Sprawdź nas też tutaj


News

Solar ujawnia szczegóły nadchodzącej płyty

Poznaliśmy datę premiery i tytuł krążka.

Opublikowany

 

Solar / Fot: Piotr Pytel / osiemdziewiec

Już dziś – 6 czerwca – rusza odliczanie do startu preorderu drugiego albumu Solara. Zegar będzie tykał do najbliższego poniedziałku (10.06). Z kolei premiera wydawnictwa zatytułowanego “Pokój 0” zaplanowana jest na 20 września br. Tymczasem, by osłodzić oczekiwanie na nie, SBM Label prezentuje materiał wideo, w którym warszawski raper opowiada o procesie powstawania albumu i pierwszego singla “Obłęd”.

W jaki sposób krążek nabierał kształtów? Oddajmy głos samemu artyście. – Przy tej płycie starałem się po prostu spisywać strumień myśli i formować go na tyle, żeby nadawał się do umieszczenia w piosence, ale nic ponadto. Nie opatrywać go żadną filozofią, żadnymi założeniami; czy to się sprzeda? czy to się spodoba? czy to pasuje do mnie? do większej całości? Po prostu uznałem, że jeśli coś ze mnie wypływa, jest mną – zostaje.

W najbliższy poniedziałek – 10 czerwca, o 15:00 – wystartuje przedsprzedaż pierwszego dropu albumu. Co to oznacza? Na tę chwilę stołeczny raper nie ujawnia szczegółów. By zdążyć z zakupem swojego egzemplarza, już teraz należy wejść na stronę SBMStore.pl.

 
14 komentarzy

14
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
MODLE SIE O CIEBIE SOLAR

CIEKAWE JAK TYM RAZEM BEDZIE PROMOWAL TO GOWNO.

BEKA Z DEPRESJI JUZ BYLA, MOZE TYM RAZEM JAKIES ZARTY Z GWALTOW ALBO CHORYCH NA RAKA?

ProfesoorNauk

Może analem

ProfesoorNauk

Ajjjść. Ale wtopa..

rypka Plum

Przeca to żaden tajemnic XD

Odb

Szczególna pyta nadchodzi do solara

Lubie Walić (W)Kupe○●

ALBO SAMOBÓJSTWO

TEDZIK MEZOKRATA

Nikt tego nie kupi. Jesteś nudnym lakiem i odrzutem bez charyzmy. Bez hejtu, prawda czysta. Peace jol

ProfesoorNauk

Jebać kurwy księżniczki. Zadufane w sobie psity! Tfu im na ryj. Nie traktujcie ich jakby były boginiami. Jebane szlaufy.

Teorie spiskowe

Weź ty się głąbie przejedz sie do Tworek i zobacz czy cie tam nie ma i twoich wytworów: ‚odbyciak’ ‚analfabety’ itp itd

Ja to widzę tak : jesteś jakims oplaconym bydlakiem który ma tą stronę zrównać z gównem bo kochasz hh.pl czy innego rapkillera, bierzesz 500ziko za 600h w miesiacu i ci to pasuje za wypisywanie tych bzdur z 5 różnych kont żeby obrzydzic te stronę na maksa tylko dziwię się że admin tego gowna nie usuwa twojego wysrywu z pustego dzbana które tu przelewasz, może nie da się, ale wiem jedno wygrales ja stąd spierdalam zostawiając mele ci w oku

Anal

Czekam na tę płytę jak ksiądz na ministranta

Analny

Solar ujawnia wymiary wchodzącej pyty

Ja8

Dawaj Solar,będzie sztos

Oralny

Oral ujawnia szczegóły dochodzące pyty.

Armia

Solek kibicujemy!

Popularne