Sprawdź nas też tutaj

News

Solar i Białas pogodzili się z Deysem

Raperzy kończą głośny beef.

Opublikowany

 

fot. materiały prasowe

Kiedy SB Maffija formowała swoje szeregi, członkiem ich ekipy był wtedy Deys. W 2014 roku został on jednak usunięty ze składu „za przyjście na koncert SB Maffiji w sukience, a także za to, że nawet jego własny brat powiedział o nim, że jest p*dałem”. To oświadczenie warszawskiej grupy zapoczątkowało beef Solara i Białasa z Deysem i wyrzucenie go z hukiem z ekipy. Po pięciu latach od tamtych wydarzeń między raperami doszło do porozumienia.

Chociaż wydaje się, że hype na Deysa nieco opadł, ten stara się zainteresować słuchaczy swoim alter ego Grimmym. Od jakiegoś czasu także pod takim pseudonimem raper publikuje nowe numery i wciąż wydaje się, że najbliżej muzycznie mu do SB. Raper, który założył własny label Hashashins zasilił line-up kolejnej edycji SB FFestiwalu.

SB FFestival od zawsze obfitował w zaskoczenia i budził wiele emocji. Z biegiem czasu naturalnie stał się areną nieoczywistych ruchów. Gdzie indziej moglibyśmy zakopać topór wojenny, jeśli nie tutaj? Do line-up’u dołącza Deys. – czytamy w oficjalnym komunikacie, który jest niemałą sensacją.SB FFestival vol. 4 odbędzie się 31 stycznia w COS Torwar. Do tej pory ogłoszonymi gośćmi spoza ekipy SBM, którzy pojawią się na festiwalu to Szpaku i Deys.

 
7 komentarzy
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
REST DICK SON 69
3 lat temu

JA BYM TEŻ CHCIAŁ POGODZIĆ SIĘ Z BEDOESEM. ŻAŁUJĘ TEGO, ŻE MAJĄC PONAD 30 LAT PRUŁEM SIĘ JAK STARE RAJTUZY DO CHŁOPAKA MAJĄCEGO LAT 18, PRZEPRASZAM. KONFLIKT MOŻEMY ZAKOŃCZYĆ WALKĄ W KLATCE (BEZ BICIA SIĘ PO TWARZACH, BRZUCHU, NOGACH I PLECACH JAK COŚ). POZDRAWIAM, WASZ FEST 69.

ahhahaha
3 lat temu

nie zdziwie sie jak ta parowa fest dick son przeprosi bedoesa za jakis czas

żENADA
3 lat temu

MOŻE WALKA NA PENISY?

Dududdupa
3 lat temu

Zawsze powtarzałem, że seks na zgodę ma niesamowitą moc.

RAFALALA aka STARY SYNA TEDEGO
3 lat temu

tak się właśnie kończy dowożenie tematu kurwom tranzystorom, białas

Sydrzy.
3 lat temu

Ja pierdole taki niby sb geng a łamią własne zasady i w ogóle zaorać Polską scenę rapowa

PejaTVN
3 lat temu

No dobra to teraz czekamy na info od Rafalali w sprawie SBM.

Popularne