Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół: „Gratuluję Rysiek 25-lecia na scenie”

Hip-hopowa scena składa Poznaniakowi życzenia.

Opublikowany

 

Sokół

W minioną sobotę Peja świętował w poznańskiej hali Arena 25-lecie pracy artystycznej. Raper zaprosił na wydarzenie wielu gości, wśród których pojawili się m.in. Kaen, Buczer, Sokół, Pih czy skład Pięć Dwa. W mediach społecznościowych zaproszonych gości możemy znaleźć fragmenty poszczególnych występów i słowa uznania dla Rycha.

Gratuluję Rysiek 25-lecia na scenie i bycia w takiej formie, że grasz ponad czterogodzinny koncert! Jak było widać w Arenie, masz mega oddanych fanów, a to najważniejsze – komentuje Sokół. – Jak zawsze cieszę się że od lat jestem częścią tak ważnych wydarzeń! Był ogień – dodaje Buczer.

Wiele ciepłych słów w kierunku Poznaniaka padło również od Piha. – Rozbił mnie wczoraj ten numer kompletni Tyle emocji w jednym kawałku, do tego flashback starych czasów. Dzięki Rychu za zaproszenie. Było niepowtarzalnie. 25 lat na scenie, piękna sprawa – napisał raper publikując fragment numeru “Zawsze muszę coś spi*rdolić”.

 
7 komentarzy

7
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
co za dzban

Sokół to pizda. Pener mu tyle lat pluł w gębę a ten udawał, i do dzisiaj udaje, że pada deszcz. Co za cipa. Jeszcze się pucuje, że upośledzony rysiu mu obiad postawił. Ale lans, fiu fiu!
Obaj jak żydzi siedzą przy stole – w czapkach…

jajajaja

Jak cie peja jebal publicznie to nie byles taki wylewny

arni

sokół chorągiewka

Sgddddru

I tylko dj decksa brakowalo

zloty
raber

ja również gratuluje co nie zmienia faktu że nie mam zamiaru tolerować szpiegowskich akcji

PIHKTOTOKURWAJEST

KIM JWAT KURWA PIH

Popularne