Sprawdź nas też tutaj

News

Solar wyczyścił Instagram

Raper zostawił na swoim profilu tylko jedno zdjęcie.

Opublikowany

 

fot. instagram/solarmodelu

Za Solarem i SBM Label kolejny bardzo owocny rok. „Pokój 0” zdobył u nas miano Płyty roku, a warszawska wytwórnia kolejny raz z rzędu miano najlepszej w kraju. Raper wciąż promuje solowy krążek, a także usuwa wszystko ze swojego Instagramu.

Z profilu Solara na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia, poza jednym. Widzimy na nim rapera w podróży po Wietnamie na motocyklu, który życzy wszystkim powodzenia w 2020 roku. Jak to mówią nowy rok, nowy ja. Solar otwiera kolejny rok z czystą kartą.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Powodzenia w ✌0✌0

Post udostępniony przez Karol Solar Poziemski (@solarmodelu)

 
21 komentarzy

21
Dodaj komentarz

1500
najnowszy najstarszy oceniany
dzontrawolta

CHUJ KOGO OBCHODZI TEN ŁAK

Odb

Solar wyczyścił dupsko

Ödb

Eldo miasto wyczyścił

Żabka

Sexmasterka i Linkiewicz też niedawno wyczyściły insta. Czyli Solar, obciągacz jebany i hipokryta gra w tej samej lidze,

Maryla Rodowicz

Mefedron zbiera żniwa

Malolat K2

apel do pomidora i czopka. Uwazajcie bo jak sie spotkamy to wszystko zostanie wyjasnione raz na zawsze a poki co to siedziec cicho i nie miauczec nie siac farmazonow elo

ZOSTAŁYŚCIE SCHOWANE DO WORA KAJDANIARY

Poszukałem trochę informacji na temat tej dwójki aferowiczów. Malolatka 2 Grzegorz E. Pochodzi z Warszawskiego Grochowa od dzieciaka nie miał już kolorowo z racji na swoją nacje. Grzegorz jest mieszanym Cyganem kiedyś na Grochowie było ich w chuj i jak domyslacie się każdy ich tepil nikt z nimi nie wchodził w żadne układy powykrecal tam jakiś chlopaczkow poszedł siedzieć i wyjechał do Anglii, Eve poznał na jakieś z jednej dyskotekowych spelun coś jak u nas Freedom czy Explosion. Eve K2 Ewelina L. Jest to dziewczyna pochodząca z Piły wywodzi się z dobrego domu ojciec klawisz nigdy jej niczego nie brakowało, jednak wyjechala za granicę razem z dwójką dzieci tam poznała Malolatka wpadli na pomysł by wykręcić aferę jej byłemu chłopakowi o niby jej bicie i znęcanie się nad dziećmi, zamieszczali jego zdjęcie z różnymi obrazliwymi treściami oszczerstwami jednak sprawa skończyła się na alimentach… Więc nie bierzcie nic na serio od dwójki tych popierdolencow bo jak widać dobrali się już wcześniej próbowali wykręcić kulawą aferę widocznie maja to we krwi jak nie wierzycie w to co pisze to wystarczy dobrze poszukać.

RazDwaTrzyTralalalaPatrzy

Zapomniałeś dodać że Eve była kiedyś escortką gdzie w miejscowości Walcz raz wpadła do gościa gdzie okazało się że nie był sam, ale skoro dojechała taki kawał drogi to im nie odmówiła. To na co się zgodziła było tak obrzydliwe że gdy ojciec się o tym dowiedział to ją wydziedziczył. Trzech typa na MDMA zaserwowało jej golden shower i nasrało do ryja na wielki finał po dobrej porcji fasolki po bretońsku. Podobno nawet był nagrany odcinek z nią dla portalu podrywacze.pl ale po tej aferze nie chcieli tego udostępniać ale wyciekło to gdzieś do sieci.

Maryla Rodowicz

Daj linka to ci wyślę jak bedoes dostaje trufla w wannie od rafalali

SOLAR SZMATO

JEBAĆ CIE KURWIAKU

obeszczaniec

News roku gdzie w tytule, podtytule i w każdym akapicie napisane jest to samo używając innych słów. Należy docenić tu jak autor zgrabnie operuje językiem wokół odbytu

BabciaTedego

Solar wyczyścił odbyt

Wasz Ziom

Solar wyczyścił wannę
Raper zostawił w wannie tylko majtki…

żENADA

TO NIECH JESZCZE ODDA PIENIĄDZE ZA WSZYSTKIE PŁYTY SKORO ODCINA SIĘ OD TEGO KIM BYŁ
BLOND
FARMAZON

Ruchalem twoja mamunie.

Spalar wyczyscil lache koledze z mastki

Kaszysz

To jest oszukiwanie samego siebie

Recydywista

Solar umyl wanne solą po przygodzie z rafalla

Adam
Jasiu oliwa

Solar wyczyścił okrężnice solą fizjologiczną i jest gotowy na wejście młodych wilków. Niech wypierdala na chujowo z nim !

ODB

Instagram wyczyścił Solara

Trystydycymyt

Solar przeczyścił se ki he dildo sem z kwadratową końcówką

Popularne