Sprawdź nas też tutaj

News

Solar: „Niedowierzam jak daleko to zaszło”

Podczas SB FFestiwalu jedna z fanek otrzymała diamentową płytą.

Opublikowany

 

Solar i Białas

W minioną sobotę warszawska ekipa SBM bawiła się na trzeciej odsłonie SB FFestiwalu. Solar, który stworzył ten cykl imprez podzielił się ze słuchaczami wrażeniami ze Stodoły.

„Pracowałem na to bardzo długo”

Jak napisał raper na Instagramie: „SB FFestival vol.3 przechodzi do historii. Dla mnie to przede wszystkim wielka satysfakcja i wręcz niedowierzanie jak daleko to zaszło. Pamiętam jak jeszcze niedawno w głowie kiełkował mi pomysł zorganizowania vol. 1, nad którym pracowałem sam, korzystając jedynie z niewielkiej pomocy Magdy. Mimo to mieliśmy sold out, na 1 000 osób. Przy vol. 2, moja rola ograniczała się już głównie do doradczej, a całość organizacyjnie dźwignęła @dubrawskam. Przy tej edycji wszystkimi tymi rzeczami i całą masą innych kwestii o których kiedyś nawet nie myślałem, zajął się nasz mocarny team. Dorzuciłem od siebie parę pomysłów na etapie preprodukcji, ale w dniu imprezy przyszedłem już tylko jako artysta i moim jedynym zadaniem było zagrać jak najlepszy koncert. Pracowałem na to bardzo długo.

Sam koncert zapisuję w głowie jako jedno z najpiękniejszych wspomnień, z wielu względów. Zagrałem premierowo dwa single z nadchodzącej płyty – psychodeliczny “Berghain”, podczas którego w publice odbył się dziki wir, oraz w pełni śpiewany “Obłęd”, nad którego produkcją i wykonaniem wokalnym od miesięcy pracowaliśmy wraz z @almiraeva Możliwość wykonania tego numeru po raz pierwszy w takich okolicznościach był pięknym zwieńczeniem tych starań.
Podczas kawałka “Białas” na rękach ludzi fruwało kilka odważnych dziewczyn. Jedną z nich zaprosiłem na scenę i wręczyłem “Diamentową płytę od SBM dla publiki, za wszystko”. Dostałem od Was mnóstwo energii i mam nadzieję, że nie pozostałem dłużny.”

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wczorajszy SB FFestival vol.3 przechodzi do historii. Dla mnie to przede wszystkim wielka satysfakcja i wręcz niedowierzanie jak daleko to zaszło. Pamiętam jak jeszcze niedawno w głowie kiełkował mi pomysł zorganizowania vol. 1, nad którym pracowałem sam, korzystając jedynie z niewielkiej pomocy Magdy. Mimo to mieliśmy sold out, na 1 000 osób. Przy vol. 2, moja rola ograniczała się już głównie do doradczej, a całość organizacyjnie dźwignęła @dubrawskam. Przy tej edycji wszystkimi tymi rzeczami i całą masą innych kwestii o których kiedyś nawet nie myślałem, zajął się nasz mocarny team. Dorzuciłem od siebie parę pomysłów na etapie preprodukcji ale, dniu imprezy przyszedłem już tylko jako artysta i moim jedynym zadaniem było zagrać jak najlepszy koncert. Pracowałem na to bardzo długo. Sam koncert zapisuję w głowie jako jedno z najpiękniejszych wspomnień, z wielu względów. Zagrałem premierowo dwa single z nadchodzącej płyty – psychodeliczny “Berghain”, podczas którego w publice odbył się dziki wir, oraz w pełni śpiewany “Obłęd”, nad którego produkcją i wykonaniem wokalnym od miesięcy pracowaliśmy wraz z @almiraeva Możliwość wykonania tego numeru po raz pierwszy w takich okolicznościach był pięknym zwieńczeniem tych starań. Podczas kawałka “Białas” na rękach ludzi fruwało kilka odważnych dziewczyn. Jedną z nich zaprosiłem na scenę i wręczyłem “Diamentową płytę od SBM dla publiki, za wszystko”. Dostałem od Was mnóstwo energii i mam nadzieję, że nie pozostałem dłużny. Ogłosiłem również tytuł i datę premiery nowej płyty. “Pokój 0”, 20 września 2019. Fot @osiemdziewiec

Post udostępniony przez Karol Solar Poziemski (@solarmodelu)

 
20 komentarzy

20
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
lol

o kurwa, tyle pedałów w jednym miejscu jak na marszu LGBT

Wujek_Zurek

No gratki, pedalstwo i rurkowcy dzieki wam tworza sie w niesamowitym tempie.

Odb

Niedowierzający Solar zaszedł daleko jak to

Grzegorz Iskierda

„Jedna z fanek dostała diamentową płytą”
Ciekawe gdzie dostała, w głowe? W brzuch? W cipke? Redakcjo, nauczcie sie pisać i redagować tekst w końcu, bo ciągle jakieś babole walicie, aż wstyd

umsk

Może są za bardzo wymagający co do czytelników i uważają, że tekst należy poprawnie czytać i właściwie samemu interpretować. No to teraz będą pisali WRĘCZYLI DO RĄK, POSZLI NOGAMI (bo zaczniesz się zastanawiać czym, może na rękach spacerowali), KUPILI PIENIĘDZMI. Tyle tygodni przerwy od glamrapu że już zapomniałem jakie tu są dzbany, masakra

MajkiMajk56

Po chuj się czepiasz takich pierdol debilu, wszyscy zrozumieli o co chodzi tylko nie ty

ProfesorNauk

Solar: „Niedowierzam jak daleko to zaszło. Mieliśmy tylko rapować i wydawać gimbograjków a dziś planujemy już adopcję dwojga dzieci i mam wypadający odbyt od małego ferdka Białasa.”

Kunktator

No git, gratuluję chłopaki i życzę 200 lat w związku, dobrze że Białas i Solar ujawnili w końcu swój wieloletni homoseksualny romans. Wiadome było że Zui to przykrywka. Niech się wam wiedzie chłopaki, wazelinka była zawsze pod ręką, a wenera omijała szerokim łukiem!

solar to kondon

wypierdalaj marniaku. całe życie w cieniu rolnika. i do tego te nędzne i skurwiałe formy promocji…żenada w chuj. A tfu.

JebaćProfesoraNauk

Przecież tych gimbów tam to maks tysiąc.

ProfesorNauk

Ciebie jebać

ZnawcaFussballu

NIEDOWIERZAM, NIEROBIĘ, NIEPISZĘ ARTYKUŁUW.

major

Wspaniała gejowska przygoda. Fajnie, że w Polsce homoseksualiści też mogą odnosić sukcesy.

Wasz ziom

Wystarczy spojrzec na fanbase jak daleko do zaszlo. Do ciemnej dupy…

fdsfdsf

beka

Dario

Trzyma nogę na fance… fanka na bank radosna ze może powąchać buty idola…

dobuzidopupyapotemznowdobuzi

Ona go trzyma za but. Dlaczego? KURWADLACZEGO?

00:12 i 17

Opublikowany 7 godzin temu Przez Maxymilian Hozer

22:10 7

Popularne