Sprawdź nas też tutaj

ranking

Sprzedaż Płyt w Polsce: O.S.T.R. przed Małpą

Całe podium dla rapu.

Opublikowany

 

O.S.T.R.

W tym tygodniu na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce – Olis – znalazły się trzy nowości. W zestawieniu pojawiło się osiem krążków z interesujących nas kategorii muzycznych. Siedem opuściło listę.

Sprzedaż Płyt w Polsce – OLiS: 07.03.2019

Sprzedaż w okresie: 22.02 – 28.02.2019

#1. O.S.T.R. – „Instrukcja obsługi świrów” – nowość!#2. Małpa – „Blur” – nowość!

#3. Sokół – „Wojtek Sokół”  (2 tyg.)#5. Joda – „Orientorient” – nowość!

#6. Małpa – „Mówi”

#14. Paluch – „Czerwony Dywan” (11 tyg.)

#28. Szpaku – „Atypowy” (18 tyg.)

#37. Eldo – „Psi” (6 tyg.)

Zestawienie opuściły albumy:

Peja – „25 Godzin” (9 tyg.)

Bedoes & Kubi Producent – „Kwiat Polskiej Młodzieży” (11 tyg.)

PlanBe – „Moda” (5 tyg.)

Sarius – „Wszystko Co Złe” (20 tyg.)

Otsochodzi – „Miłość” (3 tyg.)

PRO8L3M – „Ground zero mixtape” (23 tyg.)

O.S.T.R. – „W drodze po szczęście” (37 tyg.)

Hinol PW – „Mej duszy dziecko” (25 tyg.)

Taco Hemingway – „Cafe Belga” (30 tyg.)

Co to OLiS?

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

Pełne zestawienie listy Olis: 7 marca 2019

23 komentarze
23 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
huj
3 lat temu

zauwazlyem cos smiesznego
Peja – „25 Godzin” (9 tyg.)

Bedoes & Kubi Producent – „Kwiat Polskiej Młodzieży” (11 tyg.)

9 tyg i 11 tyg, wiecie 9/11 kurwa cydzy ty kurwiu

WINI
3 lat temu
Reply to  huj

JEBAĆ CYDZEGO I PROFESORA SPEDALONEGO


ESSSSAAAA

Odb
3 lat temu
Reply to  huj

O. S. T. R. a małpa sprzedaje Polskę za płyty.

Jedyny prawdziwy Grzegorz Iskierda
3 lat temu

Panowie i panie
Mam ochotę na jebanie
To jest moje oświadczenie
Będzie ostre pierdolenie
Ostre jak igły na fiucie
Skończysz z moją pytą w dupie
Ona mocno tam zachlupie
Ty już stękasz
Ty już jękasz
Krzyczysz „Grzegorz mój odbyt nękasz!”
A ja na to „morda szmato”
I znów wsadzam ci i wsadzam
Aż ten odbyt rozpierdalam.

rasista
3 lat temu

joł co za sztos
grubo lecisz na wolno
czarnuchu mój ty zawsze przy mnie stój

_aqq_
3 lat temu

głąby nie wiedzo :)))

Katarski kryzys dyplomatyczny – konflikt dyplomatyczny między Katarem a grupą państw arabskich, rozpoczęty w 2017 roku w związku z rywalizacją o dominację na Bliskim Wschodzie.
5 czerwca 2017 Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn, Jemen, Egipt i Malediwy ogłosiły zerwanie stosunków dyplomatycznych z Katarem, zawiesiły połączenia lotnicze z tym krajem, a Arabia Saudyjska zamknęła granicę lądową z Katarem, czyli jedyną granicę lądową tego kraju. Oficjalnym powodem zerwania stosunków było oskarżenie Kataru o podsycanie konfliktów na Bliskim Wschodzie i wspieranie przez to państwo terroryzmu.
Pod koniec miesiąca Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Egipt nałożyły na Katar dziesięciodniowe ultimatum, żądając zerwania stosunków z organizacjami terrorystycznymi, zamknięcia tureckiej bazy wojskowej, rozluźnienia stosunków z Iranem, wydania terrorystów znajdujących się na katarskim terytorium, zamknięcia telewizji Al-Dżazira i wypłaty odszkodowań za straty z tytułu blokady. Katar odrzucił wszystkie żądania. Kraje arabskie postanowiły kontynuować blokadę, jednak nie zdecydowano się rozszerzać jej zakresu.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Katarski_kryzys_dyplomatyczny

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/8b/Qatar_CIA_map_PL.png/200px-Qatar_CIA_map_PL.png

_aqq_
3 lat temu
Reply to  _aqq_

Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Bahrajn i Egipt zerwały stosunki dyplomatyczne z Katarem w związku z zarzutami, że współpracuje on z Iranem na szkodę innych państw arabskich, w tym poprzez finansowanie terroryzmu. Wspomniane kraje zastosowały wobec Kataru sankcje – blokadę żeglugi i ruchu lotniczego. Dochodzi do tego zamknięcie jedynej granicy lądowej Kataru z Arabią Saudyjską, co spowodowało masowe wykupywanie artykułów spożywczych przez Katarczyków i inne objawy społecznego zaniepokojenia.
W piątek prezydent USA Donald Trump wezwał natomiast Katar, by wstrzymał finansowanie terroryzmu, choć jednocześnie Departament Stanu USA zaapelował do państw arabskich o zniesienie blokady tego państwa, co zmniejszyłoby napięcie w regionie Zatoki Perskiej. Trump poinformował, że rozmawiał z tamtejszymi przywódcami po ich niedawnym spotkaniu w stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadzie i uznał, że nadszedł czas na wezwanie Kataru, by zaprzestał wspierania ugrupowań terrorystycznych.
– Katar jest niestety historycznie państwem, które finansowało terroryzm na bardzo dużą skalę. Mieliśmy do podjęcia decyzję, czy pójść na łatwiznę, czy ostatecznie sięgnąć po twarde lecz niezbędne działania. Musimy wstrzymać finansowanie terroryzmu. Postanowiłem, że nadszedł czas na wezwanie Kataru, by wstrzymał to finansowanie – powiedział Trump dziennikarzom w Białym Domu.
https://www.polskieradio.pl/9/313/Artykul/1775693,Konflikt-panstw-arabskich-z-Katarem-Co-dalej

_aqq_
3 lat temu
Reply to  _aqq_

Katar ma potężną siatkę wywiadowczą w Europie Zachodniej, bazującą – w przeciwieństwie do Arabii Saudyjskiej – nie na meczetach, ale na dzielnicach arabskich. #ghetto
W 2016 – przy okazji operacji antyterrorystycznych – wyszło na jaw, jak bardzo obserwowana i zinfiltrowana jest siatka religijna. Nie było to wielkim zaskoczeniem, bo Arabia Saudyjska dzieliła się swoimi informacjami z krajami sojuszniczymi (zwłaszcza z ZEA), co równało się opublikowaniu informacji w kilku wiodących agencjach prasowych.

Blokada Kataru odcięła katarski wywiad od pozostałych krajów arabskich – poza Kuwejtem, który od tej pory występuje jako łącznik. Dzięki temu siatka katarska w Europie nie została spalona.

https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81CMQxFiQcL._SX425_.jpg

Bonifac RHC
3 lat temu

Ostra sprzedaż małp w płytach przed Polską

WIESŁAWA MAGNUSZEWSKA
3 lat temu

KTO TO JEST KURWA JODA? TEN ZE STAR WARS CZY KI CHUJ? XD

2 Pac Szpakur
3 lat temu

BOR reprezentant, jedno sezonowiec jak szpaku!

dj ango
3 lat temu
_aqq_
3 lat temu

Szef MSZ Korei Płn. Ri Jong Ho oświadczył w czwartek, że podczas szczytu USA-KRLD w Hanoi jego kraj nie domagał się zniesienia wszystkich nałożonych na niego sankcji. Prezydent USA Donald Trump twierdził, że taki był właśnie powód braku porozumienia.
https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Korea-Polnocna-zaprzecza-slowom-Trumpa-nie-domagalismy-sie-zniesienia-wszystkich-sankcji

Prezydent USA Donald Trump wyraził rozczarowanie po informacjach na temat możliwej odbudowy przez północnokoreański reżim części poligonu rakietowego, który zaczął być likwidowany w zeszłym roku. Te niepokojące wiadomości podały dwa amerykańskie think tanki oraz południowokoreańska agencja Yonhap.
– Byłbym bardzo rozczarowany, gdyby tak się działo – powiedział Trump dziennikarzom w Gabinecie Owalnym. – To bardzo wczesny raport, ale byłbym bardzo, bardzo rozczarowany przewodniczącym Kimem. Nie sądzę, że będę, ale zobaczymy, co się stanie.
– Mamy bardzo nieprzyjemny problem, ale musimy go rozwiązać – dodał amerykański prezydent. – Nasze relacje są dobre.
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-trump-komentuje-doniesienia-o-odbudowie-poligonu-w-korei-polnocnej/98dhmrx

https://bi.im-g.pl/im/0a/5d/17/z24501514Q,Szczyt-Trump-Kim-w-Hanoi-skonczyl-sie-bez-porozumi.jpg

_aqq_
3 lat temu
Reply to  _aqq_

o tym, że Mr. Trump negocjacje traktuje jak sport, już było: https://glamrap.pl/peja-weterani-tez-kiedys-kopiowali-na-potege-a-teraz-chca-rozgrzeszac-malolatow/

o tym, że Mr. Trump tkwi w błędnym przekonaniu, że w relacji z Koreą Północną czas gra na jego korzyść, też było: https://glamrap.pl/machine-gun-kelly-mowi-dlaczego-nie-odpowie-na-diss-eminema/

_aqq_
3 lat temu

i coś na deser:

Modi and Imran bask after ‘good’ Kashmir crisis.
As tempers cool after an alarming confrontation between India and Pakistan, analysts say their leaders have emerged stronger — with Narendra Modi burnishing his nationalist credentials and Imran Khan cast as a peacemaker.
Some 400,000 people have signed petitions for Khan, the former playboy cricketer and prime minister since August, to get a Nobel prize, while Modi’s political stock has also risen ahead of looming elections.
http://www.arabnews.com/node/1461066/world

https://www.vocfm.co.za/wp-content/uploads/2018/10/nobel-prize.jpg

_aqq_
3 lat temu

i przy okazji :)))

(You can use what makes blood flow and you can eat what is slaughtered with the Name of Allah. But do not use teeth or claws (in slaughtering). I will tell you why, as for teeth, they are bones, and claws are used by Ethiopians for slaughtering.) Allah said next, (and that which is sacrificed on An-Nusub.) Nusub were stone altairs that were erected around the Ka’bah, as Mujahid and Ibn Jurayj stated. Ibn Jurayj said, „There were three hundred and sixty Nusub (around the Ka’bah) that the Arabs used to slaughter in front of, during the time of Jahiliyyah.”
The Meaning and Explanation of the Glorious Qur’an, Tom 2
https://books.google.pl/books?id=ZZqPhWELmVAC&pg=PA361&lpg=PA361&dq=An-Nusub&source=bl&ots=nEURxhk662&sig=ACfU3U3EVORGcpM_rb1SbCA8fv6kOxguXQ&hl=pl&sa=X&ved=2ahUKEwjPrZ3o1ubgAhVM8aYKHewACNYQ6AEwCXoECAMQAQ#v=onepage&q=An-Nusub&f=false

#blood flowing over stones
#Bataclan

https://media.pri.org/s3fs-public/styles/original_image/public/_DSC8543.jpg

https://media.pri.org/s3fs-public/styles/original_image/public/Paris_01.jpg?itok=Wto8TULA

rasista
3 lat temu

pokaz czarnuchowi sprzedaz w pl to zleje sie ze smiechu

huj
3 lat temu

Rychu peja Grochówka niby do gory a i tak zajebal o glebe, troche jak w smolensku. panie pnauk prosze mnie nie obrazac bo podjade do ciebie i zakurwie ci na ryj. cydzy ty kurwo

Kutasiwo
3 lat temu
Reply to  huj

Jakis bedoes sie dluzej utrzymal niz krul poznania

huj
3 lat temu
Reply to  Kutasiwo

bedoes klul lapu kurwa

Czerwony korsarz
3 lat temu

Jebany hipokryto przeproś mojego Wujka Krzysztofa Hołowczyca, za ublizanie mu w kawałkach, za wystepn w reklamie chipsow, gdzie sam zagrales w reklamie jakies gierki z czolgami.

głos rozsądku
3 lat temu

Szczerze to wolę Bedoesa niż Ostr, który jest otoczony jakimś niezrozumiałym kultem. Tym pierwszym zaraz dzieci się i tak znudzą na amen, bo mają Szpaka, a za niego za rok przyjdzie następny pedał

Monia
3 lat temu

To nie kult. To szacunek ✌️ gimby nie znajo

Popularne