ziom
2 lat temu

Huj mu w dupe za występowanie w populistycznych gniotach vegi

Abs
2 lat temu

Cóż za zaskoczenie, czy te imbecyle potrafią grać jakiekolwiek inne role?

Trystydycymyt
2 lat temu

„Teraz wiem, że zapalenie zapałki było wielkim błędem. Próbowałem tylko wydobyć chomika” – powiedział Kukon zdumionym i rozbawionym lekarzom pogotowia ratunkowego. Kukon i jego partner Clockwork znaleźli się w szpitalu po osobliwej sesji erotycznej, która zakończyła się fatalnie. „Wcisnąłem tekturową rurę w jego odbyt i wpuściłem do niej Raggota, naszego chomika – wyjaśnił Kukon. – Jak zwykle. Clokwork po chwili krzyknął „Armagedon”, dając mi znać, że już ma dosyć. Próbowałem wyciągnąć Raggota, ale on nie chciał wyjść. Zajrzałem do rury i zapaliłem zapałkę, bo myślałem, że światło go przywabi”. Rzecznik szpitala wyjaśnił dziennikarzom, co się stało potem. „Zapałka spowodowała zapłon gazów trawiennych. Płomień wystrzelił przez rurę, zapalając włosy Kukona i powodując poważne oparzenia twarzy. Zapaliły się również sierść i wąsy chomika, a wtedy wybuchło kolejne, większe skupisko gazu w głębi przewodu pokarmowego. Gryzoń wyleciał wówczas przez rurę niczym pocisk z armaty”. Kukon doznał oparzeń drugiego stopnia, a wylatujący chomik złamał mu nos, Clokwork ma natomiast oparzenia pierwszego i drugiego stopnia odbytu i dolnej części przewodu pokarmowego. Los chomika jest nieznany…

SicenS
2 lat temu

Zawsze to jakaś odmiana od roli w reklamie depilacji

zulugula nowy szef tej strony synu
2 lat temu

ale rad jam jama grota sobota

Popularne