News
Sokół po historycznym jubileuszu na warszawskim Torwarze
Na scenie pojawili się m.in. ZIP Składu, Marysia Starosta, Pono i Jędker.

Celebracja 25-lecia muzycznej aktywności Sokoła okazała się historycznym wydarzeniem. W dniach 20-21 października stołeczna hala COS Torwar wypełniła się dwukrotnie po brzegi. Bilety na oba wydarzenia wyprzedały się niemal błyskawicznie. Wojtek Sokół zagrał dwa najbardziej spektakularne koncerty w swojej dotychczasowej karierze, gromadząc jednocześnie imponujące grono muzycznych gości.
W ramach wydarzenia OD ŁAWKI DO METAVERSU | 25 LAT NA SCENIE na scenie zobaczyliśmy wszystkich, z którymi Sokół nagrywał kiedyś płyty, czyli: macierzystą ekipę rapera w postaci ZIP Składu, Marysię Starostę, a także Pona. Highlightem był sceniczny powrót WWO, czyli pierwszy od 13 lat wspólny koncert Sokoła z Jędkerem i Deszczem.

Założycielowi Prosto na scenie towarzyszyli również: Sarius, Paluch, Jan Rapowanie, Białas, Taco Hemingway, Oskar i Steez (PRO8L3M), Quebonafide, Pezet, Igo, Fred, Waco, Steve Nash, Wiktoria Kida, Julia Surowaniec oraz Mateusz Krautwurst. Nie mogło zabraknąć też Fasolek, z którymi Sokół wykonał wspólny utwór z płyty “NIC”, czyli “Jak urosnę”. Jako hypemani Sokoła wspierali na scenie Ras, Juras oraz Koras, a za gramofonami stał DJ Kebs.
Przy okazji wydarzenia udało się zebrać blisko 40.000 zł na cele charytatywne związane z działalnością Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci.

Projekt i wykonanie całej oprawy wizualnej zapewnił Mech Creative, a nowatorskie rozwiązania technologiczne są zasługą firmy Wolf3D. Hasło Metavers nie wzięło się znikąd, ponieważ wielu gości zostało zeskanowanych w 3D, a następnie przeniesionych w formie animacji jako elementy oprawy wizualnej wydarzenia. Ponadto na terenie hali pojawiła się pięcio i pół-metrową figura artysty, którą wydrukowano w 3D na bazie tworzywa z recyklingu butelek PET. Za kompleksową produkcję i realizację obu koncertów odpowiada agencja Revolume.
Przypieczętowaniem tegorocznych koncertów Sokoła będą trzy ostatnie występy w ramach NIC Tour. Artysta odwiedzi kolejno B90 w Gdańsku (10.12), A2 we Wrocławiu (16.12) oraz Klub Studio w Krakowie (17.12).

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

News
Quebonafide na Move 2. Raper zagra w piłkę z influencerami
Sędzią piłkarskich pojedynków został Szymon Marciniak.

W sobotę 7 października odbędzie się wydarzenie Move 2. Udział w nim wezmą nie tylko influencerzy, ale również raperzy. Na boisku pokażą się Quebonafide, Krzy Krzysztof oraz Filipek.
Quebonafide i jego hypeman zostali zawodnikami drużyny Team Emeritos Banditos, której liderem jest Pashabiceps. Natomiast Filipek ma swoją własną drużynę, w której znaleźli się m.in. Alan Kwieciński oraz Mateusz „Tarzan” Leśniak. Kapitanowie pozostałych drużyn to: Japczan, Lexy, Franio, Jawor, Kwolczi oraz Wojtek Gola.
Głównym sędzią piłkarskich zawodów będzie Szymon Marciniak, sędzia klasy UEFA Elite i najwyżej oceniany polski arbiter. Poniżej zapoznacie się z oficjalnym trailerem i drużynami, w których znaleźli się raperzy.
Team Emeritos Banditos (koszulki fioletowe)
- Jarosław „Pashabiceps” Jarząbkowski (kapitan)
- Piotr „Izak” Skowyrski
- Krzysztof „Krzy Krzysztof” Kondracki
- Paweł „Saju” Pawelczak
- Michał „Wampir” Pasternak
- Kuba „Quebonafide” Grabowski
Team Filipek (koszulki jasnoniebieskie)
- Filip „Filipek” Marcinek (kapitan)
- Alan Kwieciński
- Damian „Karpi” Kasprzak
- Grzegorz Milewski
- Norbert „Noras” Daszkiewicz
- Mateusz „Tarzan” Leśniak
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Taco Hemingway: „Z Quebo już koniec przyjaźni, bo to brat już”
Będzie drugi projekt Taconafide?

Dzisiaj premiera nowej płyty Taco Hemingwaya „1-800-Oświecenie”. Krążek dociera już do preorderowiczów, a jego gospodarz daje nadzieję na drugą wspólną płyę z Quebonafide i kontynuację albumu club2020.
Taco i Quebonafide nagrają Taconafide 2?
Fani Taco i Quebonafide powinni dobrze przesłuchać numer „Main Stage Freestyle”. To w nim padają wersy związane z ciechanowskim raperem. – Z Quebo już koniec przyjaźni, bo to k*rwa brat już – nawija Taco. Część osób błędnie interpretuje te wersy twierdząc, że między raperami jest konfiflikt. Jest zupełnie odwrotnie.
W dalszej części numeru Taco daje nam nadzieję na kolejny krążek „club2020”, a także na drugą płytę z Quebonafide. – Chcieliby dać nam mandat, fuck that, kończymy track i jest back na kwadrat / Potem są nowe rzeczy – nawinął, na co Quebo odpowiedział: „Raz, dwa”.
Pierwszą wspólną płytą „Soma 0,5 mg” Taco i Quebo rozbili bank i w spektakularny sposób wyprzedali siedem aren widowiskowych w całym kraju. O ich powrocie jako Taconafide mówi się już od jakiegoś czasu, więc istnieje duża szansa na drugi wspólny projekt raperów.
Taco Hemingway – trasa koncertowa
Premierowe koncerty albumu “1-800-Oświecenie” odbędą się na przestrzeni maja i
czerwca 2024. Na ten moment Taco Hemingway zaprosił fanów na występy w Katowicach,
Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Poniżej szczegółowy harmonogram
wszystkich zaplanowanych występów:
- 17.05 MCK | Katowice
- 19.05 MTP 5 | Poznań
- 24.05 Ergo Arena | Gdańsk
- 07.06 Hala Stulecia | Wrocław
- 15.06 TAURON Arena Kraków | Kraków
- 22.06 Letnia Scena Progresji | Warszawa
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl

Piotr Parker zaprezentował solowy album „Letnia impreza”. To wydawnictwo składające się z siedmiu kawałków, które są połęczeniem wielu gatunków muzycznych.
Lato się kończy, ale letnia impreza może trwać w nieskończoność – szczególnie dla pokolenia Z. Na „Letniej Imprezie” można znaleźć wiersze „z rana ollie na desce, a wieczorem kreska”, a ich autor miota się nie tylko pomiędzy sposobami na spędzanie czasu, ale też pomiędzy gatunkami: electrodance, house i hyperpop są tu obok UK-grime’a i klasycznego oldschoola. Łączy ten miks wesołe brzmienie – na pierwszy rzut oka, i nieuchronna tęsknota – gdzieś głębiej, pomiędzy wierszami.
Akcent lekko wschodni, styl mocno warszawski. – Wydłużamy lato – komentuje gospodarz krążka, którego album jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych oraz do odsłuchu poniżej.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Young Leosia zachęca do pójścia na wybory parlamentarne
„To nasz kraj, nasza przyszłość i nasze własne decyzje”.

W październiku odbędą się w Poslce wybory parlamentarne. W związku z tym Young Leosia wzięła udział w akcji „Kobiety na wybory”. Raperka stara się zachęcić swoją postawą płeć piękną do głosowania.
– 15 października to dzień, w którym każda z nas powinna oddać swój głos. Czemu? Bo nasze prababcie wywalczyły nam takie prawo w 1918 roku, bo to nasz kraj, nasza przyszłość i nasze własne decyzje – ogłosiła Leokadia.
Raperka nominowała inne zawodniczki jej wytwórni Baila Ella Records do wzięcia udziału w akcji. Nominowane zostały Bambi i Tamarka.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
4 lata spacerange. Imponujące wyniki biznesowe spółki
Mogę w komfortowych warunkach tworzyć muzykę – komentuje Borixon.

spacerange świętuje dziś 4 urodziny! Agencja, która jest biznesową ewolucją grupy chillwagon to projekt zapoczątkowany w 2019 roku przez Borixona i Mateusza Jędrzejewicza.
spacerange to agencja 360, która skupia swoją działalność na kompleksowej obsłudze szeroko pojętych talentów. Klientami i partnerami spacerange są w tym momencie topowi raperzy (Kizo, ReTo) oraz sportowcy działający w barwach Grupy MTS (m.in. Patryk “Gleba” Tołkaczewski, zawodnik KSW). Muzyka, to korzeń będący podstawą do rozbudowy licznych gałęzi biznesowych spółki. Sukcesy spacerange na rynku muzycznym pozwalają rozwijać marki osobiste, do których zaliczyć można: MTS, styxxx, Kizzers, Kizo Burger, Sukcesiliana oraz najmłodsze, a zarazem najbardziej tajemnicze dziecko agencji – TN Run.

Rynek muzyczny na liczbach stoi. Nie da się ukryć, że streamingi z ilością prawie 6 miliardów wyświetleń w 4 lata, to wynik imponujący. Tak znacząca liczba odsłuchów przenosi się na liczne wyróżnienia, z czego na szczególną uwagę zasługuje 5 diamentowych wyróżnień, a w nich singiel Kizo “Disney”, który uzyskał status potrójnego diamentu (jedyne takie wyróżnienie w Polsce), kilkadziesiąt multiplatynowych wyróżnień i ponad 100 złotych płyt w dorobku artystycznym agencji. Szczegółowe podsumowanie pojawiło się na instagramowym profilu @spacerange_.
Włodarze spółki zapowiadają, że to nie koniec i już niebawem biznesowe uniwersum spc-r ulegnie rozszerzeniu, a firma zmierzy się z działalnością na zupełnie nowych polach.
– 4 lata minęły jak jeden dzień. We wrześniu 2019 roku zarejestrowaliśmy z Borixonem spółkę działającą wówczas jako chillwagon.co. „Złoty drop” sprzedał się w ilości 15 000 sztuk a my z odwagą snuliśmy plany na przyszłość. Aż do wiosny 2020 roku, kiedy wybuchła pandemia covid-19 i świat się zamknął. Branża rozrywkowo-eventowa na chwilę przestała istnieć. Byliśmy świeżo powstałą firmą, bez rozbudowanego katalogu i z ograniczonymi zasobami finansowymi. Wszystko wskazywało na to, że „zamkniemy się” równie spektakularnie. Na szczęście udało nam się przetrwać ten okres a cały 2020 rok wspominam jako jedną z najcenniejszych lekcji biznesowych jaką otrzymałem od życia – mówi Mateusz Jędrzejewicz, współzałożyciel i CEO spacerange. – Mamy 2022 rok, jesteśmy 6 miliardów streamów dalej, a nasza firma zatrudnia 15 osób. Przez ostatnie lata zbudowaliśmy dla naszych artystów sub-labele, stworzyliśmy brandy odzieżowe, podbiliśmy rynek spożywczy i udowodniliśmy, że nasza wizja założycielska okazała się słuszna. Prowadzenie wytwórni w klasycznym modelu biznesowym nie ma dla nas sensu. Słuchamy potrzeb naszych artystów i to wokół nich budujemy marki. spacerange to firma „matka”, która spina wszystko w całość. Dzięki takiemu modelowi biznesowymi uzyskaliśmy dywersyfikację wpływów, długoterminowe relacje z artystami (naszymi wspólnikami) i, przede wszystkim, satysfakcję. Tworząc spacerange marzyłem o firmie skupiającej szeroki wachlarz talentów: muzyków, sportowców oraz osobowości internetowych. Dziś, krok po kroku, realizujemy tę wizję. Dziękuję wszystkim, którzy tworzą i tworzyli z nami spacerange na przestrzeni ostatnich lat – dodaje Jędrzejewicz.
– Przez wiele lat mierzyłem się z próbami stworzenia biznesu z prawdziwego zdarzenia. Zakładając spacerange napotkaliśmy na szereg trudności i wyzwań, na szczęście udało nam się je przezwyciężyć i dziś znajdujemy się w bardzo komfortowym momencie. Próbujemy swoich sił na nowych polach, pozwalamy sobie na błędy, każdego dnia zdobywamy nową wiedzę. spacerange to dla mnie coś więcej niż biznes, ponieważ w przedsięwzięcie zaangażowałem moją rodzinę. Dziś – jako spełniony raper – mogę w komfortowych warunkach tworzyć muzykę i nadal się nią bawić a ponadto rozwijam się jako biznesmen – z przyjemnością godzę te dwie sfery mojej działalności i spokojnie patrzę w przyszłość – dodaje Borixon.
Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
News
Chada mistrzem prania i porządku. Peja: „U mnie też gotował na chacie”
Rychu opowiedział, jak Chada wyprał mu po imprezie ubranie.

Tomka Chady nie ma z nami już pięć lat, ale pamięć o nim jest wciąż żywa. Hukos ujawnił kilka nieznanych ciekawostek o Tomku, a Peja przyznał, że ten także u niego w domu gotował, a nawet wyprał mu ubrania po imprezie.
Chada jakiego nie znamy: prał i gotował kolegom
Hukos opowiedział historię, jak zdarzyło mu się przed laty mieszkać chwilę z Chadą w Opolu. – W codziennym życiu był mega kulturalnym typem. Zawsze w okolicach godziny 16 robił trening, po czym szedł do kuchni i gotował worek ryżu i smażył na patelni 500 gram piersi z kurczaka na koniec zalewanej sosem bolonskim. Dzień w dzień ryż, kurczak z patelni i sos boloński. Po paru dniach jak już zaczęliśmy razem mieszkać zawsze pukał i zapraszał na obiad. Ten sam co zawsze kurczak, ryż, bolonski, ale fakt faktem że się dzielił – wspomina.
– Kiedyś zadzwonił do mnie Mei z Okolicznego Elementu, że jak jestes to choć na piwo. Poszedłem….w skrócie wróciłem o 4 rano i zostawiłem spodnie w korytarzu. Budzę się następnego dnia i widzę ten cwaniacki usmiech Chady…. co tam Hukosik wieczór się przedłużył? Spodnie zostawiłeś w przedpokoju to robiłem pranie, to wrzuciłem i się susza. Chada rapowy gangster nikt w to nie uwierzy ale był mistrzem prania i porządku – dodaje.
Chada gotował też u Peji
Na wpis Hukosa zareagował Peja. Okazuje się, że ma podobne dośwaidczenia z Chadą. – U mnie też gotował na chacie. A jak zostałem u niego na noc to rano okazało się, że mam uprane wszystkie ciuchy co było dość kłopotliwe, bo nie miałem jak wybyć, więc melanż poprawiałem w gaciach – wspomina Rychu.

Jeśli szukasz biletów na koncerty hip-hop/rap, zdobędziesz je w 100% legalnie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl
-
News2 dni temu
Wojewódzki zapytał Tedego o Peję. Takiej reakcji się nie spodziewał
-
News3 dni temu
Chada mistrzem prania i porządku. Peja: „U mnie też gotował na chacie”
-
News2 dni temu
Donatan trolluje Tomasza Hajto, który potrzebuje 40 tys. zł miesięcznie na życie
-
News4 dni temu
Josef Bratan nie rozliczył się z klipu? Oskarżenia w kierunku rapera
-
News2 dni temu
Ojciec Maty nie chce rozmawiać o raperze, ale Wojewódzki nie odpuszcza
-
News1 dzień temu
Tede, Young Leosia, Onar, Wilku razem na scenie. „Wygrał hip-hop”
-
News2 dni temu
Josef Bratan brak zapłaty za pomoc przy klipie obraca w żart
-
News1 dzień temu
Bezczela nie ma z nami już 2 lata
warszawcy raperzy komedianci sokolo el komercjalo, to nie jest żaden hejt, tylko brudna czysta prawda, bananowi raperzy z dobrych domów pozujący na gangsterów, ciśniecie po jedkerze który zrobił to co robią teraz wszyscy, niby sokol taki wizjoner, a „zesztruksowany” jedker go wyprzedził w swoich działaniach, malolaci z ulic wybrali was za wzór do naśladowania i nie ma się co dziwić skąd teraz tylu trefnych ludzi chodzi po tym kraju, zanim napiszecie, ze to od tego są rodzice no to odpowiem, nie każdy kto latał po ulicy był bananem i ich miał, cmaz wam dobrze cisnął od zawsze, nigdy nie odpowiedzieliscie i sprzedaliście się za monety, polski rap to jeden sztuczny wymysł, coś jak wytrysk z psiej pompy, użyłbym bardziej wulgarnych słów, ale te wasze portale to wszystko blokują, taki nowoczesny świat nas czeka, zbrodniomyśl, cenzura na wszystko, i cukierkowi raperzy bez charyzmy, dla tych którzy jeszcze wierzą w rap i pseudo przekaz, inwestujecie w siebie a nie ich portfele.
sokół to taka woda w klozecie
dostosuje się do każdego gówna
koniunkturalny czopek
[Intro: Kanye West]
Uhh.. uhh
Uhh.. uhh
[Chorus: Kanye West]
Good morning! (uuuuuu)
Good morning! (uuuuuu)
Good morning! (uuuuuu)
Good morning! (uuuuuu)
„Zazdrość, zawiść zamiast starać się mieć wiecej”?
Mówiłem, że tak będzie to nikt nie chciał mnie słuchać. Ukraińcy nadostają sprzętu zewsząd, wojna się skończy i te suk.insyny rzucą się na nas. Ukrainiec nienawidzi polaka to jest prawda podyktowana historią. A my im jeszcze pomagamy i na każdym kroku du.pe liżemy. Marionetka Zełeński oficjalnie zasiał propagandę z rakietą a i tak go wszyscy wychwalają. Idźcie, znajdźcie jakiegoś brudnego ukraińca i mu gałe zróbcie lamusy
Pamiętasz kutafonie jak ja lizałem spocone kapsko, dópsko, cyce, stopy pachy NickiMinaj po koncercie, a ty musiałeś zadowolić sie marylką, ale i ona lache na ciebie wyłożyła.
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
Moim zdaniem warto dzięki edź za nowość duże elo bratku
Ja na dobrą sprawę chciałbym się dowiedzieć co myśla polscy raperzy o wybuchy rakiety w Przewodowie.
proszę Cię nie wyzywaj go, nie krzywdź i nie sprawiaj bólu
Wizja z 1984 wita
Wszystko kiedyś się kończy.
Zwłaszcza ta pseudo muza.
Na szczęście pare osób miało co jeść i mogło zniknąć z ulicy, dzięki tej kulturze. I to jest dobre.
Ale jak się hajs skończy, to wrócą. I to jest złe. XDD
Bla bla bla to nie oni to ktoś co próbuje ich gonić
Chyba Ci się odkleiło , przyklej
Jędker po tym, jak go potraktowała „scena”, powinien teraz zaśmiać się im w twarz na jakąkolwiek propozycję „kolaboracji” po latach. No ale chłopak z kasą ponoć słabo stoi, a charakter ma widocznie za dobry i nie jest obrażalski jak niektórzy jego koledzy z branży, no to uległ kolejny raz Sokolnikowi.
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
Lubię uległych chłopców. Zapraszam na bajeczną kąpiel w romantycznym nastroju.
„Celebracja 25-lecia muzycznej aktywności Sokoła okazała się historycznym wydarzeniem.”
Historycznym wydarzeniem to była bitwa pod Grunwaldem, gimbusy z redakcji.
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
A czego to ten pajac nie zrobi dla pieniędzy. Po latach wyszło, że sztruks nagrał na siebie 🙂
Całe życie sokoła to sztruks
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
Co oni go tak trzymają jak by chcieli go posadzić na wielkiego dingdonga i jeszcze jego szczęśliwy wyraz twarzy jak by tak miało byc
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
Dziwne ze DJ Premier nie wpadł
To ten czarny brat który pogardził tymi winylami które Sokół mu przywiózł, i żadnego sampla nawet z nich nie wyciął i mu sprzedał gniota z szuflady?
Props, tak to robimy my czarni. Dymamy Was białasów na każdej płaszczyźnie. Czy to bity czy to zwrotki. Czarny brat The Game też sprzedaje odrzuty polakom na featy, a te białe szrucle dostają spazmów że im się „gwiazda” dograła. Beka oporowa. That’s how we doin’, that’s what poppin srapyn.
ESSA i do przodu
To była dobra beka ten mu dal winyle Premo pewnie zrobil z nich pare beatow ktore opchnal w stanach a temu dal jakis kał co mu zajmował miejsce w laptopie
Tak bylo
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
Najwiekszy sztruks w polskim hh czyli wwo-we własnych odchodach
A dzie fu?
JURAS WSZEDŁ NA OLIS
A NA GLAMRAPIE O TYM CISZA
SKANDAL!!!
glamrap.pl/kleska-jurasa-przemiana-nie-weszla-na-olis/
olis.onyx.pl/listy/index.asp?lang=
Wiem, wiem.Czekacie na kawałki odemnie. W tym tygodniu śpiewamy razem piosenkę tygodnia, a jest nią: Tańczmy z cyganami z cyganami choć to już nie pank madafaka niga rap. A dzisiej umili nam kawałek: NOWOŚĆ!!! On jest na majku i on jest na majku on jest na majku i on jest na majku. Warto bylo czekać co?. Więc łaki zapraszam do śpiewania lecgoł.
W WYJĄTKOWYCH USZACH.
Wankee cocney cockney
Wy tu o jakiś raperach piszecie a gdzie wzmianka o rozdaniu wszechm0cne 2022?
Nie jestem alkoholikiem bo mnie na to nie pozwala życie, bo wychowuję teraz dwóch synów. A ty ku€&a miałes wychowywać synów wszędzie a ty na plażę zap@&€dalasz. Załatwimy to napewno w kryminale, zobaczymy kto poleci w siate, i napewno to nie będe ja, i nie pie€&ol już mi tu żadnych ku@&wa kapacołów, bo to mi się rzygać chce, nie będę nagrywał bo se tylko przypału przez ciebie robie.
Zgwałć nauczyciela shemale!
Nicki Minaj zastrzeliła ukraińca!
To są te rapery?
Dziewczynom oraz kobietom się penisa do ust, ani w ich odbyty nie wsadza.
Na rencie żyj jak król jakiś.
Przedwczesny wtrysk oraz depresja poporodowa.
Szczur nie ma pogrzebu. Katolickiego człowieka Polaka ksiądz chowa.
Pracownicy oświaty oraz krytycy?
Szczur Rat?
Ustawimy mecz. Niech sobie nogę połamię on.
Uczucia religijne (katoliczki pooglądać).
A gdzie jest FU ?
Studiuj psychologię dla ducha oraz ciała!
Nie kochamy ludzi, bo ludzie nas nie kochają!
Sokół zawsze dwa kroki przed reszta sceny i zawsze z klasą i porządnie.
Nasze życia zabarwione oraz podkolorowane smutkiem zmieszanym z depresją w samotnościach kończą się pomalutku!
Ukraińcy nas nienawidzą! Zastrzelą nas na Ukrainie!
Polskie żulice?
KTO POTWIERDZI PLOTKI DLACZEGO MŁODEGO DRONA NIE BYŁO ?
Bo ssał fióta twojemu ojcu
Zestrzelili go jak latał nad ukrainą?
Sokół jest najlepszy
SPeja o Tede: „Nigdy nie podam mu ręki”
Poznaniak ocenił też Young Leosię, Kizo i Malika Montanę.
Opublikowany 3 dni temu 16 listopada 2022Przez Mariusz Jop
jubileuszu na warszawskim Torwarze
Na scenie pojawili się m.in. ZIP Składu, Marysia Starosta, Pono i Jędker.
Opublikowany 1 dzień temu 17 listopada 2022Przez Redakcja
02:44 29
Sokół props od glamrapowiczów
Juz jest Jędkar okay jak trzeba skosic hajs z jubileuszu?
Polski rap to prank…
Ukrainki podszywają się pod żydówki z Białorusi!
Sr.am na te brudne ukrainki 🙂
Chłopaki w mariupolu to dopiero sie tam z nimi zabawily ojojoj