Sprawdź nas też tutaj

teledysk

SOVA z klipem „Wagabunda”

Podsumowanie dotychczasowej drogi rapera.

Opublikowany

 

„Wagabunda” to tytułowy singiel z nowej płyty SOVY, której premiera odbędzie się w przyszłym tygodniu. Za produkcję numeru odpowiada BigBadBeats, a za teledysk ekipa 333ArtClips.

„Wagabunda” to opowieść o człowieku, który po przeżyciu wielu traumatycznych zajść, wspomina i dokonuje podsumowania swoich wcześniejszych decyzji, a także wyznacza sobie nowy cel, którym jest poszukiwanie. Poszukiwanie nowej, lepszej drogi, która ma przynieść upragniony spokój i równowagę. Przedstawia również sylwetkę niepoprawnego optymisty, który pomimo długotrwałej walki, nadal ma siłę aby czekać w nadziei na lepsze jutro.

Premiera płyty została zapowiedziana na 15 lutego 2022 roku. Przedsprzedaż płyty trwa na stronie Propatriae.pl.

12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Punch
7 miesięcy temu

Jego rap brzmi mi jak jęki podczas ostrego analu

Tzwoel
7 miesięcy temu

Zauważyliście że ten ujebany kałem żul (Sova) na klipie nie ma kilku zębów? 😀

rgu
7 miesięcy temu
Reply to  Tzwoel

Trzeba trochę więcej inteligencji, aby zrozumieć !!! zęby były celowo zamazane na czarno do całej oprawy do tego stroju i klipu. Pozdrawiam.

Karma może być dla kota...
7 miesięcy temu

Słuchajcie „szanujący się komentatorzy…” Wiecie, że to, co zrobicie, wypowiecie, wróci do Was dwa razy? Tak zazdrościcie Sovie? Przynajmniej chłopak coś robi… A Wy? Najwidoczniej macie za dużo czasu… Mamusia upierze, ugotuje…? A i słuchajcie im więcej tzw. hejtu, tym większe zasięgi artykułów 🙂

Japon WP
7 miesięcy temu

Kurwa, ani to dobre, ani jakieś odkrywcze, typ się potrafił spruć, o to że po pierwszym odsłuchu zawiodłem się, że to nie koleżka od „Dziś w klubie będzie bang”.

Jebać naturalnie, tfu!

Popularne