Sprawdź nas też tutaj

News

„60-tki” i „j*bać kapusi” – spoty Kizo inspirowane tematyką półświatka

Reklamy batonów „Kizzers” zyskały sympatię słuchaczy.

Opublikowany

 

kizo kizzers

Od dzisiaj w sieci sklepów Biedronka dostępne są batony „Kizzers” firmowane przez reprezentanta Chillwagonu Kizo. Raper postawił na kampanię, w której nie brakuje humoru i odniesień do półświatka przestępczego.

W świecie przestępczym istnieje powiedzonko nawiązujące do masowej chęci skorzystania z artykułu 60-tego: „kto się pierwszy nie rozj*bie, ten frajer”. Parafrazując je, można zaryzykować teorię, że „kto pierwszy nie wrzuci swojego towaru do Biedronki, ten frajer” (oczywiście pod względem finansowym). Biorąc pod uwagę liczbę sklepów tej sieci, chyba mało prawdopodobne, żeby nie zarobić na tym konkretnego siana. W dodatku małym nakładem sił.

Tematyką półświatka są też inspirowane spoty Kizo. Pojawia się nawiązanie do przesłania życiowego Roberta RS77, nie zabrakło żartu z „sześćdziesiątki”. Odzew internautów jest entuzjastyczny, pojawiają się wręcz sugestie, że to „najbardziej kreatywne reklamy w sieci”. Ale czy na pewno? Każdy niech wyrobi sobie samodzielną opinię. Biorąc pod uwagę feedback, raczej w ciemno można zakładać sukces finansowy inwestycji. I jeśli tak się stanie, inni raperzy zapewne będą mieli pokusę firmowania swoimi twarzami towarów w dyskontach. Ale mimo wszystko chyba lepiej wejść w kampanię jednego, swojego produktu, niż wcielać się w rolę słupa ogłoszeniowego i co chwilę reklamować inny.

34 komentarze
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Jeż
3 miesięcy temu

Nie promujcie discopolo na stronie poświęconej rapowi

kenke wsadza w dupę rękę
3 miesięcy temu

pezet będzie reklamował maść na pryszcze, paluch paluszki, popek czopki, a włodi jakieś fajki.

Huj ci w pysk
3 miesięcy temu

A ty będziesz reklamą aborcji na plakatach w całym kraju z podpisem „usuń bo może się urodzić to” i będzie twoje zdjęcie

kenke wsadza w dupę rękę
3 miesięcy temu
Reply to  Huj ci w pysk

Jestem z probówki.

Ty będziesz na plakacie z podpisem „Tak kończą pedały po wskoczeniu do wanny Rafalali”, a poniżej będzie twoje zdjęcie.

Sowabezoka
3 miesięcy temu

Powinny nazywać się debilway

Tibijczyk
3 miesięcy temu
Reply to  Sowabezoka

Oprawić cie sprzentem?

Wariacik
3 miesięcy temu

Normalnie wariacie wchodzę do sklepu 23km odemnie po wojaka a pacjentka do mnie czy mam dowód, no niezły sztynks, mówię wariatce że na dowód mogę jej maczugę pokazać tak o od buta normalnie, maczuga będzie pokazywana na dowód, a ona że nie trzeba bo ja chyba model i pyta czy wojak będzie zerowany, a ja że normalnie tak o zerowane będzie za sklepem a potem dzika dzicz będzie odstawiania normalnie kongo nastąpi tak o zadymka że fiu fiu po wyzerowaniu od buta bez kitu bo ja model wariat jestem wariacie

Gonciarzowejaja
3 miesięcy temu
Reply to  Wariacik

Mówi się od kopa

Alvaro morata
3 miesięcy temu

Kopa to ci mogę na łeb zajebać jak chcesz

Huj ci w pysk
3 miesięcy temu

TEN TEŻ JEST KURWA DOBRY TROGLODYTA XD

BARDZO BOGATY PRZEDSIEBIORCA
3 miesięcy temu

kizo TAKI ZWYKLY CHLOP Z POLA

Kaloryfer [OFFICIAL]
3 miesięcy temu

Gdzie można znaleźć dziewczynę bo nie wiem. 80% dziewczyn jakie znam to albo z gg albo z fotki albo z naszej klasy jak działała jeszcze. Ja pierdole

Jaba
3 miesięcy temu

Człowieku tego od 10 lat nikt nie używa

Alvaro morata
3 miesięcy temu

Musisz wyjść z piwnicy do ludzi

Doradca Zełeńskiego
3 miesięcy temu

Wyjdż z jaskini zacofany deklu bo gadu gadu i te wszystkie stare gównoportale nie istnieją już

Stefan Po Łokieć
2 miesięcy temu

A ty pod kamieniem byłeś schowany?

Jebać wykop
3 miesięcy temu

Ja dalej nie wiem dlaczego nikt się nie zainteresuje „mirkami” z wykopu. Przecież to jebane nerdy które świata poza komputerem nie widzą. Gardzi nimi cała Polska a ich stare będą za niedługo utrzymywać rodziny za dawanie dupy wzamian za kartusz z gazem 190g. Jebać was kurwy do spodu. Jebać was przegrywy. Nie zasługujecie żeby wasze imiona były pisane z dużej litery. Was powinno się wysyłać na Ukrainę jako mięso armatnie/ruchoma tarcza do ćwiczeń strzeleckich. Chuj wam na imię.

Alvaro morata
3 miesięcy temu
Reply to  Jebać wykop

Ciągnij kutasa bity cwelu. Nie wszyscy są takimi kurwami jak ty żeby życzyć komukolwiek takich rzeczy debilu zajebany

Milfhunter
3 miesięcy temu

Kiedy podacie skład kizzersów?

Stefan Po Łokieć
2 miesięcy temu
Reply to  Milfhunter

Woda z kibla i mąka.

Anihilator
3 miesięcy temu

Ile Ty masz lat Kizo ? 16 ??

Stefania
3 miesięcy temu

Gangus jak chuj…

Stefan Po Łokieć
2 miesięcy temu

Smuty Kizo inspirowane chujem w dupie

Jaba
3 miesięcy temu

Dobrze, że czytam komenty do dołu, bo bym się odmurzdzyl

Stara ciota
3 miesięcy temu

Znam dobrego prawnika, który zajmuje się prawem karnym i przerabia przypadki takich ulicznych hustlerów typu kizo, sentinusy, maliki, bonusy i inne raperki, które bawią się w jakąś pseudo gangsterkę i w momencie gdy któremuś z takich delikwentów pali się grunt pod nogami to w 95% przypadków idą na ugodę z psiarnią. Najwięcej o tej prawilności i jebaniu 60 krzyczą ci, którzy mają coś za uszami. Psy mają swoje sposoby aby przycisnąć takich przyjebów i kiedy przychodzi co do czego to śpiewają co trzeba. W momencie kiedy mają przed sobą realne widmo odsiadki to mięknie im pała. Dlatego kurwa jak słyszę takie pierdolenie, że jebać kapusi etc. z ust jakiegoś kizo czy innego zgreda to mam w głowie jedno wielkie xD.

INTRO
3 miesięcy temu

Przepraszam jeszcze raz za to dukanie dzieci bez was byłbym nikim. Ale jakby sento zrobił master, to bym brzmiał jak młody peja, bo on też duka ale ma lepszy Master. Ja ogólnie dobrze rymuje tylko źle zęby składam, bo od coli mi się trochę pościerały i jeszcze sento posypał jakiegoś lewego mefa i trochę szczekoscisk miałem przy nagrywce. Ogólnie fajnie było u sento na oglądałem się hiszpańskiej patologi i dilerów, a sento to tylko sypał i pił. Chyba też niedługo wstawię sobie licowki jak mój król sento. Jedna prawda której się tam nauczyłem. Koks daje lute ale zabiera zęby.

Tibijczyk
3 miesięcy temu
Reply to  INTRO

Zima cie zabierze

Gonciarzowejaja
3 miesięcy temu
Reply to  INTRO

Luta w chui klik

Popularne