Sprawdź nas też tutaj

Inne

Sprzedaż Płyt w Polsce: Słaby debiut Nicki Minaj

Raperka nie będzie zadowolona ze sprzedaży płyty w naszym kraju.

Opublikowany

 

Nicki Minaj
Nicki Minaj

W tym tygodniu na oficjalnej liście sprzedaży płyt w Polsce – Olis – znalazły się dwie nowości. W zestawieniu pojawiło się trzynaście rapowych krążków. Jeden musiał opuścić listę.


Polska nie kupuje Nicki Minaj

Zdecydowanie lepszy wynik w Polsce odnotowali Jay-Z & Beyonce z albumem „Everything is love”, który zadebiutował na 2. miejscu krajowej listy Olis. Nicki Minaj z płytą „Queen” pojawiła się hen daleko, dopiero w trzeciej dziesiątce. Na krążku gościnnie dograli się Eminem, The Weeknd, Lil Wayne czy Future. Przypomnijmy, że Polska znalazła się na mapie trasy NickiHndrxx, wspólnego projektu Nicki Minaj i Future. Artyści przemienią Atlas Arenę na jeden dzień, 24 lutego, w królestwo hip-hopu. Warto odnotować, że raperka odwołała niedawno trasę po Stanach. Mówi się nieoficjalnie, że to przez słabą sprzedaż biletów. Jak będzie w Polsce i czy w ogóle dojdzie do koncertu? Niebawem powinniśmy się przekonać.

Nowość od reprezentanta QueQuality

W nowościach w tym tygodniu pojawił się również album Szopeena „Od początku”. Płyta zawiera sporą dawkę niebanalnych przemyśleń, rozterek na temat miejsca i roli młodego artysty w otaczającym go świecie. „Od początku” to album bogaty w nowoczesne brzmienia i newschoolowe patenty, niemniej raper nie zapomina o swoich korzeniach i przygotował również coś dla starszych słuchaczy którzy pamiętają jeszcze jego oldschoolową manierę.Jak mówi sam artysta, płyta powstawała w bardzo skomplikowanym dla niego okresie, w wielu numerach Szopeen rozlicza się z samym sobą serwując sporą dawkę bardzo osobistych linijek. Gościnnie na krążku udzielają się takie postacie jak: PlanBe, Sztoss, Otsochodzi, Jan-rapowanie, czy Gverilla.

Sprzedaż Płyt w Polsce – OLiS: 06.09.2018

Sprzedaż w okresie: 24.08 – 30.08.2018

#2. Taco Hemingway – „Cafe Belga” – (6 tyg.)
#9. Hinol Polska Wersja – „Mej duszy dziecko” (11 tyg.)
#16. O.S.T.R. – „W drodze po szczęście” (26 tyg.)
#17. ReTo – „BOA” (9 tyg.)
#18. Szopeen – „Od początku” – nowość!
#20. Kali – „V8T” (18 tyg.)
#22.  Guzior – „Evil_Things”  (12 tyg.)
#26. KęKę – „To tu” (22 tyg.)
#27. Nicki Minaj – „Queen” – nowość!
#30. Taconafide – „Soma 0,5mg” (19 tyg.)
#37. PRO8L3M – „Ground Zero Mixtape” (15 tyg.)
#43. DJ Decks – „Mixtape 6” (13 tyg.)
#46. Malik Montana – „Tijara” (12 tyg.)

Zestawienie opuściły albumy:

Małach – „Proverbium” (14 tyg.)

Co to OLiS?

OLiS to oficjalna lista sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video, która istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy niezależne. Dane odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

 
12 komentarzy
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
pawelec777
4 lat temu

Osobiście myślę, że Nicki ma w dupie sprzedaż u nas

xMisiax
4 lat temu
Reply to  pawelec777

W Polsce jest Kukon, jeden z najlepszych mc na świecie, więc raczej ją interesuje sprzedaż w Pl bo chce mu zaimponować i nagrać z nim collabo
https://www.bankfotek.pl/image/2124675.jpeg

jebałem matke kukona w ryj
4 lat temu

zbanujcie tego cwela kukona spamującą kurwe upośledzoną

xMisiax
4 lat temu
king_tomb
4 lat temu

Mojej plytki i tak nie przebije.

fdgdfgdf
4 lat temu

Co to OLiS?
OLiS to nieoficjalna lista sprzedaży detalicznej niepolskiego Związku Producentów Audio-Video, która nie istnieje od 23 października 2000 roku. Zestawienie nie powstaje w oparciu o dane sprzedaży sklepów uczestniczących w projekcie, do którego nie należą największe sklepy sieciowe np. Empik, Saturn i Media Markt, sklepy internetowe oraz sklepy nie zależne. Dane nie odnoszą się do tygodnia poprzedzającego kolejne wydanie zestawienia i przedstawiają listę 50 nie najchętniej kupowanych płyt w danym tygodniu.

wlodek
4 lat temu
rasista
4 lat temu

mądra Polska nie kupuje gówna sztucznej małpy bilety na koncerty w stanach nie idą kto pójdzie na koncert osoby która sama się nazywa dziwką na plantacje a jej brat to pedofil

konio
4 lat temu

beka, nie ma starej Kukona na Olisie. Możesz xMisiax już wypierdalać.

cydży
4 lat temu

na bank spojrzala na lste i zalamala sie ze od 1-26 to same dziadostwo pop i discopolo i ze polaczki to tumany i bezguscia totalne, w dupie ma na bank spzredaz w pl, ale moj kutasisko czeka na jej rowa w lutym

cydży
4 lat temu
Reply to  cydży

oczywiscie miejsca od 28 nie lepsze.

xMisiax
4 lat temu

Popularne