Sprawdź nas też tutaj

News

Spinache wskazał najlepszą polską wytwórnię

Raper wypowiedział się też na temat raperów z Youtube’a.

Opublikowany

 

Spinache / fot. materiały prasowe

Śledząc social media Spinache’a możemy zauważyć, że wciąż pracuje nad nową muzyką. Kilka miesięcy temu zapowiedział on singlem „W mieście” nowy album. Teraz raper udzielił szybkiego wywiadu, w którym wskazał m.in. najlepszą polską wytwórnię muzyczną, a także zabrał głos na temat rapujących Youtuberów.

Spinache: „Najlepszą wytwórnią w Polsce jest Asfalt Records”

Zapytany o label, który jest według niego najlepszy, Spinache od razu wskazał na oficynę Tytusa. Oto jak uzasadnił swój wybór. – Jak spojrzysz na wachlarz tego co robią i jak do tego podchodzą, to uważam, że są naprawdę zawodową ekipą, wiedzą co robią. Od lat 90 pięknie się rozwijają. Takim przełomowym momentem było też podpisanie kontraktu z Rasmentalism, bardzo dobry ruch z ich strony. Mówiąc kolokwialnie w ich wytwórni pojawiło się trochę więcej świeżości, odeszli trochę od klasyki i otworzyli na nowe możliwości – powiedział raper w rozmowie z serwisem FollowRap.

Spinache o raperach z Youtube’a

Rapujący Youtuberzy sączęsto oskarżani o podążanie ścieżką na skróty oraz zarzuca się im bardzo słaby warsztat. Co o nich sądzi Spinache? – Zależy z której strony na to patrzymy, haha. Jeśli chodzi o raperów-youtuberów to jest Yurkosky, był raperem teraz zajmuje się głównie dziennikarstwem na YouTube i robi to fajnie, naprawdę mega. A odnośnie youtuberów-raperów to zbyt wielu ich nie znam. Większość znam w zasadzie tylko z newsów, nie sprawdzałem ich rzeczy… i raczej nie zamierzam, haha. Słuchałem jednego youtubera-rapera – Young Multi. Dokładnie jego płyty i… hmmm, mam chyba trochę większe oczekiwania co do techniki, ale był jeden utwór, który naprawdę mi się podobał. W sensie, że „wow, fajnie to zrobił”. Jest na takim etapie, że jak popracuje nad aspektem technicznym, to te rzeczy będą brzmiały naprawdę dobrze. Póki co, pod tym względem, jest mu daleko do innych świeżych twórców, typu Otsochodzi czy Schafter – tłumaczy.

Ulubiony producent?

Spinache został również zapytany o swojego ulubionego producenta. – Mega lubię to, co robi Gedziula, mega mi się to podoba, w praktycznie każdej odsłonie jaką słyszałem. To w jaki sposób podchodzi do kompozycji, aranżacji, zawsze to do mnie przemawia. W tym gronie nie może zabraknąć Patr00, od dekady, pierwszych wspólnych nagrywek, zawsze mnie zaskakuje. Od początku ma swój sound i jest to niepodrabialne. To jaką ma wizję i jak do tego podchodzi, wszystko co zrobił cały czas jest świeże, mimo iż niekoniecznie związane z trendami. schafter też jest ciekawym producentem, z duża świadomością muzyczną, choć nie sprawdzałem jeszcze jego rzeczy na tyle dokładnie, żebym mógł włączyć go do tego grona z czystym sercem – odpowiedział raper.

 
15 komentarzy
15 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
JA JEBE
1 rok temu

spinacz to w reklamie loterii gra a na glamrapie kurwa cisza

Analnyrycesz
1 rok temu

Kto to rucha ? Kto to kurwa jest dlaczego niema nic o sexie analnym?

LEW TROCKI NA GARBIE TWOJEJJ STAREJ
1 rok temu

OCZYWIŚCIE ŻE WIELKIE JOŁ

MWbb
1 rok temu

Nie Wielkie Joł tylko O.S.T.R. suko

pozdro abel
1 rok temu
Reply to  MWbb

Tylko tam jak wydasz płytę to kończysz kariere

Dzban
1 rok temu

Co za łeb, pierdoli o tym jurorskim bo wiadome, chce z nim pograć w fife. przecież to debil jest xdddd

Gej Okej
1 rok temu

NEWS Spinache wskazał najlepszą polską wytwórnię analnych doznań

Fake analny
1 rok temu

Spinacz jest tak gejowski ze nie ma sensu przebiac analnie

Pablo Escodałn
1 rok temu

Czy shafter to własnie nie jest były youtuber teraz raper?

Prawda
1 rok temu

15:18 7

NEWSSpinache wskazał najlepszą polską wytwórnię
Raper wypowiedział się też na temat raperów z Youtube’a.

Opublikowany 19 godzin temu Przez Łukasz Fatowy

Kammm89bbV
1 rok temu

Ty ale spinache kim Ty kurwa jestes i kogo to interesuje cwelu co ?

Niespinajsiemordo
1 rok temu
Reply to  Kammm89bbV

Typem który ma więcej oleju w głowie.

MWbb
1 rok temu
Reply to  Kammm89bbV

Spinacz Obóz TA

Popularne