Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół opowiada o czym będzie utwór „Pluszowy”

Coraz bliżej do premiery solowego albumu rapera.

Opublikowany

 

Sokół / fot. Michał Klusek

W przyszłym tygodniu ukaże się pierwsza solowa płyta Sokoła „Wojtek Sokół”. Do tej pory mieliśmy okazję zapoznać się tylko z jednym utworem „Koniec gatunku”. Nagranie z gościnnym udziałem Leny Osińskiej przypadło do gustu słuchaczom zdobywając w dwa tygodnie ponad 2 miliony odsłon. Teraz raper zdradził o czym jest jego inny kawałek.

Osobisty numer „Pluszowy”

Warszawski raper poprosił swoich słuchaczy, aby spróbowali odgadnąć o czym są kawałki, które znajdą się na płycie. W komentarzach udzielił się też sam Sokół ujawniając czego możemy się spodziewać po utworze „Pluszowy”, który fanom było najtrudniej zdekodować. O czym jest utwór? – O moim poczuciu mimo wszystko pewnego wyobcowania w dzisiejszym rapie, ale też w życiu jakie zgotował mi ten rap. To akurat dość zawiły kawałek i metaforyczny – komentuje współwłaściciel Prosto.

Szczegóły albumu „Wojtek Sokół” są dostępne w naszym dziale Premiery Płyt. przypomnijmy, że sprzedał się on w preorderze w 15 tysiącach egzemplarzy.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
rzabzonn

o czy to może być? o tym że miał ciężko i teraz ma hajs z gimby. Jebać

Odb

Pluszowy opowiada o czym będzie utwór ” Sokół”

Young Stuleja

Kawałek będzie o tym że jak byl z Marysia to musiał pluszowe misie macać bo u Marysi nie było co.

Marysia

Jestem w szoku

dasdasdas

BEKA

AnalDestroyer

O pluszowym misiu od Marysi Starosty, którego zapierdala między nogi w dziurkę, którą specjalnie zrobił w wacie

AnalDestroyer

A nie to ja od momentu jak mnie żonka wyjebała z chałupy. Sokól w tym kawałku na pewno rozjebie i odwieczny props dla niego.

cokol

W takim razie po chuj słuchać ten kawałek skoro już wszystko na jego temat zdradziłeś? Bez sensu. Nawet nie puszczaj go w sieć, bo zniesmaczyłeś na maksa jego sprawdzenie…Może jeszcze zacznij na wallu publikować czterowersy z każdego numeru w ramach promocji, co? Byli tacy co tak robili i nie wyszli na tym dobrze, cokole.

Femboy

Ale bym pieścił i macał genitalia tranzoli, jeszcze parę lat i będzie ich coraz więcej,już teraz młode się ogłaszają ma roksie, jeszcze trochę i u nas będzie normalnie.

cydży

Ale nigdy nie bedzie takich jak Chanel Santini, Ella Venus, Aubrey Kate, Bellatrix, Domino Presley, Natalie Mars, Shiri czy Carla Novaes. Zeby takie ruchac i byc ruchanym to trza jechac na zachod albo za ocean. A po drugie plyte Sokolnika kupie.

00:12 i 17

Opublikowany 29 minut temu Przez Maxymilian Hozer

14:52:7

Johny z Bruklinu

Jestem Kunta Kinte
Spuszczam nos na kwinte
Idę se do baru, wypijam piwa pintę!
Joł joł, biała lacha, ssie mego czarnego kutacha!
Bum bum, szakalaka, biały śmieciu bierze cie sraka!

SADFASDASD

JEST POTENCJAŁ PRAWIE JAK LECH ROCH PALAK I KABE , DOLACZ DO SB MAFI WIDZE PODWOJNE RYMY , TYLKO BIT NIECH CI KOLEGA NA NOKI 3310 ZROBI , MASZ SZANSE POSBIC RADIO ESKE I MTV A MOZE ZAWOJOWAC EUROWIZJE , JEST PRZEKAZ I MOC .ROK SIE DOPIERO ZACZĄŁ A JUZ ROZJEBAŁES RYMAMI

Popularne