Sprawdź nas też tutaj

News

Solar i Białas przenoszą swój festiwal do ogromnego obiektu

Kolejne duże wydarzenie na horyzoncie.

Opublikowany

 

Solar i Białas / fot. materiały prasowe

SB Ffestival organizowany przez wytwórnię SBM Label zapisał się na dobre w kartach warszawskich imprez. Ostatnie dwie odsłony imprezy odbyły się w Stodole. Tym razem włodarze wytwórni celują w dużo większy obiekt, który tym razem powinien pomieścić wszystkich sympatyków warszawskiej wytwórni i jej reprezentantów.

SB Ffestival 4 na Torwarze

Solar i Białas zdecydowali przenieść swój festiwal ze Stodoły na Torwar. – SBM Label, SOLD OUT Agencja oraz warszawski Torwar mają przyjemność zaprosić na czwartą edycję SB FFestivalu! Wraz z reprezentantami SBM Label na scenie wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście. SB FFestival vol. 4 będzie miał miejsce w legendarnej hali stołecznego Torwaru ul. Łazienkowskiej 6a. Gości specjalnych będziemy ujawniać stopniowo!– głosi najnowszy komunikat wytwórni.

Przypomnijmy, że w kwietniu na Torwarze wystąpił reprezentant SBM – Bedoes, który promował tam swój ostatni album „Kwiat Polskiej Młodzieży”.

 
8 komentarzy

8
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
Lil Baba

Widzialem te wasze NoBoCoTo Studio, czy chuj wie jak sie to pisze i powiem wam ze bardzo przytulna kanciapa. Mam takie same „studio” w domu, o ile monitory i AT + karty mozna nazwac studiem. Wpadajcie do mnie na nagrania, TOPOWI raperzy, ARTYSCI polski! 😉

PALUCH CIPA

Solar ciebie zniszczył Peerzet
Białas ciebie zniszczył Śliwa

Odb

Stolec i Rolas przenoszą swój festyn do ogromnej obory.

Kaszysz

A chuj tam z nimi

Oskar Pam Pam

Polar i Balas

CREON

Najlepiej niech przeniosa swój esbgej maffijowy festyn do remizy!

Sam szatan

Solar i Białas przenoszą swój festiwal do ogromnego analu

luczjano

Solar i Białas jedyni raperzy w tym pierdolniku mafijnym, ale gdyby nie reszta tych raperzyn z sb to by nawet tego Torwaru w połowie nie wypełnili.

Popularne