Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół i Liroy złożyli podpisy o ułaskawienie Bonusa RPK

Zebrano już ponad 100 tysięcy podpisów.

Opublikowany

 

Kolejne pudła z podpisami pod petycją o ułaskawienie Bonusa RPK zostały złożone, tym razem przez Sokoła i Liroya. Raperzy wspólnie pojawili się wczoraj w kancelarii Prezydenta. – Złożyliśmy dziś w kancelarii Prezydenta kolejne pudło podpisów pod petycją o ułaskawienie Bonusa. Razem to już ponad 100 tysięcy. #muremzabonusem. – poinformował Sokół.

Pod petycją podpisy złożyli również inni raperzy, m.in. Ten Typ Mes, Małolat, Diox i Wujek Samo Zło.

Bonus RPK przebywa obecnie w zakładzie karnym w związku wyrokiem pięciu i pół roku więzienia jaki usłyszał w ubiegłym roku za rzekomy handel narkotykami. Szef Ciemnej Strefy walczy obecnie o ułaskawienie u Prezydenta Andrzeja Dudy.

 
65 komentarzy
65 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Goldstein(@goldstein)
1 rok temu

Hahaha przecież Sokół jest zbyt inteligentny żeby nie wiedzieć, że to nic nie da. Ale za to PR-owo można wytrzeć sobie mordę prawilnością, którą później zmonetyzuje w PROSTO Label.

Odb
1 rok temu
Reply to  Goldstein

W punkt panie zydku

Odb
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Liroy Merlin i Sokołów podpisali bonusowe ułaskawienie

Goldstein(@goldstein)
1 rok temu
Reply to  Odb

Shalom!

Abraham Polinowicz Wasz właściciel
1 rok temu
Reply to  Goldstein

DIAGNOZA PERFEKCYJNA. TUTAJ AUTOGRAFIK DLA PRAWILNIAKÓW, ALE ZARAZ LECI OPYCHAĆ HIPSTEROM ZE ZBAWIXA MARYNARKI W RYBKI I WISIEŃKI Z PROSTO-VISTULA. KIEDYŚ W TVP KULTURA BYŁ, WCZEŚNIEJ NAGRYWAŁ „BĘDĘ BRAŁ CIĘ”. JASZCZOMP MÓGŁBY BYĆ W KAŻDEJ PARTII POLITYCZNEJ

Szlomo
1 rok temu

Mazel tov!

Profesoor Trapu
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Słabe jednostki degeneraci frajerzy cwele – to są gwiazdy polskiego hip hopu . 1 Belmondo – cwel ktorego zruchal w dupę stary pedofil Rafalala w wannie 2 Oyche Doniz – cwel ktorego chujem po mordzie wychlastalo to cos Rafalala 3 Kartky – napierdalacz kobiet tyran psychiczny zlodziej i znany dluznik 4 Tede – slynny flak ktory jedyne co potrafi to kopiowac zagraniczne triki 5 Peja – 50 letnia ofiara paralizu ryja antykomercyjna dziwka z TVNu 6 Roman Bosski – wielki G ktory dostal w pizdę pod Jubilatem od Oskara Pam Pam 7 Tadzio – narodowiec czlonek firmy ktory sie zesral na widok oklepu od Oskara 8 Bonus RPK – frajer który rapował całe życie o JP100% i dilowaniu a wszystko było fikcją 9 Żabson – cwel dostał w pizdę od wąsatego ochroniarza i się popłakał 10 Bedoes – wielki G w kamizelce kuloopornej na ktorego koncertach mdleja starsi ludzie 11 Fazi – pierdolony ćpun i degenerat 12 Sokół – groźny narrator z antyflowem który dupę sprzeda wszędzie gdzie się da 13 Chada – ścierwo rapujące o JP100% które jedyne co potrafiło to wjebać w kapliczkę 14 Paluch – głupi chuj który ma zawsze coś głupiego do powiedzenia na każdy temat 15 Sobota – typ któremu wpierdol spuściła własna czarna małpa i musiał dzwonić po policję 16 Gural – rymów się nie boi na straży stoi władca pokoji chuj mu nie stoi 17 Ewa Schwesta – kurwa polskiego pochodzenia 18 Borixon – miłośnik zużytych kobiet i obuwia 19 Sentino – jebany… Czytaj więcej »

WnukEldoki(@wnukeldoki)
1 rok temu

Dopisz otsochodzi!

Goldstein(@goldstein)
1 rok temu
Reply to  WnukEldoki

Pewnego dnia, jak miałem w zwyczaju, szedłem do antykwariatu przy skrzyżowaniu Rakowieckiej z Sandomierską. Każda taka wyprawa dostarczała mi sporo emocji – wiadomo, że uważny czytelnik może w takim miejscu trafić na prawdziwe skarby literatury, i to za śmiesznie niską cenę. Już miałem przekroczyć próg przybytku gdy drogę zagrodził mi nie kto inny jak Wilku WDZ we własnej osobie. Próbowałem go obejść ale on celowo przesuwał się na boki tak aby mi to uniemożliwić. Powiedziałem „przepraszam” ale Wilku nadal nie ustąpił a nawet gniewnym głosem zapytał co ja odpierdalam. Zacząłem tłumaczyć, że pragnę jedynie dostać się do antykwariatu w celu fizycznej realizacji mojej miłości do literatury. Wilku bez słowa wskazał na szyld nad drzwiami. Nigdy wcześniej nie zwracałem na niego uwagi ale gdy go zobaczyłem w mig zrozumiałem, dlaczego nie chciał wpuścić mnie do antykwariatu – nosił on hańbiącą nazwę LAMUS.

Od razu rozpocząłem wyjaśnienia, że nigdy nie rozjebałem się na psach ani w żaden inny sposób nie współpracowałem z jakimikolwiek służbami mundurowymi. Ba, sam mam obecnie wyrok 3 lat pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wilku dla pewności zapytał kogo znam. Siwy, Wariat, Cygan, Bobek, Głowa – wymieniłem całą elitę mokotowskiego marginesu społecznego.
Wilku powiedział, że w takim razie mi wierzy ale żebym więcej nie przychodził do tego antykwariatu bo bo chłopaki mnie dojadą.

Goldstein(@goldstein)
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Powiedził również, że oferta LAMUSA pozostawia wiele do życzenia a i obsługa nie jest wystarczająco kompetentna i handluje książkami jak cementem, bez jakiejkolwiek miłości do literatury. Zaproponował, że pokaże mi lepsze miejsce na co ja z chęcią przystałem.
Ruszyliśmy Sandomierską, następnie Madalińskiego aż do Falęckiej, na której to weszliśmy w zdewastowane podwórko. W bramie drogę zagrodziło nam kilku mężczyzn, którzy zapytali Wilka kto ja jestem. Człowiek dobrej woli o to dbam – odparł, poświadczając tym samym o mojej prawilności.

Z podwórka weszliśmy do klatki a z niej do piwnicy gdzie moim oczom ukazało się bibliofilskie Eldorado – „W poszukiwaniu straconego czasu” w wydaniu z 1978, „Ludzie na moście” z autografem noblistki, „Armia Konna” z 1935, prawdziwe białe kruki. W ekstazie skakałem od półki do półki, łapczywie kładąc dłonie na skarbach literatury tak jakby sam dotyk pozwalał mi wchłonąć ich piękno. Po godzinie przeglądania wybrałem 6 pozycji, za które będący właścicielem lokalu Żyła zażądał jedynie 35 złotych jednak pod warunkiem, że jakby był przypał z psami to się nie znamy.
Gdy już miałem wychodzić do piwnicy weszło dwóch młodych chłopaków. Ich sportowa odzież była miejscami brudna od krwi co wskazywało, że przed chwilą stoczyli walkę. Jeden z nich wyciągną zza paska pierwsze, anglojęzyczne wydanie „Rzeźni numer pięć” i powiedział, że właśnie dojebali frajera przy Jordanku i ile Żyła może za dzieło Vonneguta zaoferować. Żyła odparł,

Goldstein(@goldstein)
1 rok temu
Reply to  Goldstein

że na chwilę obecną nie jest zainteresowany literaturą amerykańską ale może ja będę chciał to dzieło nabyć. Zgodziłem się od razu, jednak jako, że nie miałem już przy sobie gotówki oddałem za książkę gram fety i pół paczki szlugów, które akurat miałem przy sobie.
Na pożegnanie Wilku i Żyła powiedzieli abym koniecznie przyszedł w przyszłym tygodniu bo w weekend będą robili włam do siedziby wydawnictwa ZNAK i na pewno przyniosą stamtąd niejeden interesujący egzemplarz.

Do tej pory jestem wdzięczny Wilkowi za pokazanie mi tego miejsca.

3 Joints
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Jesteś jebnięty.

Wojdzian
1 rok temu
Reply to  Goldstein

Wilku wilki bez zębów kilku, jest gościem co ostrzy maczete. Masakra

Tadammm
1 rok temu

1. Sprawdź co oznacza słowo frajer zanim go uzyjesz
2. Twoja krytyka jest tak słaba i chujowa że najprawdopodobniej urodziłeś się jakieś 3 lata temu i jeszcze nie jesteś obeznany ze światem twórczości albo jesteś skończonym idiota i poprostu piszesz takie gówno żeby odreagować wykorzystywanie cie sexualnie przez ojca.
3. Powinieneś w taki sposób wszystkich twórców i artystów z klasyfikować. Kto w dzisiejszych czasach nie popełnia błędów. I niby dlatego że ktoś zrobił coś popełnił błąd jest odrazu przekreślony? Nawet nie wiesz ilu ludzi rządzących światem muzyki producentów artystów robi takie rzeczy o których nikt nie wie i się najprawdopodobniej nie dowie.
A ty będziesz pierdolic takie śmieci co kto zrobił i oczywiście używasz 2 słów o których chuja wiesz bo jesteś niedouczonym pajacem który pewnie sam jest ostro jebany i jedyna ucieczka jest internet i oczernienie kogoś.
4. Życzę Ci abyś na własnej skórze dowiedział się kto to cwel i kto to frajer i jak się takich ludzi traktuje. Chociaż możliwe że już praktyki bierzesz u ojca tylko nie wiedziałeś że tak się to nazywa xD

hujminaimie
1 rok temu

jad Duda przesłucha te bonusowe rapsy to mu dołoży jeszcze z dwójke, albo wprowadzi ustawę zakazującą robienia muzyki przez ludzi upośledzonych umysłowo

Dobre Rymy
1 rok temu
Reply to  hujminaimie

Ja p…dole, jaka szopka. Niech jeszcze wyśle list do papieża, by się za nim wstawił.
Trzeba było zapierdalać do fabryki na 3 zmiany, a nie bujać się w środowisku kryminalnym i robić z siebie kozaka. Niech siedzi to co ma odsiedzieć.
#ChujemZaBonusem

Keracz
1 rok temu
Reply to  Dobre Rymy

Ciekawe jakby ciebie ktos pomowil to bys tam samo gadal #ChujemCiejebalPies

Cwel
1 rok temu
Reply to  Keracz

A KTO MA MNIE NIBY POMÓWIĆ? SKLEPOWA Z WARZYWNIAKA? NIE ZADAJĘ SIĘ Z GANGUSAMI TO NIKT MNIE TYPIE NIE POMÓWI XD

Profesoor Trapu
1 rok temu
Reply to  hujminaimie

Sam wysyłałem do Dudy pisma i zdjęcia jak kupiłem od Bonusa 100g marychuany niemedycznej zeby mu dojebali z 2 lata na dokladke

PRAWDA
1 rok temu

Czy was też śmieszy pseudo prawilniak? Są dwa rodzaje które znam : 1. Łeb zgolony do ZERA z boku a góra krótko na i tylko na BOK plus przedziałek. Do tego tatuaż, oczywiście w widocznym miejscu zrobiony juz w wieku 19 lat. Potrenowanie kilka miesięcy na siłce żeby została „forma” na jakiś czas i zakładanie ciuchów pitbulla. Do tego torebka na ramie i spodnie typu joggery. Białe skarpety wychodzące z tych spodni i widoczne ( XD ) i do tego buty na systemie.

2. Samochód za 10 k bo dali rodzice na 18 i chwalenie się nim a chuj że mieszkamy w ruderze.
Chodzenie do fryzjera raz na tydzień. W osiedlowych klubach tańczy co tydzień i udaje biznesmena. Kupuje z outletu koszulki z tłustą czcionką CK lub Hugo Boss za 99 zł i ma takie ego z tego powodu że myśli, że jest kimś lepszym.
Pracuje najczęściej na dowozie jakiegoś jedzenia u niego na dzielnicy ma 2,5 k do ręki.
Jego dzieci też będą już w wieku 2 lat chodzić do fryzjera za 15 zł jak on i będą mieć wypierdolony przedziałek jak hitlerjugend a góra na bok. Od małego dzieciak będzie ubierany w ciuchy z outletu przy tym rodzinka będzie dumnie chodzić raz na 2 tygodnie do osiedlowej pizzerii „Poezja” i będą szamać w happy hour pizze a przy tym robić zdjęcia jedzenia na insta,snapa i fb.

DJ FLAKK
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

Na chuj o sobie opowiadasz

DJ FLAKK
1 rok temu
Reply to  DJ FLAKK

Kurwo nie podszywaj się i tak prawdacjest jedna, twoja stara to kurwa. Zapytaj jej

DJ FLAKK
1 rok temu
Reply to  DJ FLAKK

Moja stara to kurwa, taka prawda..

ChanelSantini
1 rok temu
Reply to  DJ FLAKK

Wychlastałabym ją po mordzie flaku :*

ProfesoorNauk
1 rok temu
Reply to  DJ FLAKK

Tak właśnie jest. A ja jestem większą kurwą bo ona rżnie mnie w dupę.

Seba
1 rok temu
Reply to  DJ FLAKK

Ale jebany łeb jakiś jesteś…

Dziecko gorszego boga
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

TAK ŁADNIE OPISUJESZ SWOJE ŻYCIE JAK WYGLĄDA WSZYSTKO, ORAZ TWOJE PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ, ŻAL CIEBIE PACANIE, KAŻDY POLAK O SOBIE ZAWSZE PIERWSZE,

Wasz ziom
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

Piszesz o Kizo ?

Goldstein(@goldstein)
1 rok temu
Reply to  Wasz ziom

Dobra obserwacja. Faktycznie coś w tym jest. Ponadto dodam, że ten drugi typ prawilniaka co chodzi w hugo bossach, ck etc. zazwyczaj jest strasznie chudy taki patyk dosłownie.

Sebastian
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

Albo do McDonalda będą chodzić zamiast pizzeri

terrorystyczny rap
1 rok temu

Powinni go uniewinnic, zwlaszcza, ze kazdy kto jest chociaz troche kumaty wie, iz tak naprawde chodzi o znanego z reszta gangstera o pseudonimie „Bonus BGC”, ktory tak nawet nie jest z Warszawy. Byc moze chodzi o uciszanie osob niewygodnych politycznie, gdyz jak wiemy pan Olivier jest czynnie zaangazowany w kampanie prezydencka kandydata podlasia XXI wieku. Stad ten skrot – RPK – Ruch Poparcia Kononowicza.

ehhh
1 rok temu

WIECIE CZEMU PREZYDENT NIE ZAAKCEPTUJE UŁASKAWIENIA? Z PROSTEGO, BANALNEGO POWODU.. NIE CHODZI JUŻ CO SIĘ STAŁO BO TO W SUMIE DRUGORZĘDNA SPRAWA.. CHODZI O TO ŻEBY TE WSZYSTKIE OSOBY STOJĄCE POD SIEDZIBĄ KANCELARII PREZYDENTA UBRAŁY SIĘ W GARNITURY NO MINIMUM ELEGANCKO NA KOSZULKI I JEANSY. WTEDY WYGLĄDA SIĘ POWAŻNIE I DO SPRAWY PODCHODZI SIĘ POWAŻNIE. JAKI MA BYĆ EFEKT JAK POD TAKĄ POWAŻNĄ INSTYTUCJĄ STOJĄ OSOBY W DRESIE LUB „TOREBECZKACH NA RAMIE” I NAMAWIAJĄ DO PODPISÓW ZAMIAST POD SWOIM IMIENIEM I NAZWISKIEM TO „MACIEK ZTM” „PAWEŁ HWDP” NO KURDE JAK MOŻE NA POWAŻNIE TO BRAĆ SEKRETARKA W KANCELARII PREZYDENTA A CO DOPIERO PREZYDENT?

Dorian
1 rok temu

Słyszałem, że Oliwierowi tak spodobała się rola królowej haremu że ma totalnie wyjebane na to całe ułaskawienie.

DJ FLAKK
1 rok temu
Reply to  Dorian

Spierdalaj do gogglebox

Profesoor Trapu
1 rok temu
Reply to  Dorian

Olivier bierze w dupe codziennie od 4 kryminalow, a jego szmula daje na osiedlu zeby oplacic prawnika, prawie jak ta kurwa od kaliego

Duda
1 rok temu

Od kiedy siedzi to spokój od pseudoprawilnego rapu jest.siedź siedź bonus i tam nie pierdol.

Fat Joe
1 rok temu

W sumie nic do bonusa nie mam.Ale nie podpiszę się pod ułaskawieniem.Bo wiem,że on by pod naszymi też się nie podpisał,wolał by pewnie koncertować i zgarniać hajs.To nie mój ziomek.Ale życzę mu jak najlepiej

Kutanoid
1 rok temu

Jak go wypuszczą, to stracę wiarę w ludzi i wymiar sprawiedliwości RP.

Handziak Rap Parszowice
1 rok temu

Cała Polska już o tym huczy. TEDE MA FLAKA! Zajebisty pstryczek w nos tedasq od Patryka Vegi w nowym filmie BadBoy gdzie Maciej Stuhr grał policjanta impotenta (tede też grał psa) i pacjentka go przyłapała jak tarmosił flaka pod porno i mówi „widzę że nie tylko do mnie Ci nie staje” i wiele osób mówi że ra aktorka jest podobna do Rosatti. A kto był z Weroniką Rosatti? – Tak, tede. Zajebisty przekaz podprogowy.

Damian Paw
1 rok temu

A ja myślę tak : Leeroy Merlin przyniesie jeszcze z takich 100 kartonów z podpisami, pedał Cokół dalej będzie pokazywał ten pyszczek żeby nabić kabzę dla Krzywo Label, Ten Typ Pies, Chujek Samo Gówno i ta zlamusiala zdzira Pizdiox nadal będą stać pod kancelarią i się lansować na cudzej odsiadce aż w końcu pan prezydent Duda się zlituje wypuści Oliwiera a Leeroy Merlin da Dudzie zapalić meksykańskiego blunta, Duda się ucieszy zalegalizuje marychuane i wszyscy będą kopcić długo ale czy szczęśliwie ? Odpowiedzcie sobie sami.
P.S Potem Oliwierek będzie mógł na legalu do końca życia handlować prochami.
A yebać ten system !

Keke sreke kurwa mać
1 rok temu

Liroy liroy madafakin mc za ten pozerski tekst rozpierdole ci ryj

Icek Poland
1 rok temu

Sokół, coś tak się chłopie zestresował w tym biurze przepustek do kancelarii prezydenta? Żeś zapuścił wąsa, ale pamiętaj, że wąs nie czyni yntelygentym (patrz: Lech Wałęsa).

Icek Poland
1 rok temu
Reply to  Icek Poland

Dziwi mnie tylko obecność Liroya w tym bonusowym bajzlu.

Prawda
1 rok temu
Reply to  Icek Poland

17:16 7

19 GODZINY temu .

Andrzej Duda
1 rok temu

Chłopcy nie wygłupiajcie się. I cyk – kontrola skarbowa. Lol

Delma
1 rok temu

Ciekawe czy Gratis PFK znalazł już sobie chłopaka w więzieniu!

TataMata
1 rok temu
Reply to  Delma

Ale Paktofoniki nie mieszaj z tym szambonurkiem PFK to hiphopu legenda

PejaTVN
1 rok temu

Tylko czekać aż Dalajlama podpisze nosz kurwa co za cyrk…
Rafalala tez podpisała ? Wkoncu sąsiedzi z warszawki.

Trzy Korony
1 rok temu

Co płacze nawija że jest kozak typy w kondonach (maskach) na łbie w klipach. Chciałbyc z miasta to teraz ma i nie wiem czy to tylko pomówienia są przeciw niemu. Z tego co wiem ma zimę na kontach auto w leasingu i mieszkanie nie na niego. Pewnie kurwa tyle lat ma scenie za darmo kurwa pewnie jeszcze rodzice dokładają do interesu Bonusa. W bonusie to może dostać jeszcze 5 latek

max
1 rok temu

znalazłem jak celebrytki pokazują szparki, sprawdźcie sobie na – https://xcelebrytki.pl

devx
1 rok temu

Razem ponad kilo

Prawda
1 rok temu

17:02 17

Opublikowany 1 dzień temu 4 marca 2020 Przez Maxymilian Hozer

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA(@member-u-member-kardiognozja)
1 rok temu

Bonus to aGressive attack z rocznika 666r.
DLATEGO ZERO TOLERANCJI DLA AGRESYWNEJ MASONERIIII
I BEKA
I PONIZENIE
DLA TAKICH PAJACOW
TWOROW ARTYSTYCZNYCH NA KRYMINALISTOW JAK TAM RPK ?CZY WIECIE ZE ON JEST BITY W KRYMINALE??
MOI ZIOMALE GO NAPIERDALAJA NA CELI
HAHAHAGA
TAKA PRAWDA A MEDIA TEGO
OWSZEM
OWDZEM
NIE PODAJĄ
NIE?
CZEMU?

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA(@member-u-member-kardiognozja)
1 rok temu

Bonus to kqpel pedofila

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA(@member-u-member-kardiognozja)
1 rok temu

Katarzyna PORYCKA jest największym pojebem w Polsce i czarownica!ma takie kompleksy i niskie poczucie wartości z mojego powodu że dlatego mnie niszczy bo gdyby czula się ode mnie atrakcyjniejsza to nie atakowała by mnie codziennie praktykami masonskimi oszpecenia
To jest zakompleksionE kurwisko z niej, gdzie z takim ryjem
DO MODELINGU PYTAM
JAK ONA NAWET PIERSI NIE MA
JEST CHUDA ZA BARDZO JAK SZKAPA ANIREKTYCZKA
NIE MA DOBREJ TWARZY ITD
I NIE POTRAFI SIE UBRAC

TataMata
1 rok temu

Gratis LPG dobry raper

TataMata
1 rok temu
Reply to  TataMata

Nawet w blok ekipie się z niego śmieją jak bonzo kuli czy ważki g

Glamkibel
1 rok temu

‚Można tu wpisywać głupoty pod różnymi nickami, racja. Mobilne IP i tak się robi. Pseudo forum, a debile to czytają i myślą że ktoś tu zagląda (oprócz debili)’

wkurwiony huj(@wkurwiony-huj)
1 rok temu
Reply to  Glamkibel

Spokojnie, też nie cierpię tej kurwy profesora co bierze do ust od najlepszego psiego doktora

ProofesorNauk(@proofesornauk)
1 rok temu
Reply to  wkurwiony huj

Ja pierdole ale żenada wkurwiony. Wypadłeś z formy bo kiedyś to sam się nieraz zaśmiałem jak po mnie cisnałeś. Ale miało to odrobinę polotu i klasy. Tak na marginesie, sprzedałeś już Lexusa czy jeszcze nie było pierwszej naprawy hehe?

SZCZERA PRAWDA
1 rok temu
Reply to  Glamkibel

Czyli według twojego rozumowania też jesteś jednym z nich

żENADA
1 rok temu

DUDA MA W DUPIE PRAWO TO GO UŁASKAWI

Samozwaniczy celebryta
1 rok temu
Reply to  żENADA

Jak mu Jarek pozwoli…

Polak
1 rok temu

i bardzo dobrze. a wy kurwy tutaj komentujące byście się wstydzili. lamusy pokroju żabsona albo innej atencyjnej kurwy tfu

Popularne