Sprawdź nas też tutaj

News

SOVA „Dziś w klubie będzie Bang”? Nie o tym i nie o nim mowa

Jedna ksywka, dwie różne osoby i dwa style.

Opublikowany

 

SOVA wjeżdża z zupełnie innym przekazem niż jego imiennik nagrywający pod takim samym pseudonimem. Podziemny raper wydał album, którym zmusza do myślenia.

Utwory nagrane kilka lat wstecz są niepodobne do teraźniejszych, które prezentuje raper. Inny styl, klimat oraz tekst. Ta płyta jak i poprzednie świadczą o niesamowitej dojrzałości muzyka oraz o dużej świadomości muzycznej.

– Płyta „Wagabunda” jest pewnego rodzaju rozliczeniem z przeszłością. Obecny krążek opowiada o życiu, ranach, zmianach i problemach w życiu. Cały album jak i wszystkie kawałki z osobna mają moc, która sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. – komentuje SOVA.Album jest dostępny m.in. na stronie Propatriae.pl.

 
2 komentarze
2 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Śmierdziel
1 rok temu

Dziś w klubie będzie bang poszło viralem i trudno znaleźć kogoś, kto tego nie kojarzy. Bez nachalnej promocji i doradców zwykły chlopak robił sobie beka-rap i został memem. Zero try hardu. Ten wyżej to jakieś gówno wannabe Grubson zwykły sezonowiec który posiłkuje się kupowanymi artykułami na glamrapie i prosi znajomych o suba i komentarz. Dobra zwrotka broni się sama jak nawijał wykładowca uniwersytetu opolskiego

Popularne