Sprawdź nas też tutaj

News

Sokół udostępnił dodatkowe kawałki z płyty „Nic”

Do tej pory utwory były dostępne tylko w preorderowej wersji płyty.

Opublikowany

 

„Inny styl” oraz „Poncz z pomarańczy” to dwa numery z nowego albumu Sokoła „NIC”, które dotychczas były dostępne tylko w preorderowej wersji płyty Deluxe. Od dziś utworów można słuchać na wszystkich platformach streamingowych.

„NIC” – nowy album Sokoła pokrył się złotem już w preorderze, limitowane edycje zostały wyprzedane w przedsprzedaży, , a niedługo po premierze album zyskał status platynowej płyty. Wojtek Sokół, artysta, który na muzycznej scenie obecny jest od ponad dwóch dekad na swoją drugą solową płytę kazał fanom długo czekać. Obecnie po premierze albumu prezentuje kolejne dwa, które dotychczas były dostępne tylko dla właścicieli rozszerzonej preorderowej wersji Deluxe. „Inny styl” z bitem DJ B i „Poncz z pomarańczy” produkowany przez Lanka to dwa mocne utwory, uzupełniające album o nowe tematy i formy.

Sokół od początku swojej kariery przyzwyczaił odbiorców do nieszablonowego myślenia. „NIC” to aż dziewiętnaście premierowych utworów Sokoła. Różnorodność, jaką słuchacze mogą odnaleźć na tym albumie potwierdza, że jedynym, czego można się po Sokole spodziewać jest nieprzewidywalność i najwyższa jakość. Raper do momentu premiery nie zdradzał zbyt wiele o albumie pozwalając singlom mówić za siebie. Dobór gości, których Sokół zaprosił do udziału, podkreśla nieoczywisty wymiar materiału: Fasolki, ZIP Skład, Pezet, Quebonafide, Szpaku, Sarius, Hodak, sample Bajmu, podobnie jak producenckie grono zaangażowane do stworzenia muzycznej warstwy płyty: Lanek, Steez83, Duit, DJ B, Zeppy Zep, Sampler Orchestra obok Shuko czy Magiery. Album dostępny jest na Spotify i innych platformach streamingowych, YouTube oraz we wszystkich sklepach muzycznych w Polsce. Artysta zapowiedział także nadchodzącą trasę koncertową. Szczegóły ujawnione zostaną w nadchodzących tygodniach.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Andżej
1 miesiąc temu

Pretensjonalny nudziarz.

Spike
1 miesiąc temu

Sokół udostępnił dodatkowe kawałki porannego stolca do płyty „Nic”

Chuju
1 miesiąc temu

Kiep i jego asluchalne gowno.
Nie pozdrawiam.

Chuju
1 miesiąc temu
Reply to  Chuju

Wgl bk że ktoś za te wysrywy płaci w preorderze i myśli że ma coś więcej a ten kiep później i tak wszystko do sieci wrzuca.
Jebac go covidem w anusa. Elo

JangMulti
1 miesiąc temu

Ten chlop nawija cale zycie to samo i jest to tak samo nudne, no ale w towarzystwie w dobrym tonie jest propsowac Sokola.

Mi kol
1 miesiąc temu

fajna

reklama

Procesor na sraczu - król straponu
1 miesiąc temu

Poncz z pomarańczy kozak bit i refren!

Antfrajerom
1 miesiąc temu

,,SYF” to najnowsza plyta uszatego pozoranta? Faktycznie strqszny ,,syf” kto tego slucha? I ten kompletny kał ,,burza” ja pierd… ,,odpalam szluga od pioruna” pamietam jak w jakims wywiadzie wysmiewal rym ,,dziewczyno jak wino uderzasz do glowy” mowil ze to jest jakis banal. To czym jest ,,odpalam szluga od pioruna” kompletna pomylka? To tyle na temat klapouchego pozoranta

CWELTINO
1 miesiąc temu

NO CO ZA GNÓJ!

Popularne