Sprawdź nas też tutaj

News

Solar „Klub 27” – data premiery, tracklista, okładka i preorder

Opublikowany

 

Album trafi do sklepów w grudniu.

Mimo, że ciężko nazwać Solara debiutantem, "Klub 27" to jego pierwszy solowy album na legalu. Choć lata pracy w podziemiu i w oficjalnym obiegu zaowocowały wielkim sukcesem SB Maffiji, raper postawił na szczerość i zamiast propagandy sukcesu przygotował materiał "jakby w bani ktoś założył podsłuch".

 

Artystyczna sinusoida jest nieubłagana niezależnie od osiągniętego statusu. Długo wyczekiwany sukces potrafi zarówno karmić ambicję i wzmacniać determinację, jak i przynosić gorzką refleksję. W 27 roku życia Solar zmierzył się z mnogością trudnych tematów, o których zazwyczaj nie mamy okazji słuchać na rapowych albumach. Wers "będzie po mojemu albo będzie po mnie" potraktował stuprocentowo serio.

 

Od dziś "Klub 27" dostępny jest do zamówienia w preorderze w wersji Deluxe wzbogaconej o cztery dodatkowe kawałki i gadżet-niespodziankę. Oficjalna premiera krążka 8 grudnia 2017.

 

Zamów album: Solar – "Klub 27"

 

"Klub 27" to huśtawka nastrojów, którą swoją muzyką zobrazował Deemz, autor wszystkich podkładów na albumie. Producent znany ze współpracy z takimi artystami jak Paluch, Quebonafide, Sitek, Białas, KęKę czy ReTo wykorzystał nowoczesne trendy nie by stawać w wyścigu na najlepszą adaptację, ale żeby przekuć je w autorski pomysł. Muzykalność krążka doskonale uzupełnia wypracowany latami skill w posługiwaniu się auto-tunem i wokalnymi efektami w swobodny i nieoczywisty sposób oraz dobór gości – na płycie pojawią się m.in. Białas, Quebonafide, Paluch i Zui.

 

Kontrowersyjna koncepcja, aby wpisać siebie w samobójczy "Klub 27" to ryzykowne balansowanie na granicy, które posłużyło jako punkt wyjścia do dyskusji o tym dokąd zmierza marketing w przemyśle muzycznym i atencyjność w social media. Motyw "kryzysu na szczycie" w połączeniu z niezwykle ambicjonalnym podejściem do wyczekiwanego projektu zaowocowały ostrym, odważnym i kontrowersyjnym obrazem pokolenia ludzi zagubionych w rzeczywistości XXI wieku. Już 8 grudnia będziecie mogli zajrzeć do głowy Solara i przekonać się co się w niej tak naprawdę kryje.

 

Solar o "Klub 27": "Aktorka zagrała ostrzejszą scenę łóżkową, taką wiecie, jak w filmach offowych. Trochę podniecającą, trochę obrzydliwą, trochę wściekłą, trochę namiętną, trochę dziką. Pełne kino, premierowy seans. Wie, że już za parę sekund rozpocznie się TA właśnie scena. Fotel obok niej, wpatrzona w ekran siedzi jej niespodziewająca niczego się mama. Dziś czuję się dokładnie jak ta aktorka. Jakbym totalnie opuścił gardę. Ta płyta jest szczera, brudna, przepełniona niecenzurowaną treścią, którą musiałem z siebie wylać".

 

Tracklista:
1. kękevlar intro
2. kevlar
3. wstyd
4. klub 27
5. neuron (ft. białas)
6. diREcTOr's cut
7. ostatni snap (ft. quebonafide)
8. kod pin
9. jeszcze polska (ft. paluch)
10. spinner
11. granat
12. god mode (ft. tba)
13. amy (ft. zui)
14. dziękuję za uwagę

BONUS
15. jedna wiara jeden skład 2
16. solopodkontrolo
17. współlokator
18. to brzmi jak my

 

Album promują do tej pory single: "Klub 27" oraz "Kevlar"

 

 fot. Artur Kowal

 
 
 
12 komentarzy

12
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lewar

JEBAĆ MANIPULANTA !

JAK PEJA WYSTĄPI W AGENCIE BEDE POSTULOWAŁ O DELEGALIZACJE KULTURY HIP HOP W POLSCE.

WU-TANG

PROWO CHUJOWE BYLO

globglob

w klubie 27 to muzykiem trza być solar pało do lania

Kredens

Kula mu w leb. Soral marketingowiec leszcz.
[img]https://img.sadistic.pl/pics/f28daeca31b1.jpg[/img]

cydży

KREDENS MÓWIŁEM CI BIEDNY POLACZKU ŻEBYŚ SIĘ NIE WYPOWIADAŁ BO CHUJA ZNASZ SIĘ NA HIPHOPIE IDŹ OPIERDOL PAŁE OBOZOWEJ BURAKU ZAJEBANY A JA IDE PORUCHAĆ CHŁOPCÓW NA PLAŻY DLA NUDYSTÓW NIE POZDRAWIAM BIEDAKI

KD35

Ksero pomysłu Bonsona na płytę

KAFAR DIX

KLUB 28 HEHEHEHEHEHEHEHE

SŁONECZNY KSIĘŻYC HEHEEHHH

HHEHRHRHE

hahahax

Nie zamawiamy, logujemy się na yt i oporowo minusujemy śmiecia 🙂

#

Bardzo intrygująca nazwa przedostatniego traku. To jakaś opowieść z ruchania się z Białasem?

cydży

INTRYGUJĄCĄ OPOWIEŚĆ TO JA CI MOGĘ ZAPODAĆ O TYM JAK ŻULE MNIE JEBIĄ NA DWORCU I JAK KSIĄDZ POD KOŚCIOŁEM MI CO NIEDZIELĘ SPLUWA NA RYJ I MÓWI ŻE JESTEM PIERDOLONYM ŻEBRAKIEM KOCHAM BYĆ PONIŻANY PRZEZ MOJEGO ZIOMKA MOTONOI GRYZIE MI CZĘSTO RODZYNY A POTEM IDE SPAĆ W KROKU OJCA

Bogus L.

Liryczny wpierdaaal jaki spuscilem temu niewiarygodnemu raperowi Sentino podczas jednej z pogawedek,to mowie ja – Boguslaw Linda ! ! !
https://www.youtube.com/watch?v=knMlTU-xoZg&t=10s

głos rozsądku

Białas, Quebonafide, Paluch i Zui

KURWA CIĄGLE TE SAME MORDY, TO JUŻ JEST NAPRAWDĘ NUDNE.

Popularne