Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół, Pezet, Żabson i Sitek w Teatrze – kulisy przygotowań

Towarzyszyć im będą m.in. Białas, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi.

Opublikowany

 

Sokoł na koniu
Sokół

6 października pionierzy rapu i nowa szkoła połączą siły w ramach kulminacyjnego punktu „Projektu Tymczasem” – multimedialnego wydarzenia w krakowskim Teatrze im. Słowackiego. Piąty odcinek docuseries pokazuje kulisy prac nad eventem.

Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu Tymczasem – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt Tymczasem.

Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – Tymczasem – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu.

Na scenie czwórce raperów towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Nad koncepcją całego projektu czuwa Steez, producent muzyczny, wydawca i animator kultury hip-hop, znany choćby z takich projektów jak PRO8L3M, Niewidzialna Nerka czy Rap History Warsaw.

Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB. Wydarzenie będzie można zobaczyć online już 6.10 o 21:00 na Onecie, Facebooku marki EB oraz kanale YouTube Tymczasem EB.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Siusiek

Żabson to naprawdę bardzo atrakcyjna kobieta

konio

Ja pierdolę! Kolejny, który myśli, że jak zrobi sobie zdjęcie z koniem, to będzie miał +5 do respektu. To jest chyba taki nowy trend w muzyce popularnej – Husarz Celebryta. Jebać!

rysiu

chuj to kogo obchodzi? a tede to parówa gruba https://www.youtube.com/watch?v=ww_E21dYGMY

mówi ja
RapAudytor

GlamRap oczywiście śpi, a Sokół się produkuje w wywiadzie dla Plejada… https://www.youtube.com/watch?v=1XBGXZvk_R0 Czekamy Jaszczomp na Plotek, Pomponik, Bravo Girl i Fakt! Kiedy płyta z Jedrulą jako Monopol?

hgsdhdshs

sprzedali cały swój dorobek muzyczny do reklamy piwa a jebać szkoda więcej literek

Miki

Steez z HG juz nie jest znany?

kikiki

Popularne