Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół, Pezet i Żabson zagrają za darmo dla tych, którzy pójdą głosować najtłumniej

Raperzy ogłaszają challenge miast.

Opublikowany

 

Polscy raperzy kolejny raz angażują się społecznie i biorą udział w nowej inicjatywie, która ma na celu nagrodzić miasta, w których będzie najwyższa frekwencja w nadchodzących wyborach Prezydenckich.

Artyści ogłaszają challenge miast, czyli darmowy festiwal dla mieszkańców danego miasta z najwyższą frekwencją w wyborach! Oddanie głosu w wyborach na prezydenta może przyczynić się do zorganizowania udziału festiwalu muzycznego w Waszym mieście. – informują organizatorzy Freekwencja Festiwalu.

Widzę. że trzeba ludzi motywować, bo nie chodzą na wybory, to najlepszym sposobem jaki znam jest zagranie za friko dla tych, którzy pójdą głosować najtłumniej. Niech Wam będzie, mamy deal – głosujcie a ja zagram. I to nie sam, jest całkiem grube grono. – komentuje Sokół.

Poniżej szczegółowe informacje od organizatorów Freekwencja Festiwalu.

O CO CHODZI?

Za chwilę wybory i jak zwykle z tej okazji pojawia się wiele inicjatyw profrekwencyjnych zachęcających do oddania głosu. W tym roku postanowiliśmy wspólnie zaproponować Wam coś wyjątkowego i zachęcić do głosowania festiwalowiczów i fanów muzyki.
Deklarujemy, że na zaproszenie miasta, w którym frekwencja wyborcza obliczona średnio dla obu tur wyborów będzie najwyższa, stawimy się by zagrać na darmowym festiwalu. Wszyscy artyści uczestniczący w akcji zrzekają się swojego honorarium.

KIEDY?

Ciągle czekamy na zmianę przepisów pozwalających na organizację tego typu wydarzeń, więc na ten moment nie jesteśmy w stanie jednoznacznie podać terminu. Wierzymy, że po wyłonieniu zwycięskiego miasta wspólnie sprawnie ustalimy szczegóły i ogłosimy datę festiwalu.

KTO?

Artyści, którzy złożyli deklarację udziału w akcji to: Artur Rojek, Clock Machine, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Miuosh, Mrozu, Organek, Pezet, Ralph Kaminski, Sokół i Żabson. Lista nie jest zamknięta! Zapraszamy chętnych wykonawców do dołączenia.

GDZIE?

Do akcji zapraszamy miasta, które będą w stanie zapewnić odpowiednią infrastrukturę do organizacji i realizacji festiwalu w takiej skali. Przyjęliśmy, że są to miasta powyżej 50 tysięcy mieszkańców. Z każdej części Polski będziecie w stanie swobodnie dojechać do tego miasta.

JAK SIĘ ZAANGAŻOWAĆ?

To banalnie proste – jeśli chcesz, byśmy zagrali w Twoim mieście – idź na wybory!”

 
79 komentarzy
79 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Bawidamwk
7 miesięcy temu

Bizmesmen Sokol juz przekalkulowal wszystko. Bilans jest taki, ze po 20 latach prowadzeniu bizmesu powinien w celach akcji promocyjnej swojej firmy POROSTO wydeklamowac 2 teksty napisane na kolanie w PKS-su, w takt rytmicznej muzyki. Mam nadzieje, ze wszystko pojdzie zgodnir z oczekiwanimi kampanii promocyjnej. Firma obliczyla, ze jesli na koncert przyjdzie 50,000 tys wyborcow i tylko 100 z nich zakupi pozniej produkt o sredniej wartosci 200 PLN to wtedy bedzie mozna mowic o dobrym utargu wygenerowanego nawet jednego dnia. Juz nie trzeba dodawac, co sie stanie jesli chetnych wyborcow na zakupy z kramu trafi sie wiecej. Tak o to wygladaja wlasnie kalkulacje bizmesmena Sokola, ktory daje przyklad innym Zapsonom i Cezetom.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  Bawidamwk

No i?

Pewnie według ciebie, całe życie ma jeździć od pętli do pętli XD. Latać z Jędrkerem po baletach, mieć „prorocze” sny i razem z Vieniem i Pele, zapewniać cię, że do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście XD

Zrozumcie jedno, świat zapierdala do przodu, co się z tym wiąże, że ludzie również. Nikt z nas nie dożyje przykładowo 1000 lat (przynajmniej teraz).

W czasach młodzieńczego buntu robił, to co robił, dorósł, dorobił się hajsu i trzeba mu przyznać, że ma tą żyłkę do interesu.

Dajcie na luz i odłóżcie zawiść i zazdrość, zamiast starać się mieć więcej.

Ks. Kapota
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Chuj Ci w dupę i chuj wszystkim zarobasom. Pocieszam się że w przyszłej ruchawce tak zwana „elita” w razie czego pierwsza uleci przez oświencimskie kominy. A gdy walec przejedzie przez Kurwystan w drugą stronę i oprawcy staną się ofiarami, ja nadal będę stał przy piecu i podniecał wami ogień.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  Ks. Kapota

Ale co cię to kurwa boli?? Ja nie rozumiem cię, wpychasz wszystkich ludzi do jednego wora, nie znając ich i nie jest ważne to, czy dorobili się czegoś swoją pracą, intelektem, własnymi rękoma? Bo w twoim mniemaniu skoro ty jesteś biedny, to i reszta musi?

Wiesz co? To ci chuj w dupę i dla reszty nieudaczników życiowych podobnym tobie. Beka z ciebie, zacznij pisać powieści fantasy i science-fiction, a gwarantuję, że będziesz w takiej samej lidze, co Orwell XD

WnukTedego /Norbi
7 miesięcy temu
Reply to  Ks. Kapota

O kurwa ale cebula xD Janusz zdejmij skarpety do sandałów. Chłop miał pomysł i mu wyszło. Mieć pieniądze to nie wstyd tylko dalej u nas są tacy idioci co nie żyją w zawiści. W Ameryce jak sąsiad ma lepszy samochód to człowiek myśli jak się takiego dorobić. W Polsce tacy jak ty marzą żeby mu się spierdolił. W innych krajach był kult przedsiębiorczości i każdy się chciał dorobić. U nas szlachta uważała za haniebne paranie się interesami i zostawiła je dla plebsu i Żydów ( to nie antysemityzm ale fakt historyczny wystarczy poczytać Pawła Jasienice) dlatego inni mieli hajs na armię a u nas żałowano każdego grosza. Efekt jest taki że z kraju większego od Francji zostaliśmy w pewnym momencie burdelem Europy i pożarła nas byłe lenno czyli Prusy królewskie wespół z Brandenburgią

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu

JEBAĆ CIE KURWY GŁUPI POLACZKU WNUKTEDEGO TY JESTEŚ ZWYKŁYM KLOCKIEM W KIBLU KTOREGO MOŻNA TYLKO SPUSCIĆ ALBO WYDALIĆ KLOAKĄ TY KURWA MGNACIE BOGACZU JEBANY NIE ZESRAJ SIĘ KOMENTUJĄC CZYJEŚ ŻYCIE I TY KURWO ILE MASZ NA KONCIE TYLE CO MATKA KIESZONKOWEGO DAŁA NA MIECHA PARE STÓWEK ZAMKNIJ PIZDE I WYPIERDALAJ W POLE ZIEMNIAKÓW I CEBULI KORTOFLANY POŁGŁÓWKU.BEDZIE SIE TU JAKIŚ CHUJ DO SZCZANIA SPUSZCZAŁ ILE TO SOKÓL NA KONCIE MA HAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAA

White
6 miesięcy temu
Reply to  Ks. Kapota

Popieram kolego

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

CHUJA MA A NIE ZYŁKĘ DO INTERESU JEST UTOPIONY PO USZY W UKLADY Z POLITYKAMI I ELITĄ Z WARSZAFKI LUDZI KTÓRZY ZA NIEGO HAJS NA STARY WYŁOŻYLI.JEST MARIONETKĄ W RĘKACH KORPORACJI.

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

MOJA MATKA MA CHUJA I MAM DWOCH OJCOW. DOBRE NIE?

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

CIPŁOTA TY KURWO PRZYGŁUPIE MYSLISZ ŻE JAK MASZ MODERATORA TO JESTEŚ FAJNY?

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

FAKTY
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Teeee Dopierosrauem weź idź ojeb Wojtkowi pento bo coś markotny chodzi. Słuchaj idioto w dupie mamy jego pieniądze. Chodzi o hipokryzje i kurewskie zachwanie. Paradoksalnie to Wojtek i cała Warszaffffka są klasycznym przykładem cebulastwa i fanatycznej zawiści. Młody jesteś i chuja w życiu widziałeś więc ci powiem. Kiedy Borixon w 2003 nagrywał „Hardkorową Komercję” i jako jedyny wtedy obok Tedego nawijał o zarabianiu pieniędzy, największy ból dupy miał Wojtuś Jaszczomb a zaraz za nim pizdeusze z Hemp Gru. Czyli zakompleksiona Warszafffka. Z dzisiejszej perspektywy jest to jeszcze bardziej żenujące. Cały konflikt zakończył się beefem, w którym Borygo zjadł i wysrał zawistnych stołecznych wieśniaków. Po ponad 15 latach od tamtych wydarzeń Sokół i HG robią dokładnie to samo co dissowany przez nich Borixon. Odnosząc to do twojego wpisu wychodzi na to, że Borixon wyprzedził polską scenę o dwie dekady a Sokół i HG to jebany ciemnogród. Pozdrawiam. cHuj z wami.

Zbuku88
7 miesięcy temu
Reply to  FAKTY

Pełna zgoda dodam jeszcze mniej znaną historię. Kiedy wyszła Wrocławska Premiera z Guralem i Wallym na bitach Whitehousu rapowo i bitowo wyprzedziło to swoje czasy i wtedy Wally i Gural uderzyli do Zip Składu czy by razem coś nie nagrać, ale Zipy oczywiście pod egidą Jaszczomba powiedziały, że nie nagramy z Wami bo Wy jesteście KASTA SQUAD, a nie po polsku „Skład” tak jak Zipy xD Gdzie naprawdę mentalnie ta płyta niszczyła wtedy wypierdy z Chleba Powszedniego.

Okazało się, że potomkowie żulów zza Buga mają w sobie więcej Rozumu i Godność Czlowieka niż Warszafka ze swoim prawnukiem Wyspiańskiego czy huj wie kogo Jaszczombem na czele.

FAKTY
7 miesięcy temu
Reply to  Zbuku88

Dobrze, że to naisałeś Zbuku88, bo coś mi się przypomniało. Gdy w latach 90-tych Liroy był na szczycie najbardziej ujadała właśnie Warszafffka, że to nie rap itd.
Podobno rap ma „łączyć a nie dzielić” więc stołeczni zamiast wspierać rodaka, woleli mu wjebać nóż w plecy no bo kto to widział żeby wybił się ktoś inny niż Warszafffiaczek. Oni zawsze muszą być na pierwszym miejscu i w ogóle zawsze naj naj naj. Taka już słoicza-wiejska mentalność. Dlatego ty @Dopierosrauem zanim pomyślisz by komuś jechać od cebulaków i kurew pamiętaj i tym by zacząć od Warszafffki.

Lolek
7 miesięcy temu
Reply to  Zbuku88

Akurat żuli zza Buga to do Wawy sprowadzili po powstaniu a warszawiaków wyjebali

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  Lolek

TY JESTEŚ DEBILEM I TYLE ROSJA PO WOJNIE OKUPOWAŁA KRAJE KTÓRE WYZWOLILA Z POD HITLEROWSKICH NIEMIEC KURWA JEBANY BARANIE A PO CO OKUPOWALI TO SOBIE KURWO DEBILU PO PODSTAWÓWCE DOCZYTAJ W JAKIŚ RZETELNYCH HISTORYCZNYCH ZRÓDŁACH JEBANY DEBILU BEZ SZKOŁY.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  FAKTY

Do pedała z bólem dupy FAKTY

Po pierwsze masz rację gdy wstałem, to też srałem. Szacunek, że odgadłeś – piona!

Po drugie, skoro wpadłeś na pomysł ojebania kolby dla Wojtka, to do dzieła, bo ja nie jestem z tych.

Po trzecie, nie jestem wcale młody, bo 89 rocznik, więc utkaj tą pizdę nieudaczniku życiowy, bo w tej chwili właśnie paru z was się ujawniło XD

Po czwarte to staram się zrozumieć twój ból spenetrowanego dupska, ale jak dla mnie jesteś prymitywem, który intelektualnie i mentalnie zatrzymał się gdzieś w 2000 roku i stara się rozliczać ludzi, których nie zna, według własnej miary. Poprostu nie dochodzi do ciebie, że ludzie się zmieniają, dojrzewają i zmieniają poglądy. Idąc twoim tokiem myślenia, to powinieneś Jebać wszystkich, dosłownie wszystkich raperów, którzy wyszli z podziemia i noszą hajs na muzyce XD

Podsumowując jeśli nawet Wojtek i HG to ciemnogród z 2003 roku to chuj ci do tego i to jest ich sprawa jebany przygłupie 😉

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

JEDYNIE DO CZEGO DOSZEDŁEŚ GIMBUSIE W TYM MOMENCIE TO DO HIPOKRYZJI I DEBILIZMU „mentalnie zatrzymał się gdzieś w 2000 roku i stara się rozliczać ludzi, których nie zna, według własnej miary. Poprostu nie dochodzi do ciebie, że ludzie się zmieniają, dojrzewają i zmieniają poglądy.TY SOBIE MOŻESZ KURWA DOCHODZIĆ W CHUJEM W RĘKU CO NAJWYŻEJ BUAHAHHAHAHAHHAHA HIPOKRYTO PIERDOLONY.FAKTYCZNIE MUSIAŁ DOJRZEĆ PO 40 LATACH DO REKLAMY SZAJSUNGA I KURWA RESZTY PIERDOLNIJ SIĘ W ŁEB PAJACU JAKAŚ CEGŁÓWKĄ ZANIM SIĘ ROZMNOŻYSZ.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

Mogę dochodzić z chujem w ręku nad twoją pryszczatą, bolszewicką mordą jebany tłumu XD

Gdzie ty tu widzisz hipokryzję jebany deklu, wypierdalaj na pole buraki podlewać, a nie się idzie kasa na poważne tematy jebany czereśniaku hahahhah

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

CHUJ W TWOJE POGLĄDY I CHUJ W CIEBIE OSZOŁOMIE JESTEŚ KURWA ZEREM MENTALNYM KURWA DNEM.

DOPIEROSRAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Żeby dostrzec hipokryzję trzeba mieć odrobinę szarych komórek pierdolony imbecylu.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

A tak w ogóle to siorbałem Rafalali knagę świeżo wyjętą z czekotubki Belmonda. Mmm czekoladowa pycha.

DOPIEROSRAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

@DOPIEROSRAUEM gdy czytałem co tam wyplułeś poczułem rozbawienie pomieszane z żenadą, mniej więcej to samo uczucie towarzyszy mi gdy widzę twoją matkę kurwę zataczającą się pod monopolem, bełkoczącą niezrozumiale do przechodniów.

Wy umysłowe niedojeby spod znaku „xD” macie dwie wspólne cechy: pierwsza to (mylne) przekonanie o swojej inteligencji a druga to problemy z rozumieniem słowa rzuconego otwartym tekstem.
Zrób tak – przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, później jeszcze raz dokładnie słowo po słowie. Następnie stań przed lustrem, nabierz powietrza i licz do 10 spoglądając w swoją nieznoszącą myślenia mordę. Jeśli nagle cie nie oświeci to ja już nie wiem jak ci pomóc. Zostaje tylko eutanazja. Pozdrawiam serdecznym WYPIERDALAJ i prawilnie przypominam: JEBAĆ SOKOŁA HIPOKRYTĘ i wszystkich jego zwolenników.

DOPIEROSRAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

„Podsumowując jeśli nawet Wojtek i HG to ciemnogród z 2003 roku to chuj ci do tego i to jest ich sprawa jebany przygłupie ”

Podsumowując jebana umysłowa kaleko ojebałbyś nawet pento żeby tylko usprawiedliwić Wojtka i jego pazerność. Uwielbiam czytać kolejne absurdalne argumenty stawiane w obronie tego wieśniaka. Jeśli to „jest jego sprawa”to w takim razie moją sprawą jest wyrażanie mojej opinii na ten temat a tobie gówno do tego. Spjerdalaj na kozi chuj miękki pręcie.

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROSRAUEM

WRÓĆ KURWA LEPIEJ W TEN MAGAZYN NA TEN WÓZEK JEBANY JANUSZU NIEUDACZNIKU ŻYCIOWY KIM TY KURWA JESTEŚ ABY TUTAJ WYGŁASZAĆ JAKIEŚ MORAŁY WYPIERDALAJ CZYM PRĘDZEJ BO ZOSTAŁEŚ WYJAŚNIONY JESTEŚ DEBILEM KTÓREMU SIĘ WYDAJE ZE COŚ ROZUMIE

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

KURWA!!!!!! JESZCZE NIGDY NIE NAJADŁEM SIĘ TYLE WSTYDU!!!!! WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE WCZORAJ, PIERWSZY RAZ SPRÓBOWAŁEM SEKSU Z MOICH PSEM FAFIKIEM. TAK NA MARGINESIE, FAFIK JEST DUŻYM LABRADOREM O JASNYM UMASZCZENIU. NO I TERAZ NAJLEPSZE – PRZY PRÓBIE POKRYCIA FAFIK ZAKLESZCZYŁ SIĘ SWOJĄ KUŚKĄ W MOIM ODBYCIE. STARY MUSIAŁ WEZWAĆ POGOTOWIE I TAK ZŁĄCZONYCH PRZETRANSPORTOWALI NAS DO SZPITALA. KURWA! JESZCZE DO TERAZ CZUJĘ NA SOBIE DRWIĄCE SPOJRZENIA LEKARZY.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROSRAUEM

Pewnie, że gówno mi do tego. Mam wyjebane w nieudaczników twojego typu, wiedziałem, że będziecie się pruć jak stare majty wy jebane imbecyle XD boli dupka cebulaków, którzy z mentalnością jebanych dekli utkwili rozumem w 2000 roku

EJ TY KONDOM jebany buraku za gorąco na robote w polu? Klima w ciągniku nie działa?? Zapierdalaj razem z bańką i somsiadem Stefanem parobie na pole, a nie będziesz umoralniać i wpierdalać swoje bolszewickie mądrosci ty kurwa cepie uebany młotem XD. To ja was wyjaśnilem, w zasadz8e to sami się wyjaśniacie wy jebane zawistne kurwy Glamrapowe hahahha

RasMichael
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Nigdy nie zrozumiem ludzi którzy oceniają innych przez pryzmat tego czy „coś osiągneli”. I jeszcze aby poczuć się lepsi (kompleks niższości można zauważyć) używają słowa „nieudacznik”. Nie ma znaczenia czy jesteś biznesmenem czy robisz w polu, liczy się to jaki jesteś dla innych. Pozdrawiam

DOPIEROSRAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Masz wyjebane a sam pierwszy sprułeś się jak kurwa. Niewygodny fakt jest taki, że najwększym siedliskiem cebulactwa jest Warszafffka z Wojtkiem Sokołem na czele czego dowiodłem wyżej.
Wyjaśniać to możesz swoją matkę kurwę żeby przestała żebrać i wzięła się do roboty, ale najpierw ja zabierz spod sklepu.
Sądząc po bogatym słownictwie: „bolszewik, dupa, ojebać kolbę” musisz mieć bardzo trudne życie. Twoją starą ruchało na podłodze sześciu ruskich żołnierzy a potem prosiła żeby się na nią spuścili. To, że ci kurwo ciśniemy nie oznacza, że ktoś traktuje cię poważnie. Tacy jak ty są tu poniżani dla rozrywki pomiędzy tekstami o wannie i transach. Napiszesz jeszcze coś od siebie tępy chuju czy mam pocisnąć po twoim idolu bananowcu Wojtku Jaszczembiu.

DOPIEROWSTAUEM
6 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROSRAUEM

Ty pierdolona hujozo z płaskim mózgiem, czy ja obraziłem kogoś w pierwszym komentarzu?? XD No kurwa nie wydaje mi się.

Tylko takie kurwy pseudoprawilne Sebiki, cebulaki jebane i nieudaczniki z bólem rozjebanego dupala zaczynają się sadzić, to ja nie odpuszczę i chuj dla twojej starej w czoło i dla starego w zęby (piszę twoim językiem Sebiku).

Wiem, że nerwy już cię zżerają, jak cipsko twojej starej pod Żabką, ale twoja merytoryka skonczyła się po drugim komentarzu.

Więc sklej tą pizdę i chuj ci na całą FAMILIĘ, żeby zdechli razem z tobą na raka odbytu jebany NIEUDACZNIKU XD

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROSRAUEM

Do dopierosrauem

Widzę, że nie odpuszczasz z tym pętem, ja rozumiem, że głodnemu chleb na myśli, ja ci napiszę, poszukaj na necie jakiegoś pedzia i ojeb mu kolbe, bo tak jak EJ TY KONDOM lubicie pracę w polu Hahahhah wy jebane nieudacznika życiowe, już nawet mi was nie jest szkoda XD

DOPIEROSRAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

„Widzę, że nie odpuszczasz z tym pętem, ja rozumiem, że głodnemu chleb na myśl”

Głodny głodnemu chleb wypomni. Nawet pazerność Wojtka Cokoła nie kompromituje go tak jak jego niedojebani fani z porażeniem mózgowym. Ty jesteś taki upośledzony po starych czy to rezultat źle przeprowadzonego zabiegu invitro?

DOPIEROWSTAUEM
6 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROSRAUEM

„Głodny głodnemu wypomni” ty kurwa pedrylu jebany, takie teksty to możesz do Rafalali pisać, to może cie wyrucha w wannie XD (ps. Nie jestem fanem Sokoła) i co kurwo jebana zatkało kakao w piździe twojej starej jebana chujozo? Ty kurwa ofiaro przepalonego inkubatora, zdechniesz kurwo w kanałach, a ja będę się śmiał i naszczę na twoją mogiłę tu kurwi synu XD

DOPIEROWSTAUEM
6 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

SOrry mistrzu, ale odjebało mni. Jestem trochę psychiczny.

DOPIEROWSTAUEM
6 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Matka kurwa kołysała mnie w betoniarce i pierdolę od rzeczy.

DOPIEROWSTAUEM
7 miesięcy temu
Reply to  DOPIEROWSTAUEM

Moj ojciec jest cwelem a matka kurwą tylko ja jestem nikim.

Odb
7 miesięcy temu
Reply to  Bawidamwk

Sokołów, Bidet i Zjebson zadukają za darmo dla tych, którzy wykąpią się w tłumie.

kukon
7 miesięcy temu
Reply to  Odb

te plyty borixona byly chujowe gosc zanizyl poziom tym badziewem dlatego go pojechali a Liroy to byl jeszcze gorszy od Firmy wiec oo czym my tu mowimy

kurwon
7 miesięcy temu
Reply to  kukon

Niech zgadnę…jebany Seba w bluzie DIL GANG BANG pruje dupę przez internet, bo ktoś śmiał urazić HG. Chuja wiesz o rapie i chuja wiesz kto jaki poziom prezentuje. Bierz tanie wino i wypierdalaj pod blok do kolegów. Tam jest twoje miejsce. Mój komentarz jest adresowany do myślących więc możesz je śmiało omijać.

hahahaha
7 miesięcy temu
Reply to  kukon

Jesli Borixon zanizyl poziom to co w takim razie zrobilo Hemp Gru? Spadlo nizej niz dno?

Lukasz
7 miesięcy temu
Reply to  Bawidamwk

Kto ci broni być biznesmenem a nie zwykłym cieciem

Lukasz
7 miesięcy temu
Reply to  Lukasz

Ja np. nie jestem biznesmenem jak Sokół, ale lubię ssać siusiaki starszym panom za ich leki na receptę

Clear true
7 miesięcy temu

Oni głosują na szambonura bo musza trzymać razem ze zdrajcami Polski i bronić tego chorego układu lewaków bo inaczej ze stołu im nic nie skapnie i koncercikow nie będzie

facio od krabów
7 miesięcy temu
Reply to  Clear true

Ten cały czaskoPOwski odwołał już nie jedną rapową imprezę, pluł się o to bodajże WSZ.

TU JEST POLSKA NIE POLIN
7 miesięcy temu
Reply to  Clear true

TA STARA RURA JASZCZOMB NIE ODPUŚCI ŻADNEJ OKAZJI BY SIĘ WYPROMOWAĆ. SĘK W TYM, ŻE TEN DUREŃ NIE ROZUMIE JEDNEJ RZECZY – BIORĄC UDZIAŁ W WYBORACH I ZACHĘCAJĄC DO NICH WYRZĄDZACIE POLSCE SZKODĘ. POJMIJCIE WRESZCIE, ŻE DROGA DO ODBUDOWY POLSKIE NIE WIEDZIE PRZEZ DYZMOKRACJĘ. JEŚLI SAMI NIE ZACZNIEMY SIĘ ORGANIZOWAĆ NIKT ZA NAS NIC NIE ZROBI. POLITYCY NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU TO HERMETYCZNY BETON I NIE MA SZANS BY DOSTAŁ SIĘ TAM PRAWDZIWY ANTYSYSTEMOWIEC. POLACY! DZIAŁAJMY. KAŻDY DZIEŃ NASZEJ ZWŁOKI TO PRYBLIŻA WROGÓW POLSKI DO ZWYCIĘSTWA. ZAPRASZAM NA STRONĘ:http://szlakuwlaszczeniowy.pl/

Mechanik Jerzy Kudelski
7 miesięcy temu
Reply to  Clear true

Duda podpisał tarczę 4.0, która pod pretekstem walki z koronawirusem likwiduje w praktyce wyroki w zawieszeniu, priorytet będzie miało więzienie.
To jest drakońskie prawo – kryminał za szarpankę z psami, czy obrazę prezydenta. Nawet kodeks karny stworzony w czasach Gomułki – 1969 roku był łagodniejszy.
Ale wy, tępe kurwy, nawet nie wiecie, co się wokół was dzjeje, bo jesteście zaczadzeni propagandą mediów rządowych.

Hehadło
7 miesięcy temu

O chuj, trzeba coś zrobic, żeby na jakimś zadupiu było 100%, żeby zaoszczędzić biednym ludziom chuj owych koncertow

WielkieElo
7 miesięcy temu
Reply to  Hehadło

Oby w Czykago Polonusy wykręciły zajebisty wynik. Jadą łaki na koncerty, Dudson z Szumim zamykają granice Polszy z powodu new wave of koronapierdolec, po czym grajki siedzą na kwarantannie na wygnaniu przez pół roku. =PROFIT!

Imperator
7 miesięcy temu

Ja pierdole. Tak długo jak komentowali to było spoko. Angaż to kurwa dno. Idźcie na wybory i chuj! I co dalej? Na kogo zagłosujemy? Mamy wybór jak skurwysyn:
– Duda: głosuj na twarz nie na człowieka, wybierz Jarosława a dalej twój hajs poleci do meneli którzy nic nie robią i hakuna matata bo narobili dzieci

– trzaskowski: „chcesz pan kamienice za 20zl? Wyjdź pan za mąż za potężnego geja i proszę bardzo

– bosak: z tym akcentem to ja pierdole. Jak gość otwiera ryja to mam już dość. Z reszta konfederacja to banda dzieciaków które wierzą w nie istniejące ideały starego dziada który już ledwo ciągnie

– biedron: tu chyba nie muszę mówić? Co jak co ale pierdolic ten postęp, wole tradycyjny model społeczeństwa

– holownia: mam talent+? xd wielki bezpartyjniak służący swojej niemieckiej stacji

– kosiniak: hipokryta, rządził i rozjebal kraj z po z która teraz ma beef i ich jebie o to co robili razem przez tamte 8 lat

Zagłosujcie na Żółtka – przynajmniej śmiesznie będzie

TU JEST POLSKA NIE POLIN
7 miesięcy temu
Reply to  Imperator

DYZMOKRACJA TYLKO SZKODZI POLSCE. WYBORY TRZEBA ZBOJKOTOWAĆ. ZAPRASZAM:http://szlakuwlaszczeniowy.pl/

Jerzy Jan Bareja
7 miesięcy temu
Reply to  Imperator

Zgadzam się ze wszystkim. Trochę do dupy sytuacja jest w tym kraju. O ile nie przepadam za po, konfederacją i resztą to jest tylko jeden kandydat na którego ni chuja nie zagłosuje. Jest to nasz obecny prezydent.

Janusz Trap
7 miesięcy temu

No i skutecznie mnie zniechecili do glosowania. Niechce zeby zabson gral dla mnie za darmo, niechce zeby zabson gral wogole dla kogokolwiek.

Flaczinio
7 miesięcy temu

░░░░░░░░░░░█▀▀░░█░░░░░░
░░░░░░▄▀▀▀▀░░░░░█▄▄░░░░
░░░░░░█░█░░░░░░░░░░▐░░░
░░░░░░▐▐░░░░░░░░░▄░▐░░░
░░░░░░█░░░░░░░░▄▀▀░▐░░░
░░░░▄▀░░░░░░░░▐░▄▄▀░░░░
░░▄▀░░░▐░░░░░█▄▀░▐░░░░░
░░█░░░▐░░░░░░░░▄░█░░░░░
░░░█▄░░▀▄░░░░▄▀▐░█░░░░░
░░░█▐▀▀▀░▀▀▀▀░░▐░█░░░░░
░░▐█▐▄░░▀░░░░░░▐░█▄▄░░░
░░░▀▀▄░░RAP░░░▄▐▄▄▄▀░░░
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
Z tych wszystkich jedynie Podsiadło i Rojek słuchalni. Co to w ogóle za cock machine?

homo karakan
7 miesięcy temu
Reply to  Flaczinio

clock machine tez spoko byku , przesluchaj. tylko na chuj tam sokoł i ten skaczący kolorowy debil żabson co sie ubrać nie umie kurwa

Popek z firmy
7 miesięcy temu

Przecież ta akcja nic nie zmienia.. ich słuchacze nie mogą jeszcze glosowac. Trzeba mieć 18 lat przecież

Matttt
7 miesięcy temu

Jebać tę krypto-kampanię Trzaskowskiego to raz. Jebać zachęcanie wszystkich do głosowania to dwa. Jak ktoś się na tym nie zna, nie ogarnia, a do głosowania zachęcił go koncert Żabsona to niech kurwa zostanie w domu dla dobra społeczeństwa.

Żeli papą
7 miesięcy temu

Jak by tam byl Kukon lub Peter i ewentualnie TPS to moze bym zaglosowal ale dla takich łaków to niexwarto.

Dominik Boniewski
7 miesięcy temu
Reply to  Żeli papą

ty pompo skurwiona

Cyganskakurewka
7 miesięcy temu

Żaden z tych autorytetów nie przekonał mnie do oddania głosu. Jebać wybory i Sokoła lewą kurwę uszatą. Pis to przynajmniej Polacy, mogę na was oddać ale mocz lub kał lewackie łachudry.

Wy głupie ...je
6 miesięcy temu

Polacy z synagogi

Rychu Tede Solufka
7 miesięcy temu

WOJTEK SOKU xDDDD

Wqrw
7 miesięcy temu

Dlatego głosuję na Prezydenta Andrzeja Dudę zeby zatrzymac sokołowe lewactwo!

EJ TY KOLO!
7 miesięcy temu

JEBAĆ WAS KURWY POLACZKI JEBANE I TAK WAS OD CZASÓW KOMUNY ŁADUJĄ W DUPE CO KADENCJĘ A WY CHODZICIE GŁOSOWAĆ NA NICH JEBAĆ WAS I CHUJ CI W DUPĘ ZA TĄ AKCJĘ WOJTEK SKURWIŁEŚ SIĘ MAKSYMALNIE TRZEBA JECHAĆ Z TAKIM KUREWSKIM ZACHOWANIEM POLITYKA NIGDY NIE MIAŁA MIEJSCA W RAPIE I NIE MOŻE MIEĆ ANI BYĆ POPIERANA PRZEZ TO ŚRODOWISKO PEZETOWI TEŻ CHUJ W DUPE I MIŁOSZKOWI ŻABSON SIĘ NIE LICZY TO POLSKI TRANZOL JEMU JEDEN CHUJ KTO TAM BEDZIE.

Jakuza
7 miesięcy temu
Reply to  EJ TY KOLO!

Chuj ci w dupę

Jakuza
7 miesięcy temu
Reply to  Jakuza

I mi też

Rafer Alston
7 miesięcy temu

Sokół pajacu tfuu Ci na mordę

kazio
7 miesięcy temu

panie sokul a co jezeli ja nie moge bo mam tylko 12 lat a chce twuj koncert u mnie w piotrkowie

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu

licząc ewentualny ekwiwalent reklamowy to bardzo dobry ruch!

A Soku w swojej chacie na Bielanach ciśnie pewnie bękę z glamrapu

Wojtek Sie0dkuł
7 miesięcy temu

Tak ciśnie bekę jak wszystkie raperzyny. Oni wszyscy czytając glamrap mają skurwysyńskiego gula tylko nie dają po sobie poznać.

im większy ulicznik tym szybciej robi szpagat
7 miesięcy temu

może być jak mówisz… nie znam drugiego miejsca gdzie się nie cackają taka jak tutaj.

Ropuchson
7 miesięcy temu

Nawet jeśli nie wygra ich ukochany czaskoski/biedroń??

Maryla Rodowicz
6 miesięcy temu

Jak żabson obieca, że już nie nagra to zorganizuje kampanie w której głosować będzie więcej Wacków niż podczas hot16chalange. … żabson wyjdź z wanny.

Maryla Rodowicz
6 miesięcy temu

Żabson zostań w wannie..

rwder
6 miesięcy temu

Niestety sztuka nigdy nie szła w parze z biznesem a Sokół jest tego jaskrawym przykładem. To takie discopolo polskiej fonografi.

fnaf
6 miesięcy temu

I look forward to seeing your new posts every day. I think many people like your post. Thanks for sharing these remarkable things. Please continue to uphold!
mapquest directions

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
6 miesięcy temu

Sokół to koryto

MEMBER U MEMBER KARDIOGNOZJA
6 miesięcy temu

Katarzyna PORYCKA jest największym pojebem w Polsce i czarownica!ma takie kompleksy i niskie poczucie wartości z mojego powodu że dlatego mnie niszczy bo gdyby czula się ode mnie atrakcyjniejsza to nie atakowała by mnie codziennie praktykami masonskimi oszpecenia
To jest zakompleksionE kurwisko z niej, gdzie z takim ryjem
DO MODELINGU PYTAM
JAK ONA NAWET PIERSI NIE MA
JEST CHUDA ZA BARDZO JAK SZKAPA ANIREKTYCZKA
NIE MA DOBREJ TWARZY ITD
I NIE POTRAFI SIE UBRAC

EVA K2
7 miesięcy temu

RUCHAM PSA JAK SRA

ProfesoorNauk
7 miesięcy temu
Reply to  EVA K2

A ja rucham jak sra i to podczas deszczu.

Popularne