Sprawdź nas też tutaj

News

Sobota pobił niewinnego chłopaka? „Zaatakował 19-latka z partyzanta”

„Tym razem stary narkomanie załatwimy to w sposób, w jaki wy załatwiacie ludzi ze swoją żonką”.

Opublikowany

 

Sobota opisał dzisiaj sytuacją jaka spotkała ostatnio go na mieście. Opowiada on, że kiedy jechał do studia zobaczył chłopaka, z którym ma zatarg. Raper wysiadł z auta, podbiegł i go uderzył. Okazało się, że nie jest to jednak ta osoba, o którą mu chodziło. Brat pokrzywdzonego, niejaki Joker nie zamierza zostawić tak tej sprawy i mówi o konsekwencjach dla rapera.

Sobota: „Widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej”

Sobota napisał dzisiaj na Facebooku i Instagramie:

Taka sytuacja: Jadę z Tony Jazzu do Studio coś tam ponagrywać, bo wena jest no i trwa ta praca nad krążkiem. Do rzeczy. Jadę sobie tak, podziwiam nasze piękne miasto w okolicach Łękna i nagle patrzę!? A tam stoi taka nic nie warta gnida, która zalazła mi za skórę. Długo nie myśląc, zatrzymuje się wysiadam i widzę z daleka ten parszywy ryj, w który od razu uderzam z płaskiej… dla zasady. Ryj się nie podnosi i zaczynam wątpić czy to na pewno ten ryj. Więc pytam grzecznie: czy to ty ku&*o, czy nie ty?! Po chwili ryj się podnosi, informuje tylko, że nic do mnie nie ma, że szanuje i słucha. A ja widzę, że to faktycznie nie ta gnida. Za chwilę słyszę słowa dorosłej kobiety, która krzyczy:

Panie Sobota, to nie ten! To mój drugi syn! On jest w porządku! Rozumiecie, zbieg okoliczności, sytuację i całe to zamieszanie?! Pozostało mi przeprosić, a na odchodne usłyszałem jeszcze, że mam żonę pozdrowić, bo owa Pani moją małżonkę zna. Tak więc najebałem jej wstydu, sobie też, zepsułem myślę komuś dzień i wniosek taki:… No właśnie jaki kur!!!??? A gnidę jeszcze trafię. Każdą, na spokojnie, powolutku. – napisał raper.

Brat pokrzywdzonego: „Ćwiczy do Fame MMA na 19-latku”

Na wpis rapera zareagował brat pokrzywdzonego, znany w środowisku muzycznym pod pseudonimem Joker, który jest członkiem wytwórni SP Records.

Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka, mojego brata. Jak można pomylić gościa z wytatuowaną twarzą, blond włosy z chłopakiem o owych ciemnych i bez tatuaży. Chyba dupa zabolała, na Twoje nieszczęście tym razem za ciebie sie bierze kto inny, tym razem wam na sucho nie pójdzie, tym razem stary narkomanie załatwimy to w sposób jaki wy załatwiacie ludzi ze swoją zonka studiujaca czy juz nie prawo. – napisał na FB Joker.

Przeciwnika dla siebie szuka i cwiczy do fame mma na 19 latku ptfu. – dodał.

Ten chory idiota z partyzanta zaatakował nastolatka mojego brata , jak można pomylić goscia z wytatuowana twarzą blond…

Opublikowany przez Joker Piątek, 23 kwietnia 2021
 
79 komentarzy
79 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
So60ta
6 miesięcy temu

Ja nikogo na okazanych tablicach nie rozpoznaję. Na okazanych zdjęciach nie ma tego So60ta, o którym wyjaśniałem uprzednio, nie ma tego chłopaka, którego spotkałem w Berlinie

So60ta
6 miesięcy temu
Reply to  So60ta

So6Ota narkotyki przekazywał mi zawsze gdzieś na mieście, w różnych miejscach , ale dokładnie nie pamiętam. Za kokainę płaciłem mu w cenie 150 – 200 złotych za gram, nie pamiętam dokładnie.

Menadżer So60ty
6 miesięcy temu
Reply to  So60ta

Nie ma kapusiostwa, nie ma 60, nie ma także potwierdzenia. So60ta nie rozpoznał nikogo w sprawie.

Wdowa Kara szmaty jebane niech obciągnią w piekle
6 miesięcy temu

Wiem od wspólnego znajomego, że TPS faktycznie może nie trafił do wora, bo to tylko taki zwrot, ale że został zgwałcony w celi przez jakichś dwóch zwyrodnialców, opowiadał o tym jego kolega z dzielnicy tzw. Zielonka (popytajcie sami), kilka lat leczył się psychiatrycznie po tym, no a potem jakoś stanął na nogi i rapował dalej, ale w kuluarach każdy o tym doskonale wie, nikt go też o to nie pyta, bo to drażliwy temat jak można się domyśleć, ale z perspektywy ZK został więziennym cwelem i raczej jego ponowna wizyka w ZK nie będzie dla niego przyjemna… Nie piszę tego złośliwie czy coś, tak po prostu wyszło, a TPS miał pecha, że trafił na silniejszych i nic nie mógł zrobić, sami sobie zadajcie pytanie czy jakby was dwóch zwyroli dorwało czy byście sie obronili, wątpię. Jeden może tak, ale dwóch to już kiepska sprawa. Nie śmieję się z tego, bo nie ma się z czego śmiać, dobry chłopaczyna miał pecha po prostu i tyle. A za co siedział? Za drobne kradzieże i rozbój. Pozdro dla kumatych.
Zapytajcie o Zielonkę (Tomek Z.) to jego kolega, ja nic nie muszę udowadniać, TPS miał po prostu pecha i źle trafił, ale sam też na ten los zasłużył swoim postępowaniem, że tam się w ogóle znalazł. Raczej pozdrowień do więzienia nie będzie słał w swoich klipach.

Tpsiak
6 miesięcy temu

Ja słyszałem od starszego znajomego z Radomia, że TPS jak siedział w Warszawie to miał mocno przejebane i był nawet połamany. Z tego co wiem to chłopaki z Radomia kiedyś mieli chujnie w Warszawie jak siedzieli

PolskiRaptoRAK
6 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Siedział na koziej Górze ale ty jeszcze w gacie robiłeś to jak masz pamiętać

Mariak "ZKZ" z Koziej Góry
6 miesięcy temu
Reply to  Tpsiak

Potwierdzam, było z STPS jechane, ale nie za to skąd był, po prostu to taki frajer cwaniak i często zbierał tego owoce głównie na swojej mordzie. Nie dziwię się, że go w pierdlu do wora wrzucili z tą jego niewyparzoną jadaczka, ciekawe jak kwiczał gwałcony KWI KWI KWI?

Tpsiak
6 miesięcy temu

Ja słyszałem od starszego znajomego z Radomia, że TPS jak siedział w Warszawie to miał mocno przejebane i był nawet połamany. Z tego co wiem to chłopaki z Radomia kiedyś mieli chujnie w Warszawie jak siedzieli

Premium ZPT
6 miesięcy temu

Co tu się odkurwiło? 😀
Sterydy wjechały za mocno czy jaki chuj?

Gienek plutycz
6 miesięcy temu
Reply to  Premium ZPT

Ten sobota to jakiś narkoman i debil,pobił dzieciaka bo miał zły dzień i mocnego kaca,musiał sie na dzieciaku wyżyć konfident wstrętny

Bubibi
6 miesięcy temu
Reply to  Premium ZPT

Osoba, która podchodzi do niewinnego człowieka i go uderza z zaskoczenia, jest kurwą. Jak się jeszcze tym chwali w internecie, strzelając z ucha na samego siebie, to już jest bez kitu tępą kurwą.

So60ta
6 miesięcy temu
Reply to  Bubibi

Ja nikogo na okazanych tablicach nie rozpoznaję. Na okazanych zdjęciach nie ma tego chłopaka, o którym wyjaśniałem uprzednio, nie ma tego chłopaka, którego spotkałem w Szczecinie i zajebałem mu liścia z partyzanta jak tępa kurwa, a potem strzeliłem na samego siebie z ucha.

Roohacz
6 miesięcy temu
Reply to  Premium ZPT

Twoja stara wjechała za motzno na mojego qtasa i doszedłem w jej piczy. Będziesz miał brata.

Odb
6 miesięcy temu

Niedziela podbił niewinnego chłopaka? „Zaatakował partyzanta 19 cm analnie”

wini królu
6 miesięcy temu

Wini może opowiesz w jakimś wywiadzie jak z bezdomnej przećpanej kurwy zrobić przećpaną bezdomną rapującą kurwę.

JAPIERDOLE
6 miesięcy temu

no to teraz tylko zawiadomienie o rozboju, pobiciu lub naruszeniu nietykalnosci cielesnej. zajebal sam na siebie puce idiota. w sumie nic nowego jak na rozjebusa. mozna go tez podjebac i essaaaaa

So60ta
6 miesięcy temu
Reply to  JAPIERDOLE

Ja nikogo na okazanych tablicach nie rozpoznaję. Na okazanych zdjęciach nie ma tego So60ta, o którym wyjaśniałem uprzednio, nie ma tego chłopaka, którego spotkałem w Berlinie

TRENER TAJSONA
6 miesięcy temu

SOBOTA CHUJ DO SZCZANIA, Dawaj z tajsonem sie zmierz to ci włoży swoją wielką czarną faje do mordy i tą twoją kurwę co jak kapucynka wygląda wyjebiemy na dwa kutasy ty jebana parówo 60

SOBOTA
6 miesięcy temu
Reply to  TRENER TAJSONA

O ty chuju jebany, mam cię. Adres namierzony. Jedziemy do ciebie z Ekipą (Friza XD) ci wpierdolić!!!

Sobotnia Bryza
6 miesięcy temu

Sobota zgwałcił analnie niewinnego chłopaka? „Wyruchał 19-latka z partyzanta”

„Tym razem stary erotomanie załatwimy to w sposób, w jaki wy załatwiacie ludzi ze swoim fiutem”.

ZPS
6 miesięcy temu

Oficjalnie zgłaszam kandydaturę do państwowej jednostki, która będzie wyłapywała te zwierzęta, tzw. polskich raperów.

Te def
6 miesięcy temu

W sumie to nigdy nie szanowałem Soboty, ale teraz w sumie też nie xD

wykopek
6 miesięcy temu

Sytuacja sprzed kilku lat. Ja i moja ex #rozowypasek wtedy lvl18. Ja: nieskromnie -inteligentny gość z dobrego domu, nastawiony na dobre studia, potem dobrą pracę, wierny, zapatrzony w partnerkę mimo młodego wieku, niebrzydki z ryja, wzrost: 172. Ona: mojego wzrostu, inteligentna, zaradna, ładna, w domu raczej się nie przelewało choć dawali całkiem dobrze radę, patologiczna matka na rencie, która uznawała, że jej rodzicielskie obowiązki zakończyły się z momentem wysrania swoich 3 potomków; ojciec nie żyje, ze śmiercią prawdopodobnie coś wspólnego mógł mieć alkohol. Był moment, że była we mnie mocno zakochana itd. Prawdziwa młodzieńcza miłość. Później zaczęło się nagle psuć. Dziewczyna poszła w tak zwane tango. Zerwaliśmy, ona co miesiąc zmieniała partnera. Później dowiedziałem się od wspólnej znajomej: no wiesz, bo ona to zawsze wolała trochę wyższych od siebie facetów. Dzisiaj oboje lvl28. Ja: tak jak zaplanowałem: dobre wykształcenie, dostatnie życie, u boku zajebista partnerka. Ona: brak studiów, robota w mięsnym, kaszojad na koncie z jakimś prymitywnym wsiurem z brudem za paznokciami, który jak się okazało bombał na boku jej 2 najlepsze psiapsi. Na końcu jeszcze z patusem wzięła ślub, żeby gowniakowi zapewnić „normalną rodzinę”. Teraz oczywiście jak mi napisała: chciałaby cofnąć czas. A wiecie co jest w tym najlepsze? 

wykopek
6 miesięcy temu
Reply to  wykopek

Dzisiaj pewnie bylibyśmy razem, miałaby normalne życie i zapewniony spokój….. i pomyśleć, że to wszystko co ją faktycznie złego w życiu spotkało było tylko skutkiem jej niepohamowanej preferencji dotyczącej wzrostu partnera. Życie spierdolone dla jebanych 10 centymetrów

Proboszcz
6 miesięcy temu
Reply to  wykopek

Jprdl!… Co to jest „Gala” czy jakaś zjebana „Przyjaciółka? . Tam wypier…! XD… żartowałem, czytałem to gówno z zapartym tchem yo!

Buczer
6 miesięcy temu

Siema! Jak dostać się na pick do Amazona? Jestem niezłym pickerem. Jak wam pokaże jak to się robi, to po tygodniu dojebią nam normy po 55/minutę!

AzbeST
6 miesięcy temu

Do utylizacji!

Wujek Rower
6 miesięcy temu

I żeby nie ogarniać tych dili, rozrozniac kto ci brat, a kto nie przychylny, nauczyc sie kurwa w koncu ze wolny czas to czas na zycie a nie na jaranie i ps4/filmy, kurwa procesorze ty widło od gnoju, zaczac planowac nie co bedzie na przyszly weekend tylko na kolejne polrocze alboz miesiac chociaz. Ale co ty kurwo wiesz o zyciu, poziom twoich postow pokazuje jakim pytongiem do szczania jestes , kurwa WPSy ogarnol, miesiac siedzenia na karaczanie i masz te wiedze, zal mi cie zjebie w chuj. Wpisuje cie do mojego death note, ryja twojego nie potrzebuje, wystarczy ze wpisze twoj name procesor srapu i pomysle i najwiekszej spierdolinie baraniej i pyk padasz jak mucha 3 2 1 SD SD combo, headshot multikill holly kill, jebac cie

@edit i tfu ci mela procesor srapu i yebqc polki psycholu zolty na ryj szpadloryje, co wam szlugi pod klatka kroili lamusy z wlasnej klasy o 7.53 przed pierwsza lekcja

Wujek Rower
6 miesięcy temu

wiem jak sie buduje bramke przed blokiem, takich jełopów jak ty braliśmy żeby kopali dziury na słupki

Sentinelczyk
6 miesięcy temu

Josef Bratan to dziobak

Obwieszczenie dekretu Króla
6 miesięcy temu

„Schizofrenikom często się coś odkleja i widać problem z kortyzolem…
Czekajcie na wyciek zaszczepionych schizofreników”

alksdmsddd
6 miesięcy temu

frajerze to znaczy ze tam twoje miejsce, ja tez nic nie mialem i se ogarniam teraz elegancka robote, jak pracujesz w amazonie to jestes w okolicach duzego miasta wiec nie pierdol ze tu nie ma pracy xd

Kaczor PiS
6 miesięcy temu
Reply to  alksdmsddd

Napisz jaką masz tą elegancķą pracę

TLS
6 miesięcy temu
Jongmen
6 miesięcy temu

Siemanko, tu Jongmen z tej strony, uprzedzam wszystkich dzieciaków chcących obrażać mnie komentarzami, typu ciongmen, brudas, cygan, don Wasyl – będą składane pozwy do sądu o zniesławienie, wasze IP już są namierzane, myślicie, że jesteście anonimowi to się przeliczycie, będzie z wami jechane do spodu!!

Jongmen
6 miesięcy temu

Siemanko, tu Jongmen z tej strony, uprzedzam wszystkich dzieciaków chcących obrażać mnie komentarzami, typu ciongmen, brudas, cygan, don Wasyl – będą składane pozwy do sądu o zniesławienie, wasze IP już są namierzane, myślicie, że jesteście anonimowi to się przeliczycie, będzie z wami jechane do spodu!!

Jongmen
6 miesięcy temu

Siemanko, tu Jongmen z tej strony, uprzedzam wszystkich dzieciaków chcących obrażać mnie komentarzami, typu ciongmen, brudas, cygan, don Wasyl – będą składane pozwy do sądu o zniesławienie, wasze IP już są namierzane, myślicie, że jesteście anonimowi to się przeliczycie, będzie z wami jechane do spodu!!

Sobota
6 miesięcy temu

A w chuju was mam wszystkich konfidenci jebani.Warszawa może mi naskoczyć a ja dalej żądze i będe lał frajerów w rurkach na ulicach Szczecina.Tylko Westside a nie eastside bo to jak być ukraińcem.esssaaaaa esssssaa

Larry Thruman
6 miesięcy temu

Polaczkówi raperzy zastrzelą karła sobotę!

Larry Thruman
6 miesięcy temu

Polaczkowi raperzy zastrzelą karła sobotę!

SZCZAJRUS
6 miesięcy temu

No moja była zostawiła mnie dla tirowca, który gra w amatorskiej drużynie hokejowej

mariuszi
6 miesięcy temu

potwierdzacze won, dajecie pożywkę sądowi, który da mniejszy wyrok koronnemu
ludzie za kilka gramów mają zarzuty

Pani
6 miesięcy temu

hej skurczyflaki ,depresja mnie dopadła,ale czytam wasze komentarze i juz mi lepiej <3.Kocham was <3 udanego tygodnia.

Hahaga
6 miesięcy temu

60tka nakurwia dzieci bo starszym to by rady nie dał cwel jebany łeb

agniech
6 miesięcy temu

sobota skopńczył się już dawbo, a od kiedy rucha czarnucha to w ogóle mu łeb wywróciło bardziej niż od dragów 😀

Mch
5 miesięcy temu

Sobota to ćpun i idjota

Mch
5 miesięcy temu

Sobota raper ćpun i idiota

Czarny wąż
6 miesięcy temu

Lonsdale lepszy niż obciachowy vans kureo cweluchu , nie pamietasz cwelu w uszy jechany ze twoj sasiad jezdzil ns tirach a ty obciagales mu kutange za batoniki z niemiec kurwiszonku.

Jongmen
6 miesięcy temu

Siemanko, tu Jongmen z tej strony, uprzedzam wszystkich dzieciaków chcących obrażać mnie komentarzami, typu ciongmen, brudas, cygan, don Wasyl – będą składane pozwy do sądu o zniesławienie, wasze IP już są namierzane, myślicie, że jesteście anonimowi to się przeliczycie, będzie z wami jechane do spodu!!

Joker
6 miesięcy temu
Reply to  Jongmen

Czekam na ciebie ciongmen. Namierzaj IP, przyjeżdżaj i dawaj na solo brudasie jeden. Czekam na ciebie i nie boję się ciebie, bo mam 19 letniego brata, który chętnie przyjmie kolejnego klapsa na twarz.

EJ TY SUKO! BIERZESZ W MORDĘ
6 miesięcy temu

https://en.wikipedia.org/wiki/Human_penis#/media/File:Penis_with_Labels.jpg
marianna szmata ukrainka z Legnicy bierze to głęboko i robi masaż na tej rzeczy

almondo dekorator
6 miesięcy temu

było sie uczyć ty kurwo, moje życie jest zajebiste

Prorok
6 miesięcy temu

To się trzeba było kurwo wybrać na studia inżynierskie lub na medycynę, a nie teraz będziesz pierdolił jak cię los poszkodował. Wypierdalaj

Ignasiak
6 miesięcy temu

Profesor złam pizde i utkaj kurwe cwelozo.

cZŁOwiek
6 miesięcy temu
Reply to  Ignasiak

ciebie też pupa piecze od sztywnych gitów z ZK?

Wujek Rower
6 miesięcy temu

-procesor srapu, zajedz petem
-czekej, zajebalem siostrze pake marsow rano
>wyciaga pake, brakuje w niej 2 szlugow
>wujek odbiera cala paczke szybkim ruchem
-co jest kurwa ? Gada procesor srapu
-gowno lamusie, masz tu dwa i nie pierdol masz 4 pojary na 6 lekcji
>procesor srapu przyjmuje to na klate, wkoncu sie przyzwyczail, troche łezka w oku ale jednak nie bo to ziomki <3
Tak sie z toba jechało, zapomniales szmato 😉 ?

Lubisz to suko
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

Pluli ci w zerowce do herbaty a na księdza wołałeś zorro tak cie ujeżdżał jak tego konia z filmu. Turlaj dropsa łapsie a twoja stara się za łyka browara oddała z rana w crackhousie po zjaździe

Young Leosia
6 miesięcy temu
Reply to  Lubisz to suko

Naucz się zdania składać, schudnij, włóż w buty wkładki dla karłów żeby sobie dodać 5cm wzrostu do twoich śmiesznych 170cm, a przed wszystkim wstaw sobie brakujące zęby, bo jebie ci z mordy pruchnicą FUJ CO ZA SMRÓD typowy kierowca tira, uciekam, papatki!

Lubisz to suko
6 miesięcy temu
Reply to  Young Leosia

Twój stary debil nie zdążył wyjąć i takie są efekty jebania kurew z syfem na pizdzie mamejo jebiesz syfilisem na kilometr. Wąchaj dupe mamie kurewce to przypomną ci sie stare dobre czasy jak ksiądz zorro ci dawal jajca wachac.

Wujek Rower
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

PROCESOR SRAPU, PROCESOR SRAPU=

Zwykła mamałyga, wiecie burdny śnieg z wodą, to ma właśnie w głowie procesor srapu. A dlaczego ? Bo kurwa kazdy twoje posty przewija jak reklame, bo niestety na ciebie psychiczny brudasie ADblock nie da rady zblokować twoich wypocin. A ty dalej klepiesz te klawe i myslisz ze to ktos czyta twoje zlote mysli. Lol xd pozdro pedale, pucuj sie dalej do cweltino moze kiedys to przeczyta a tobie stanie, bo jak nie kuzynka to koleżka z eurasem(z DW) phi phi
I tak twoja mała kolibrowa czaszka nigdy nie zjarzy. Wypierdalaj spac jutro na rano,
-dziedobry ulotki

Kołodziejak
6 miesięcy temu

Profesor utkaj kurwe ty kurwo

dzieciaczku
6 miesięcy temu

Przecież „halo policja” jest opatentowanym versem cweltino. Jak sobota mógł go używac? Może biedak cweltino go o tantiemy pozwie i będzie miał kasę by się w końcu wykupić, może dzięki temu przestanie dawać dupy w niemieckich burdelach? Jest to jakiś plan co nie?

...
6 miesięcy temu

Skąd się biorą takie pustaki jak wy ? Jak można nie mieć aż tak bardzo życia i pisać takie głupoty…

Zoll
6 miesięcy temu

BAG a nie ZOLL cepie

twoj stary
6 miesięcy temu

rower cie rozjebał kurwo nie pokazuj sie tu wiecej parobie z pizdy wzięty
tps>gówno jego przez intruza wylizane>>>>>>>>>profesor trapu co se wali konia do lustra

Wujek Rower
6 miesięcy temu
Reply to  twoj stary

I bede te kurwe upadlał aż mu sie urwie film. Ten rożek na lody musi kminić pare h co odpisacć a i tak nikt nie przeczyta, zreszta sama nazwa typa mowi sama za siebie ROCESOR SRAPU, ty pedale mój calc na słońce jest szybszy od ciebie, a tfuuu ci kitorys w odbyt. Dawaj napierdalaj kurwooo, 1:0 a zaraz będzie 100:-0 , tak panowie i panie, dobrze widzicie ,minus zero bo kurwa nawet matematyka nie ogarnie twojej przecwelonej swiadomosci typie, co maca big milki i szuka extra milka pod palcem, a tfu ci jeszcze raz skrzynko na browar, wózku z tesco.

Cosik ostatnie posty bez tematu cweltino les chorągiewa. 1 do zera kurwo , utkamy cie wszyscy na GL, najtanszą srajtaśmą, taką szarą za 50gr, czyli tyle samo co twoja wartość, fafkulcu
>dziedobry, poprosze rolke procesora srapu
<a dziendobry, przepraszam ale caly towar poszedł na palenie, to sie nawet do kibla nie nadawalo

Pozdro mordki GL OG

Demon
6 miesięcy temu

Idioto dzięki tym kierowcą masz co żreć rano gdy idziesz z mamą do sklepu, by twoje zwoje mózgowe w pełni nie wykształcone mogły płodzić ten bełkot.

Król sedesów
6 miesięcy temu
Reply to  Demon

Mówisz, że lubisz szczac na koło patałachu bez jedynek?

Demon
6 miesięcy temu
Reply to  Król sedesów

Ty idioto pewnie nie wiesz nawet gdzie jedynki szczam Ci w jape bezmózgu z resztą trzody twojego pokroju.

Wujek Rower
6 miesięcy temu

Jestem Wujek Rower, dlaczego slcuham Intruza ? Tak samo jak Peji, Firmy, Kaliego, WWO, Skandal, Dixy, Ak47? Jestem ogarniety chłop 29 lat, spawacz, kobieta ,ofc na wynajmie, ale fura polwymarzona i ogar jest. Mimo ze nikt w towarzystwie nie slucha tego ale ja kurwa tak, no mnie jara sentymentalizm. Ja jestem syntemantalny, a ty nie i chuj kazdy jest inny. Do rzeczy; jara mnie sluchanie tej muzy, bo moge pospominac pojebane akcje dorastania bycie ranionym (psych i fiz) jak i ranienie innych, kradzieze, bajery z dupami, szukanie wszystkiego w niczym. Wtedy sie marzyło, żeby z tego wyjebac. Dobra git 29 lat w miare sie udało. I żeby nie ogarniać tych dili i krzywego życia, to fajnie posluchać tej płyty ukicznej czy od tego czy tamtego, tam temat prosty. I dlatego peofesorze srapu dalej bedziemy kupowac te plyty i dalej beda na one na topie. Bo roznica miedzy nami jest taka ze szczerosc cie zajebie jak kibic starego rubina podczas gry reprezantcji, chuj ci na ryj pzdr dla prawdziwych !

Wujek Rower
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

My juz nie mozemy zac tak jak za mlodu trzeba ogarniac zycie, ale muzyka daje te namiastke, mimo ze uliczna i prosta. Nigdy nie zrozumiesz tego peofesorze srapu bo jeszcze daleko ci do tego poziomu samoswiadomosci, nie ppzdrawiam cie kiju od szpadla

Bartłomiej Ciepłota
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

Jak lubisz sluchać pojękiwania zgwałconego z ZK artysty bo przypomina ci to jak twój stary wszedł ci do wanny i cię wypryczył w brąz i tak samo pojękiwałeś z rozkoszy (miałeś orgazm analny?) to twoja sprawa. Different strokes for different folks #PDK

Bartłomiej Ciepłota
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

Widać połączyło was wspólne przeżycie gwałtu analnego… Aż zrobiło mi się cieplej…

Słodka Prawda
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

O kurwa dobry post pozdro

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

TY NIE BĄDŹ TAKI KURWA SENYMENALNY NA TYM M2 W KREDYCIE

Że niby w śmietniku
6 miesięcy temu

Props za ksywę!

WYBRZEŻE KLATKI SCHODOWEJ
6 miesięcy temu

DŁUGO NAD NIĄ NIE MYŚLAŁEM, JEDNAK CZASEM TEN ZJEBANY ŁEB OD TRAWY NA COŚ WPADNIE. POZDRO

Sobota
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

Słuchajcie jaka akcja. Jadę sobie z Tonym Jezzu do studia. Jedziemy przez szczecin. Nagle tony zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych i przepuszcza jakąś starsza kobietę z wnuczkiem na oko 5-letnim. Gdy są w połowie drogi przypominam sobie ze trenuje mma i jestem gangsterem. Wybiegam z samochodu, obchodzę samochód do okoła, podbiegam do młodego i wypierdalam mu kolankiem z całej siły. Powiedziałem do niego kurwo kojarzysz mnie? Ale on nic nie odpowiedział, może dlatego że zasnął a poza tym był chyba niepełnosprawny. Po akcji babcia dzieciaka mówi że jest moją fanką. Pytam ton ego czy wszystko się nagrywa i wypierdalam jej szybką sztukę na lewe ucho. Wracam do samochodu. Należało im się. W domu opowiadam historie żonie, a ona każe mi opisać sytuację na fejsbooku. Pozdrawiam

RECTAL PROLAPSE
6 miesięcy temu
Reply to  Wujek Rower

spierdalaj smieciu

Popularne