Sprawdź nas też tutaj

News

spacerange łączy siły z Żabsonem i Internaziomalami

„Prolog do współpracy”.

Opublikowany

 

żabson
fot. Wojtek Koziara

Ciężko wskazywać na to, że połączenie Żabsona i jego labelu Internaziomale z agencją spacerange jest czymś czego nie moglibyśmy się spodziewać. Z tego co możemy przeczytać w instagramowym poście spacerange: firmy stawiają na rozwój wspólnego potencjału biznesowego, a jak pokazuje przeszłość – ich spotkania zawsze owocowały w niebanalnie prowadzone projekty.

– Misją spacerange od początku było wsparcie w rozwoju potencjału artystów, budowa związanych z nimi marek, brandów oraz dywersyfikacja dochodów naszych wykonawców. Nie inaczej jest w przypadku Żabsona, z którym drogi muzyczne, biznesowe, a przede wszystkim towarzyskie, mamy utarte już od dawna.

Jako agencja artystyczna wspomożemy część działań na muzycznej drodze Żabsona przy jego nadchodzącym muzycznym projekcie. Będzie to prolog do współpracy, o której jeszcze nie raz usłyszycie.Współpraca ze świadomymi, przekonanymi o swojej misji artystami wiąże się nie tylko z przyjemnością, ale i harmonią działań, którą charakteryzują działania naszych artystów oraz realizowanych przez nas projektów – informuje spacerange.

 


44 komentarze
44 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Edek tiktoker nuci
1 miesiąc temu

A dzisiej nucim: Sziura babcia sziura babciogen. A cały nowiuśki tydzień nucim: Laj laj laj laj laj laj laj graj cyganie na gitarze graj. Więc łaki nucim razem hirigoł.
#SENTINO
#EDZIO
#PROFESOR TRAPU
#NUCENIE
#LEOSIA
#SICARIOS

Akolita Św. Malverde
1 miesiąc temu

I nucimy łaki ,, sziura babcia sziura babciogen”
Nucenie to zbawienie tak więc do zabawy

Borys Sentino
1 miesiąc temu

Tylko Sentino przeboski loverboy latino!!!!!

Największy fan Edzia i Profesora
1 miesiąc temu

Drugi kierownik blowjob’owiska to bitą kv.rwa na dnie miejskiego szaletu
#$icarios
#Profesore zwierzchnik Boga Midasa
#Edzio król list przebojów
Pozdrawiam bracia $$$$icarios… Majestatyczny Don Alvarez niech będzie z wami
Pow Pow

żydo z wołga
1 miesiąc temu

Gej komitywa pod tęczowym banerem

Ksiądz Szatanista od Fleszy Dystans
1 miesiąc temu
Reply to  żydo z wołga

synu qrwy masz całkowitą rację

ddl
1 miesiąc temu

interNAZIomale

HAH
1 miesiąc temu

jprdl zwykłe kasztany

Sentino OG Wallstreet Shark
1 miesiąc temu

Jezu, proszę was, ku.rvva! MOK-owcy! MOK-owcy, prawdziwi is.lam.isci z Niemiec i Turcji, zlitujcie się, właśnie dostałem pismo od pro.kurat.ora z Ankary! Jestem ścigany z urzę.dzu, ku.rvva! Dostałem pismo i jest tam napisane tak: Ch.u0ju! Przestań szkalować naszego Moka, chu.oju! Oddaj mu pieniadze thoo.ju Zde.chniesz w pi.er.dlu w Diyarbakır ch.uoju! Podpisano Prokurator Generalny Adbul Kozzssee Wdu.uoopeee ahahahahah!! MOK-owcy! MOK-owcy-mo.hamedowcy, możecie mi obc.iągnąć cho.u.ja, ku.rv.va! Nie, nie, nie! Nigdy nie dam się! Póki jestem OG Lockiem Alvarezem mozesz mi mop i twoja ekipa b.ru.da.sów najwyzej kurv.va do.opee w.ylizac i tak bym nie dal, bo to dla was przyjemnosc, Tu dla CIEBIE DOLAR TY K.UOORWA TUR.ASIE TU DLA CIEBIE POMARANCZA SK.UORWYSYNU XDDDDD

Torchaławianka
1 miesiąc temu

Jedynie czym mogą sie polaczyć to swoimi palkami z odbytami

Torba
1 miesiąc temu

Niech już to wszystko zasypią bomby.

michalcwelski
1 miesiąc temu

Czy Jan Michalczewski to tak naprawdę GSP?

aha
1 miesiąc temu

One guy who tried to cruise me on the site requested that I don’t shower for a week before our meet, telling me that he loves “stinky socks” and a “cheesy cock” because it’s “fucking manly, the smell of a real man.”

Ben Pen
1 miesiąc temu

haha, dziś jechałem w samochodzie z takim CarAudio świrem który znany jest tutejszo, że dudni największe kocopoły na cały powiat, raz Sanah, raz Weselny Klimat Zarżnięta Świnia a raz Malik Montana, i dosłownie leciało to (webałem się na lodzie i złamałem rękę, uważajcie tam na siebie, pozostańcie bezpieczni jak to mówią) i długo rozkminiałem.
Ostatecznie stwierdziłem, że to chyba Opał i, że nie sądziłem, że jest AŻ TAKIM gwnem a tu proszę, jednak to wcale nie był on. To był jakiś Haceka?

Pegiek
1 miesiąc temu

Ta? To niech dają ze mną na solo. Bez sprzętu, do odciny lub odklepki

Je bac ge jrap
1 miesiąc temu

Ja pie rdole nie warto juz tu wchodzic w ogole przez to co odpierdalaja ostatnio te ku rwy z wykopu zwlaszcza profesor straponu milosnik cersanitu zaj ebany

Akolita Św. Malverde
1 miesiąc temu
Reply to  Je bac ge jrap

Nie narzekaj tylko zanuc z nami

Popularne