Sprawdź nas też tutaj

ranking

Sprzedaż Płyt w Polsce: KęKę ponad 7 miesięcy na Olisie

Radomski raper wrócił na Olis.

Opublikowany

 

KęKę
KęKę

W tym tygodniu na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce – Olis – brakuje rapowych nowości. W zestawieniu pojawiło się jedenaście krążków z interesujących nas kategorii muzycznych. Jeden opuścił listę.

KęKę 7,5 miesiąca na Olisie

W oczekiwaniu na nowy album radomskiego rapera „Mr KęKę”, wraca on do krajowego zestawienia ze swoim ubiegłorocznym krążkiem „To Tu”. Album, który zdobył podwójną platynową płytę zaliczył dzisiaj 30 tydzień na Olisie. To już 7,5 miesiąca pobytu KęKę w zestawieniu.

Sprzedaż Płyt w Polsce – OLiS: 07.02.2019

Sprzedaż w okresie: 25.01 – 31.01.2019#9. Paluch – „Czerwony Dywan” (7 tyg.)

#11. PlanBe – „Moda” (2 tyg.)#23. Szpaku – „Atypowy” (14 tyg.)

#26. Bedoes & Kubi Producent – „Kwiat Polskiej Młodzieży” (8 tyg.)

#30. KęKę – „To tu” (30 tyg.)

#31. Kartky – „Black Magiic” (6 tyg.)

#35. Taco Hemingway – „Cafe Belga” (28 tyg.)

#39. Peja – „25 Godzin” (6 tyg.)

#43. Sarius – 'Wszystko Co Złe” (17 tyg.)

#44. Hemp Gru – „Eter”  (11 tyg.)

#48. Bonus RPK – „Technik Pasjonat” (10 tyg.)

Zestawienie opuściły albumy:

Holak & Frosti Rege – „Tego nie widać, to słychać” (1 tyg.)

Co to OLiS?

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

Pełne zestawienie listy Olis: 7 lutego 2019

25 komentarzy
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
mgr Blokers
3 lat temu

Zestawienie opuściły albumy:
Holak & Frosti Rege – „Tego nie widać, to słychać” (1 tyg.)

to, że w ogóle znalazło się to w zestawieniu kiedykolwiek jest hańbą dla muzyki jakiejkolwiek gdziekolwiek

A poza tym uważam, że rapgra powinna zostać zniszczona.

Femboy
3 lat temu
Reply to  mgr Blokers

Ale że napisali co to Olis to propsy bo tego jeszcze na glamie nie było.

Odb
3 lat temu
Reply to  mgr Blokers

Kękę ponad 7 miesięcy w Polsce: Sprzedaż płyt na olisie

JANusz PAWulon DWójA
3 lat temu

Cwelak jest tak kurwa słaby i tak ma chujowy głos, że wcale się nie dziwię, że wykurwili po tygodniu. Pedałowi jebanemu nawet waflowanie z SB nie pomogło. Jan Ruchanie w czoko i Słoneczny Pedał jebali go w ryj w tej samej bluzie, cała była w spermie i srace Holiego. Piękna sprawa tak na dwa batony.

Budze sie
3 lat temu

Oj glupi ten narod

ON Z WC
3 lat temu

JEBANE POLACKEN GÓWNO ZNACZYCIE WASZE PŁYTY LATAJĄ MIĘDZY AGNIESZKĄ Z GIMNAZJUM KTÓRA DOSTAŁA PIERWSZEGO OKRESU A GIMBUSEM MENTALNYM

papardelus cwelus
3 lat temu

Jestem pijak Kękę, wsadzam chuja w rękę!
Kuku, Keke, Kiki, Kaka napierdala cie tu sraka
Kaka, Kiki, Kuku, Keke ide se na analną dyskotekę!

Kamila Krupa
3 lat temu

Ciekawe jak się musi czuć Szpaku i Bedoes gdy widzą że Backstreet Boys jest wyżej na olisie.

rychypejasurówka
3 lat temu
Reply to  Kamila Krupa

Pewnie tak jak ty kiedy patrzysz na wszystkich ze swojego otoczenia

Lump listonosz
3 lat temu

Kto słucha tego ex-pijaka? Niedługo będzie nawijał jak wychowywać dzieci. Jebem na to

_aqq_
3 lat temu

Litoterapia jest skuteczna pod warunkiem DOPASOWANIA kamieni do określonej osoby.

przykład:
Czarny Kamień z Mekki ma energię, która działa pozytywnie wyłącznie na muzułmanów – jest ich kamieniem wiary. Nie-muzułmanie powinni – dla własnego dobra – unikać kontaktu z Al-Ḥajar al-Aswad.

przykład 2:
Karneol jest kamieniem związanym z energią ognia. Arabia Saudyjska za główne źródło dobrobytu może uważać złoża ropy naftowej, które jako źródło energii są z ogniem niewątpliwie związane. Ropę naftową określa się czasem nazwą „czarne złoto”, zatem karneol odpowiadający tej energii powinien mieć odcień ciemny.

#dopasowanie

https://previews.123rf.com/images/tadamichi/tadamichi1302/tadamichi130200005/18012991-una-persona-encajar-la-%C3%BAltima-pieza-del-rompecabezas-imagen-del-concepto-de-edificio-y-el-bot%C3%B3n-de-arriba.jpg

_aqq_
3 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

Ziołolecznictwo (fitoterapia) – dział medycyny i farmakologii zajmujący się wytwarzaniem leków ziołowych z roślin leczniczych oraz ich stosowaniem w profilaktyce i terapii chorób. Pojęcie to jest również używane dla określenia gałęzi medycyny alternatywnej zajmującej się leczeniem preparatami roślinnymi.
Ziołolecznictwo jest bardzo rozpowszechnione wśród nieuprzemysłowionych społeczeństw. Jest głównym składnikiem wszystkich tradycyjnych systemów medycznych (medycyny ludowej).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zio%C5%82olecznictwo

http://s.lubimyczytac.pl/upload/books/3822000/3822031/513747-352×500.jpg

Litoterapię stosujemy na co dzień, najczęściej nieświadomie. Nosimy biżuterię z kamieniami szlachetnymi dobieranymi intuicyjnie, pijemy bursztynowe nalewki, zalecane w stanach przeziębienia i bólach reumatycznych, czy też otaczamy się w mieszkaniu kryształami górskimi i innymi pięknymi kamiennymi ozdobami. Litoterapia zakłada, że każdy kamień wysyła nam określony rodzaj energii, który wspomaga nasze zdrowie nie tylko psychiczne, ale i fizyczne.
Litoterapia, czyli leczenie kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, zaliczana jest do medycyny alternatywnej. Terapia ta nie jest nowością, gdyż o dobroczynnym działaniu kamieni na organizm ludzki wiedzieli starożytni Babilończycy, Egipcjanie, Grecy i Rzymianie.
http://bonavita.pl/litoterapia-opinie-ekspertow-zalecenia-do-stosowania-i-wlasciwosci-kamieni-szlachetnych

_aqq_
3 lat temu
Reply to  _aqq_

i tu – w kontekście medycyny alternatywnej i pseudonauki – pozwolę sobie przypomnieć wnioski, które swego czasu wynikły w dyskusji z kolegą Kondziem

Rekord świata w skoku o tyczce nie może zostać naukowo potwierdzony, gdyż nie podlega wymogom replikacji – nie może (z oczywistych względów) zostać powtórzony w niezależnym eksperymencie z udziałem naukowców ze statystycznie znaczącą ilością pozytywnych rezultatów.
Co więcej – ponieważ rekord Siergieja Bubki ze stadionu w Sestriere nie został pobity przez ostatnie 25lat, zgodnie z metodologią naukową należy go uznać za błąd pomiarowy.

Jedynym potwierdzeniem faktu osiągnięcia przez człowieka bariery 6,14m w skoku o tyczce na stadionie stają się w tym momencie relacje świadków, zatem fakt pobicia rekordu jest potwierdzony wyłącznie przez pseudonaukę.

:)))

ProfesorNauk
3 lat temu
Reply to  _aqq_

No spoko..A można za przeproszeniem psa w dupe ruchać gdy sra podczas deszczu? Jak już taka mądra jesteś? Ciekawe czy w łóżku też taka mądra czy leżysz jak ta kłoda..

Ojciec prać?
3 lat temu
Reply to  ProfesorNauk

Zwierzęta nie mają głosu więc można z nimi robić co się chce ruchać gdy sraja szczaja jedzą lub się liza po siurki i tak nikomu nic nie powiedzą.

konio
3 lat temu
Reply to  Ojciec prać?

You are awesome Karynka, suko (bitch), mongolska księżniczko, kwiatku róży w zamarzniętym lesie.

Odniosę się krótko do skoku o tyczce, bo ma on dla mnie znaczenie osobiste. Symbolizuje przekraczanie granic niemożliwości i przypomina, że granice są jedynie iluzoryczne. Na ten przykład: dzisiaj jestem tu, a jutro… nadal jestem tu, a granica może być już po drugiej stronie. #evolve

_aqq_
3 lat temu
Reply to  konio

excuse-moi, „z kolegą konio”

konio
3 lat temu
Reply to  _aqq_

Niedługo zmieniam ksywkę na Günter – może łatwiej będzie ci wtedy używać narzędnika – a póki co, odświeżam klasykę polskiego rapu.
https://www.youtube.com/watch?v=-gHZXbhIWv4

_aqq_
3 lat temu

a jeszcze przy okazji https://glamrap.pl/sprzedaz-plyt-w-polsce-planbe-bez-pierwszego-miejsca/

#Rosja to car
#samodierżawje
https://glamrap.pl/drake-dissuje-kid-cudiego-i-pushe-t-cztery-nowe-single/

Wprawdzie Lenin głosił – zgodnie z naukami Karola Marksa – że religia to „opium dla mas”, ale Stalin podchodził do sprawy religii bardziej życiowo. Głębokie przeświadczenie, że „Rosja to car” miało skutek w tym, że carewicz Aleksy – jako naturalny dziedzic korony Rosji – nie został pozbawiony życia w domu Nikołaja Ipatiewa. Dodatkowo – ze względu na chorobę Aleksa – została uwolniona carewna Maria. W zamian oboje zobowiązali się, że nie opuszczą terenów Rosji.
Wnuk Marii – i naturalny dziedzic korony carów – nie tylko złamał zasadę, że „Россия – это царь, русский народ и Православие”, ale też znalazł się na terenach, które Związek Radziecki utracił w czasie II wojny światowej.

Osobiście nie mogę zgodzić się ze stwierdzeniem, że carewicz musiał zostać zgładzony, bo reprezentował skundloną część carskiej władzy. #czystki etniczne na Kaukazie 1944
Kaukaskim genom zawdzięczam wiarę w siebie i bezgraniczny opór przeciw poddaństwu i zawisłości.

https://www.youtube.com/watch?v=ciSYu9w9894

cydży
3 lat temu
Reply to  _aqq_

Te wywody chuja warte w porównaniu do zasadniczego pytania, za przeproszeniem na ten przykład czy można ruchać w dupe psa jak sra?

_aqq_
3 lat temu
Reply to  cydży

wykurwiaj na śmietnik, cydży :)))
z debilami się nie dyskutuje

_aqq_
3 lat temu
Reply to  _aqq_

Сенатор Рауф Арашуков, который в конце января был задержан в ходе пленарного заседания Совета Федерации, заявил, что якобы заранее знал о планирующихся следственных действиях и при желании мог скрыться.
https://www.ntv.ru/novosti/2150061/

ustalmy to na wejściu – dla Mr. Putin istotne są papiery, nie odpowiadający im człowiek

Mr. Putin jest gotów zabić cara, ale nie pamiątki, które po nim pozostaną :)))

https://www.downwindersatrisk.org/wp-content/uploads/2013/01/hypocrisy-meter.jpg

stary na plecach
3 lat temu

cyka blyat idi nahui

_aqq_
3 lat temu

Litoterapia – jako gałąź medycyny – była stosowana przede wszystkim na terenach ubogich w roślinność, czyli w wysokich górach i na terenach pustynnych.

Nabatejczycy (arab. الأنباﻂ al-Anbat) – starożytny lud pochodzenia semickiego przybyły z Półwyspu Arabskiego na tereny obecnego południowego Izraela i południowej Jordanii ok. VI w. p.n.e. W III w. p.n.e. utworzyli królestwo nabatejskie, które zostało w 106 r. n.e. włączone do rzymskiej prowincji Arabia. Stolicą ich państwa była Petra, potem Bostra. Mówili dialektem arabskim oraz posługiwali się alfabetem nabatejskim, który wywodzi się z alfabetu aramejskiego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nabatejczycy

The Nabataeans used to represent their gods as featureless pillars or blocks. Their most common monuments to the gods, commonly known as „god blocks”, involved cutting away the whole top of a hill or cliff face so as to leave only a block behind. However, the Nabataeans became so influenced by other cultures such as those of Greece and Rome that their gods eventually became anthropomorphic and were represented with human features.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nabataeans

https://lpviator.imgix.net/graphicslib/thumbs674x446/56691/SITours/madain-saleh-in-al-ula-500157.jpg

cydży
3 lat temu
Reply to  _aqq_

paszła w pizdu

Popularne