Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół tworzy gry w True Games przy wsparciu blockchain

Nowe oblicze crowdfundingu: wystartowała pierwsza kampania na Raisemana.com.

Opublikowany

 

Raisemana.com wystartowała z premierową kampanią crowdfundingową. Pierwszym projektem, który pojawił się na platformie jest Nightclub Manager: Violet Vibe autorstwa True Games. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł. Środki zostaną przeznaczone między innymi na marketing tytułu oraz stworzenie DLC skierowanego do odbiorców 18+. Premiera pełnej wersji gry ustalona została na Q1 2022r. W promocję zaangażowany jest Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’, który jest jednym z inwestorów spółki True Games S.A. Kampania trwa do 11 października br.

Raisemana.com umożliwia pozyskanie bezzwrotnego finansowania na innowacyjne projekty kreatywne, technologiczne czy artystyczne. To, co wyróżnia platformę, to wsparcie konkretnego projektu, a nie jego twórcy, możliwość partycypowania w określonej części przychodów netto ze sprzedaży ukończonego dzieła a także szereg innych benefitów zaproponowanych przez projektodawców, w zamian za udzielone wsparcie finansowe. Po zakończeniu kampanii udostępniona zostanie także możliwość otrzymania „many”, czyli tokenu opartego na Smart Contract. Raisemana.com działa w oparciu o technologię blockchain.

– Raisemana to zupełnie nowa odsłona crowdfundingu. Postawiliśmy na nowatorskie rozwiązania, takie jak tokeny w postaci many, czy zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo technologię blockchain. Nasz pierwszy projekt, czyli Nightclub Manager: Violet Vibe, doskonale wpisuje się w ramy działania platformy: jest nowoczesny, ma konkretny plan rozwoju, stoją za nim pasjonaci. Wszyscy, którzy zdecydują się go wesprzeć, mogą poczuć się jego częścią i pozostawić swój ślad w grze. Bardzo wierzę w sukces kampanii – mówi Kamil Stanek, prezes zarządu Raisemana sp. z o. o.

Kampania rozpocznie się 28 września i potrwa do 11 października br. Celem zbiórki jest pozyskanie od 300 do 600 tys. zł. Środki przeznaczone zostaną na marketing tytułu oraz stworzenie dodatku skierowanego do odbiorców 18+. W zamian za udzielone wsparcie finansowe przygotowano szereg benefitów: udział w przychodach netto ze sprzedaży w wysokości 20 proc., a także możliwość aktywnego uczestniczenia w tworzeniu gry.

– Prace nad Nightclub Manager są na bardzo zaawansowanym etapie, dzięki czemu mogliśmy zaoferować konkretne możliwości uczestniczenia w budowaniu gry. Wspierający, w zależności od kwoty wsparcia, otrzymają opcję stworzenia własnego graffiti czy niezależnego bohatera, którego będzie można spotkać podczas rozgrywki. Do tego pakiety grafik oraz muzyki, a nawet zaproszenie na imprezę online z okazji premiery – komentuje Patryk Jasiński, prezes zarządu True Games S.A.

W ramach Night Club Manager: Violet Vibe gracz wcieli się w postać właściciela klubu nocnego i stworzy go od podstaw. Do jego zadań będzie należało m.in. zaaranżowanie wnętrz klubu oraz wybór odpowiedniej muzyki, która będzie rozgrzewać atmosferę i zachęcać do zabawy. Dodatkowe zadania będą obejmowały m.in. selekcję gości, rekrutację tancerek , naprawę usterek czy zarządzanie barem.

Gra będzie dostępna dla użytkowników 16+, natomiast zapowiadane DLC będzie skierowane wyłącznie do pełnoletnich odbiorców. W promocję tytułu zaangażował się Wojciech Sosnowski, czyli warszawski raper znany pod pseudonimem ‘Sokół’. Producentem i wydawcą Nightclub Manager: Violet Vibe jest True Games S.A., spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej Movie Games. Gra powstaje we współpracy z gdańskim studiem Flint Arts. Premiera zaplanowana została na Q1 2022r.

Platforma Raisemana.com powstała z inicjatywy notowanej na rynku głównym GPW spółki INC S.A. oraz Codeaddict S.A., notowanej na NewConnect. Kampanię można śledzić na stronie Raisemana: https://raisemana.com/.

 
33 komentarze
33 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Hjk
2 miesięcy temu

Firma prosto wzięła 705 tysięcy złotych w ramach tarczy z naszych pieniędzy 😉
Taka ciekawostka tylko pozdro

Gibon
2 miesięcy temu

Symulator chodzenia, albo podlewania rzeżuchy to było by coś pieknego.

erdo w rowerze błażeja
2 miesięcy temu

taka nowoczesna forma grania na gitarze w metrze i żebrania do kapelusza.

AzbeST
2 miesięcy temu

Czarno-białe zdjęcie… Kto liczył, że to jakieś dobre wieści?

Ja już się nie oszukuję, oni są jak pleśń. Na jednego sztywnego pojawia się 5 następnych.

Prop&Testo
2 miesięcy temu
Reply to  AzbeST

Pisałem tutaj o tym. Ja akurat nie ale pewnie od chuja jest tu zjebow wierzących więc wasz bóg nie daje coś rady, umiera rocznie 4 a na ich miejsce jest nowych 40.
A pytanie mam bo byłem zdziwiony przy ostatniej sprawie. Jak raper umiera to się dzwoni po zakład pogrzebowy czy normalnie śmieciarka przyjeżdża?

diler z bloku
2 miesięcy temu
Reply to  Prop&Testo

Wóz asenizacyjny

CAPO DI TUTTI CAPI CEHAADEA PADRINO
2 miesięcy temu

Ta gra będzie tak realistyczna jak drug dealer simulator sygnowany ksywką „małolat”. Wielki kurwa diler co puścił 15 gieta w obieg i dał się złapać. Nie dość, że posprzedawał chłopaków to jeszcze wyruchali go na wyrok i wsadzili na pawilon. michałku masz zakaz wstępu to Warszawy, mówię to ja, Cesarz Grochowa, Syn Bogdana, twój nemezis- Tomasz Chada.

Prop&Testo
2 miesięcy temu

No to bekowe akurat, chłop gonił dzieciakom jakieś śmieszne ilości, pewnie tylko znajomym a całą swoją twórczość opiera na tym jakim był dilerem kurwa xD jebany pet

Numer Dwa Razy
2 miesięcy temu

Tede robi symulator spożycia tabletek na potencję głaskania kota i walenia konia.

Zwaliłem Konia Do Perkusisty MANESKIN
2 miesięcy temu

Zapowiada sie kolejny copy-paste farming symulator polegający na żmudnym grindowaniu postaci albo „najt klabu” zapewne dodane będą hujne mikrotransakcje bez których gra będzie tylko mozolna i hujowa zresztą i tak będzie mozolna i hujowa. O i najważniejsze wpłać uszatemu wszechstronnie uzdolnionemu biznesmenowi 600 kafli bo bez tego gra nie ruszy. Takiego gniota na silniku unity przy stwożeniu assetów w blenderze w kilku dorodnych młodych chłopców można sklepać za max 50 tys w kilka weekendów. Ale Pan Web Developer Jaszczomp woła pól balona. Do ministerstwa kultury kurwo jebana wyżebraj siano.

Chujj
2 miesięcy temu

On jest jednym z inwestorów jebany baranie, o nic cie sokół nie woła.

diler z bloku
2 miesięcy temu

Jaszczomb będzie wykorzystywał popularnośc by wyłudzac pieniadze na swoje inwestycje. Ze kurwom nie wstyd

Lamarcus
2 miesięcy temu

Oo Wojtek znowu wychaczył parę zeta. Szacun chłopaku. Nie każdy potrafi się skurwić za hajs jak ty

Jean Klaun van Najman
2 miesięcy temu

chce ktoś spuścić mi się do dupy? dobrze płacę 50000 za godzine.

Ptak
2 miesięcy temu

Czyli żebranie żeby wydać gierke

judgementcrematorium 666
2 miesięcy temu

Do psychiatry sąd kieruje teraz! Alkoholik ma pić oraz śmiać siě pijany!

lil pusi
2 miesięcy temu

A jednak dalej życie na kredycie

Uchol chu uuj a nie gre wydasz
1 miesiąc temu

To ten raper co człowieka ze sceny zrzucil.. uchol ebany ha tfuu

Mateusz
1 miesiąc temu

Wyloguj się do życia.

suszi
2 miesięcy temu

dzwoni sentino po pizze i mówi
-halo pizza
a po drugiej stronie słyszy
-halo tu policja

Komunista Jelcyn Gorbathov 666
2 miesięcy temu

Popularne